28.-29. jaanuar 2017
Põhivõistlusel osales kokku 67 võistlejat (üks katkestas), sealhulgas KÕIK 2016 top20 võistlejad


Villu tehtud pildid: http://www.snap.ee/user/WilsonTheOne/album/vortsu_karikas_2017

PÕHIVÕISTLUSE KOONDTULEM, INDIVIDUAALARVESTUS: 
1. päev 2. päev kokku
# kl
mark võistleja võistkond sektor tulem koht sektor tulem koht tulem koht
1 m 2016top20 Jaak Kask TimKos & KaMos/EFK D 1049 1 A 1022 2 2071 3
2 m 2016top20 Nikita Saloid Pelikan B 205 2 B 778 2 983 4
3 m 2016top20 Konstantin Voznjuk TimKos & KaMos/EFK C 203 3 C 733 1 936 4
4 m 2016top20 Alexander Andrusenko LEKK C 290 1 D 600 3 890 4
5 m 2016top20 Aivar Kõmmits TKSK C 271 2 D 605 2 876 4
6 m 2016top20 Valmar Lilleoja EFK3 B 161 6 D 626 1 787 7
7 m 2016top20 Mati Banhard TKSK B 176 4 C 525 3 701 7
8 m Marko Abram individuaal D 553 2 A 540 6 1093 8
9 m 2016top20 Denis Mezennõi EFK/Tubertini D 368 4 D 518 4 886 8
10 m 2016top20 Harri Nurk Rävala I A 369 2 D 447 6 816 8
11 m 2016top20 Denis Manov LEKK B 191 3 C 391 5 582 8
12 m Stanislav Pesjukov LEKK A 230 8 B 797 1 1027 9
13 m Lehar Leetsaar LEKK D 508 3 A 529 7 1037 10
14 m Jaak Visnapuu TKSK D 217 6 A 572 4 789 10
15 m Hanno Veldemann EFK4 A 408 1 A 417 10 825 11
16 no Johannes Aab Rävala III A 248 6 D 502 5 750 11
17 m Ranel Kõmmits TKSK A 210 9 B 772 3 982 12
18 m 2016top20 Laur Tammeorg Tartu KSK A 309 3 B 478 9 787 12
19 m Dmitri Sofjin Pelikan C 121 10 C 594 2 715 12
20 m Oleg Nepomnjastsi Angler C 197 4 A 494 8 691 12
21 na Laivi Taavits EFK3 A 285 4 C 311 8 596 12
22 m Matis Miller EFK3 D 111 12 A 1591 1 1702 13
23 m Jaan Grents EFK/Tubertini C 124 8 B 621 5 745 13
24 m Kenno Rohioja Rävala III C 129 6 C 316 7 445 13
25 m Aleksei Viktorov Pelikan D 353 5 A 469 9 822 14
26 m Georg Semenovski Rävala I D 131 10 C 409 4 540 14
27 m 2016top20 Denis Zigadlo Rävala III D 134 9 B 555 6 689 15
28 m Riho Rootslane individuaal B 130 8 B 553 7 683 15
29 m Tiit Peetsalu Kõue C 123 9 C 368 6 491 15
30 m Madis Mähar Tartu KSK B 131 7 D 335 8 466 15
31 m 2016top20 Kaido Olev EFK/Tubertini B 100 13 A 726 3 826 16
32 no Aare Silm Rävala I C 175 5 A 318 11 493 16
33 na Agneriin Heinmäe Rävala III B 280 1 A 164 15 444 16
34 m 2016top20 Jürgen Kirsis Tartu KSK C 90 12 A 570 5 660 17
35 na Merilin Sibul Rävala II C 128 7 C 305 10 433 17
36 m Martin Arm Rävala I B 97 14 B 666 4 763 18
37 m 2016top20 Timo Roos TimKos & KaMos/EFK B 120 9 D 317 9 437 18
38 m Sten Urbanik EFK/Tubertini A 253 5 C 227 14 480 19
39 m 2016top20 Margus Mosov TimKos & KaMos/EFK A 185 12 B 517 8 702 20
40 m 2016top20 Margus Ollin Kõue A 207 10 B 430 10 637 20
41 m Juri Sobolev Angler D 106 13 D 385 7 491 20
42 m Vladimir Morozov Angler B 113 10 C 299 11 412 21
43 m Villu Kahar Rävala II A 243 7 B 145 14 388 21
44 m Janar Parm individuaal D 137 8 C 250 13 387 21
45 na 2016top20 Viivi Liias Rävala II D 184 7 A 195 14 379 21
46 m Madis Pärn EFK4 C 120 11 B 325 11 445 22
47 m Aleksei Špalov individuaal B 171 5 A 145 17 316 22
48 na Gerli Albert Tartu KSK D 85 14 C 310 9 395 23
49 m 2016top20 Andrey Turbin Angler A 195 11 B 266 13 461 24
50 m 2016top20 Andrus Nurme Kõue D 112 11 D 159 13 271 24
51 m August Turk Rävala IV A 158 13 A 288 12 446 25
52 m Jaanus Viitkin Kõue B 104 12 A 284 13 388 25
53 m Viaceslav Lukšys Pelikan A 93 15 D 273 10 366 25
54 m Kalvi Laasalu Rävala IV C 75 13 C 276 12 351 25
55 m Riivo Müür EFK3 C 42 14 B 323 12 365 26
56 m Reino Laas EFK4 D 83 15 D 196 11 279 26
57 m Elmar Talbonen EFK4 B 107 11 C 169 16 276 27
58 na Merle Tootsi individuaal A 107 14 C 196 15 303 29
59 m Sander Sildvee Rävala IV D 0 17 D 180 12 180 29
60 m Veljo Sarapuu Rävala IV B 83 15 B 140 15 223 30
61 m Oliver Lavits Rävala II B 74 16 D 77 14 151 30
62 m Viljar Soidla individuaal C 37 15 B 97 16 134 31
63 m Sergei Alipjev individuaal D 52 16 D 58 15 110 31
64 m Tarmo Liias individuaal A 69 16 A 147 16 216 32
65 na Margarita Gratšjova individuaal A 44 17 D 30 16 74 33
66 m Endel Mägedik individuaal C 12 16 C 25 17 37 33

PÕHIVÕISTLUS KOONDTULEM NAISTE ARVESTUS:
         1. päev2. päev     Kokku
# Na mark võistleja võistkond sek tulem koht sek tulem koht tulem koht
21 Na1 Laivi Taavits EFK3 A 285 4 C 311 8 596 12
33 Na2 Agneriin Heinmäe Rävala III B 280 1 A 164 15 444 16
35 Na3 Merilin Sibul Rävala II C 128 7 C 305 10 433 17
45 Na4 2016top20 Viivi Liias Rävala II D 184 7 A 195 14 379 21
48 Na5 Gerli Albert Tartu KSK D 85 14 C 310 9 395 23
58 Na6 Merle Tootsi individuaal A 107 14 C 196 15 303 29
65 Na7 Margarita Gratšjova individuaal A 44 17 D 30 16 74 33


PÕHIVÕISTLUS KOONDTULEM, VÕISTKONDLIK ARVESTUS:
# tiim/võistleja tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
1 LEKK 1219 15 2317 16 3536 31
Alexander Andrusenko 290 1 600 3 890 4
Denis Manov 191 3 391 5 582 8
Stanislav Pesjukov 230 8 797 1 1027 9
Lehar Leetsaar 508 3 529 7 1037 10
2 TKSK 874 21 2474 12 3348 33
Aivar Kõmmits 271 2 605 2 876 4
Mati Banhard 176 4 525 3 701 7
Jaak Visnapuu 217 6 572 4 789 10
Ranel Kõmmits 210 9 772 3 982 12
3 TimKos & KaMos/EFK 1557 25 2589 20 4146 45
Jaak Kask 1049 1 1022 2 2071 3
Konstantin Voznjuk 203 3 733 1 936 4
Timo Roos 120 9 317 9 437 18
Margus Mosov 185 12 517 8 702 20
4 Pelikan 772 32 2114 23 2886 55
Nikita Saloid 205 2 778 2 983 4
Dmitri Sofjin 121 10 594 2 715 12
Aleksei Viktorov 353 5 469 9 822 14
Viaceslav Lukšys 93 15 273 10 366 25
5 Rävala III 791 22 1537 33 2328 55
Johannes Aab 248 6 502 5 750 11
Kenno Rohioja 129 6 316 7 445 13
Denis Zigadlo 134 9 555 6 689 15
Agneriin Heinmäe 280 1 164 15 444 16
6 EFK/Tubertini 845 30 2092 26 2937 56
Denis Mezennõi 368 4 518 4 886 8
Jaan Grents 124 8 621 5 745 13
Kaido Olev 100 13 726 3 826 16
Sten Urbanik 253 5 227 14 480 19
7 Rävala I 772 31 1840 25 2612 56
Harri Nurk 369 2 447 6 816 8
Georg Semenovski 131 10 409 4 540 14
Aare Silm 175 5 318 11 493 16
Martin Arm 97 14 666 4 763 18
8 EFK3 599 36 2851 22 3450 58
Valmar Lilleoja 161 6 626 1 787 7
Laivi Taavits 285 4 311 8 596 12
Matis Miller 111 12 1591 1 1702 13
Riivo Müür 42 14 323 12 365 26
9 Tartu KSK 615 36 1693 31 2308 67
Laur Tammeorg 309 3 478 9 787 12
Madis Mähar 131 7 335 8 466 15
Jürgen Kirsis 90 12 570 5 660 17
Gerli Albert 85 14 310 9 395 23
10 Angler 611 38 1444 39 2055 77
Oleg Nepomnjastsi 197 4 494 8 691 12
Juri Sobolev 106 13 385 7 491 20
Vladimir Morozov 113 10 299 11 412 21
Andrey Turbin 195 11 266 13 461 24
11 Kõue 546 42 1241 42 1787 84
Tiit Peetsalu 123 9 368 6 491 15
Margus Ollin 207 10 430 10 637 20
Andrus Nurme 112 11 159 13 271 24
Jaanus Viitkin 104 12 284 13 388 25
12 EFK4 718 38 1107 48 1825 86
Hanno Veldemann 408 1 417 10 825 11
Madis Pärn 120 11 325 11 445 22
Reino Laas 83 15 196 11 279 26
Elmar Talbonen 107 11 169 16 276 27
13 Rävala II 629 37 722 52 1351 89
Merilin Sibul 128 7 305 10 433 17
Villu Kahar 243 7 145 14 388 21
Viivi Liias 184 7 195 14 379 21
Oliver Lavits 74 16 77 14 151 30
14 Rävala IV 316 58 884 51 1200 109
Kalvi Laasalu 75 13 276 12 351 25
August Turk 158 13 288 12 446 25
Sander Sildvee 0 17 180 12 180 29
Veljo Sarapuu 83 15 140 15 223 30

KARISTUSED:
 1. päev    
Merilin Sibul hoiatus enne starti sektoris
Tiit Peetsalu kollane < 5m auk
Kenno Rohioja hoiatus peaaegu liputa puurimine
Laur Tammeorg hoiatus lipuga hooletu ümberkäimine
Aleksei Spalov kollane liputa augu puurimine
2. päev
Aivar Kõmmits hoiatus puur maas
Mati Banhard kollane väljaspool sektorit
Juri Sobolev hoiatus stardi positsioon enne luba
Viaceslav Luksys hoiatus stardi positsioon enne luba
Reino Laas hoiatus peaaegu liputa püük
Madis Mähar kollane < 5m auk
Laur Tammeorg kollane < 5m auk
Jaan Grents hoiatus enne starti sektoris
Alexander Andrusenko kollane sektorist väljas
Konstantin Voznjuk protest segab kaasvõistlejaid - lohistab jalgu
Jaak Visnapuu hoiatus peaaegu sektorist väljas
Matis Miller hoiatus peaaegu sektorist väljas


HARRASTAJAD (1-päevane võistlus)
# Võistleja tulem
1 Teet Talve 309
2 Eve Talvet 154
3 Oliver Männik 65
4 Simo Lillestik 56
5 Kai Toots 34
6 Raimond Lepiste 27

NOORED (1-päevane võistlus)
# Võistleja tulem
1 Gevert Meite 287
2 Tauri Täht 165
3Nikita Smirnov 86
4 Anton Girlin 78
5 Lembitu Madiste 64
6 Seven Kuuskne 51
7 Kevin Esajas 48
8 Serena Sarapuu 43
9 Karl Moora 24
10 Simur Lehtla 19


TALILIIGA PUNKTID

Põhivõistlus läks arvesse konkurentsikoefitsiendiga 2.0 (2016 aasta top20 võistlejatest osales 20). 
Harrastajate ja noorte võistlus arvesse ei läinud. 

Taliliiga punktid arvestati samatviisi, kui mullusel EMV'l (samasugune formaat):
Iga päeva iga sektori võitja sai 100 punkti. 
Kahe päeva punktid liideti. 
Suurim punktide arv konverteeriti 200'ks, ülejäänud proportsionaalselt. 

OLULINE: Taliliiga punktide järjestus ei kattu konkreetse võistluse järjestusega. Põhjuseks on proportsionaalsed vahed sektori võitja kaaluga. 


1. päev   2. päev  
# Kl mark võistleja sektor tulem % sektori võitja tulemusest sektor tulem % sektori võitja tulemusest kokku TaLi punktid
1 m 2016top20 Alexander Andrusenko C 290 100 D 600 96 196 200
2 m 2016top20 Aivar Kõmmits C 271 93 D 605 97 190 194
3 m 2016top20 Nikita Saloid B 205 73 B 778 98 171 174
4 m 2016top20 Konstantin Voznjuk C 203 70 C 733 100 170 173
5 m 2016top20 Jaak Kask D 1049 100 A 1022 64 164 167
6 m 2016top20 Harri Nurk A 369 90 D 447 71 161 164
7 m 2016top20 Valmar Lilleoja B 161 58 D 626 100 158 161
8 m Stanislav Pesjukov A 230 56 B 797 100 156 159
9 m Ranel Kõmmits A 210 51 B 772 97 148 151
10 no Johannes Aab A 248 61 D 502 80 141 144
11 m 2016top20 Laur Tammeorg A 309 76 B 478 60 136 139
12 m 2016top20 Mati Banhard B 176 63 C 525 72 135 138
13 m Hanno Veldemann A 408 100 A 417 26 126 129
14 m Dmitri Sofjin C 121 42 C 594 81 123 126
15 m Jaan Grents C 124 43 B 621 78 121 123
16 m 2016top20 Denis Manov B 191 68 C 391 53 121 123
17 m Martin Arm B 97 35 B 666 84 119 121
18 m 2016top20 Denis Mezennõi D 368 35 D 518 83 118 120
19 m Riho Rootslane B 130 46 B 553 69 115 117
20 na Laivi Taavits A 285 70 C 311 42 112 114
21 m Matis Miller D 111 11 A 1591 100 111 113
22 na Agneriin Heinmäe B 280 100 A 164 10 110 112
23 m 2016top20 Margus Mosov A 185 45 B 517 65 110 112
24 m 2016top20 Margus Ollin A 207 51 B 430 54 105 107
25 m Madis Mähar B 131 47 D 335 54 101 103
26 m Oleg Nepomnjastsi C 197 68 A 494 31 99 101
27 m 2016top20 Timo Roos B 120 43 D 317 51 94 96
28 m Sten Urbanik A 253 62 C 227 31 93 95
29 m Tiit Peetsalu C 123 42 C 368 50 92 94
30 m Marko Abram D 553 53 A 540 34 87 89
31 m Kenno Rohioja C 129 44 C 316 43 87 89
32 na Merilin Sibul C 128 44 C 305 42 86 88
33 m 2016top20 Denis Zigadlo D 134 13 B 555 70 83 85
34 m 2016top20 Kaido Olev B 100 36 A 726 46 82 84
35 m Madis Pärn C 120 41 B 325 41 82 84
36 m Lehar Leetsaar D 508 48 A 529 33 81 83
37 m 2016top20 Andrey Turbin A 195 48 B 266 33 81 83
38 m Vladimir Morozov B 113 40 C 299 41 81 83
39 no Aare Silm C 175 60 A 318 20 80 82
40 m Villu Kahar A 243 60 B 145 18 78 80
41 m Juri Sobolev D 106 10 D 385 62 72 73
42 m Aleksei Špalov B 171 61 A 145 9 70 71
43 m Georg Semenovski D 131 12 C 409 56 68 69
44 m 2016top20 Jürgen Kirsis C 90 31 A 570 36 67 68
45 m Viaceslav Lukšys A 93 23 D 273 44 67 68
46 m Kalvi Laasalu C 75 26 C 276 38 64 65
47 m Aleksei Viktorov D 353 34 A 469 29 63 64
48 m Elmar Talbonen B 107 38 C 169 23 61 62
49 m Jaak Visnapuu D 217 21 A 572 36 57 58
50 m August Turk A 158 39 A 288 18 57 58
51 m Jaanus Viitkin B 104 37 A 284 18 55 56
52 m Riivo Müür C 42 14 B 323 41 55 56
53 na Merle Tootsi A 107 26 C 196 27 53 54
54 na Gerli Albert D 85 8 C 310 42 50 51
55 m Veljo Sarapuu B 83 30 B 140 18 48 49
56 m Janar Parm D 137 13 C 250 34 47 48
57 m Reino Laas D 83 8 D 196 31 39 40
58 m Oliver Lavits B 74 26 D 77 12 38 39
59 m 2016top20 Andrus Nurme D 112 11 D 159 25 36 37
60 na 2016top20 Viivi Liias D 184 18 A 195 12 30 31
61 m Sander Sildvee D 0 0 D 180 29 29 30
62 m Tarmo Liias A 69 17 A 147 9 26 27
63 m Viljar Soidla C 37 13 B 97 12 25 26
64 na Margarita Gratšjova A 44 11 D 30 5 16 16
65 m Sergei Alipjev D 52 5 D 58 9 14 14
66 m Endel Mägedik C 12 4 C 25 3 7 7

PÕHIVÕISTLUSE TULEM PÄEVADE KAUPA

1. päev
Klass mark võistleja võistkond sek 1 tulem 1 koht 1
m Hanno Veldemann EFK4 A 408 1
m 2016top20 Harri Nurk Rävala I A 369 2
m 2016top20 Laur Tammeorg Tartu KSK A 309 3
na Laivi Taavits EFK3 A 285 4
m Sten Urbanik EFK/Tubertini A 253 5
no Johannes Aab Rävala III A 248 6
m Villu Kahar Rävala II A 243 7
m Stanislav Pesjukov LEKK A 230 8
m Ranel Kõmmits TKSK A 210 9
m 2016top20 Margus Ollin Kõue A 207 10
m 2016top20 Andrey Turbin Angler A 195 11
m 2016top20 Margus Mosov TimKos & KaMos/EFK A 185 12
m August Turk Rävala IV A 158 13
na Merle Tootsi individuaal A 107 14
m Viaceslav Lukšys Pelikan A 93 15
m Tarmo Liias individuaal A 69 16
na Margarita Gratšjova individuaal A 44 17
na Agneriin Heinmäe Rävala III B 280 1
m 2016top20 Nikita Saloid Pelikan B 205 2
m 2016top20 Denis Manov LEKK B 191 3
m 2016top20 Mati Banhard TKSK B 176 4
m Aleksei Špalov individuaal B 171 5
m 2016top20 Valmar Lilleoja EFK3 B 161 6
m Madis Mähar Tartu KSK B 131 7
m Riho Rootslane individuaal B 130 8
m 2016top20 Timo Roos TimKos & KaMos/EFK B 120 9
m Vladimir Morozov Angler B 113 10
m Elmar Talbonen EFK4 B 107 11
m Jaanus Viitkin Kõue B 104 12
m 2016top20 Kaido Olev EFK/Tubertini B 100 13
ju Martin Arm Rävala I B 97 14
m Veljo Sarapuu Rävala IV B 83 15
m Oliver Lavits Rävala II B 74 16
m 2016top20 Alexander Andrusenko LEKK C 290 1
m 2016top20 Aivar Kõmmits TKSK C 271 2
m 2016top20 Konstantin Voznjuk TimKos & KaMos/EFK C 203 3
m Oleg Nepomnjastsi Angler C 197 4
no Aare Silm Rävala I C 175 5
m Kenno Rohioja Rävala III C 129 6
na Merilin Sibul Rävala II C 128 7
m Jaan Grents EFK/Tubertini C 124 8
m Tiit Peetsalu Kõue C 123 9
m Dmitri Sofjin Pelikan C 121 10
m Madis Pärn EFK4 C 120 11
m 2016top20 Jürgen Kirsis Tartu KSK C 90 12
m Kalvi Laasalu Rävala IV C 75 13
m Riivo Müür EFK3 C 42 14
m Viljar Soidla individuaal C 37 15
m Endel Mägedik individuaal C 12 16
m 2016top20 Jaak Kask TimKos & KaMos/EFK D 1049 1
m Marko Abram individuaal D 553 2
m Lehar Leetsaar LEKK D 508 3
m 2016top20 Denis Mezennõi EFK/Tubertini D 368 4
m Aleksei Viktorov Pelikan D 353 5
m Jaak Visnapuu TKSK D 217 6
na 2016top20 Viivi Liias Rävala II D 184 7
m Janar Parm individuaal D 137 8
m 2016top20 Denis Zigadlo Rävala III D 134 9
ju Georg Semenovski Rävala I D 131 10
m 2016top20 Andrus Nurme Kõue D 112 11
m Matis Miller EFK3 D 111 12
m Juri Sobolev Angler D 106 13
na Gerli Albert Tartu KSK D 85 14
m Reino Laas EFK4 D 83 15
m Sergei Alipjev individuaal D 52 16
m Sander Sildvee Rävala IV D 0 17

2. päev
Klass mark võistleja võistkond sek 2 tulem 2 koht 2
m Matis Miller EFK3 A 1591 1
m 2016top20 Jaak Kask TimKos & KaMos/EFK A 1022 2
m 2016top20 Kaido Olev EFK/Tubertini A 726 3
m Jaak Visnapuu TKSK A 572 4
m 2016top20 Jürgen Kirsis Tartu KSK A 570 5
m Marko Abram individuaal A 540 6
m Lehar Leetsaar LEKK A 529 7
m Oleg Nepomnjastsi Angler A 494 8
m Aleksei Viktorov Pelikan A 469 9
m Hanno Veldemann EFK4 A 417 10
no Aare Silm Rävala I A 318 11
m August Turk Rävala IV A 288 12
m Jaanus Viitkin Kõue A 284 13
na 2016top20 Viivi Liias Rävala II A 195 14
na Agneriin Heinmäe Rävala III A 164 15
m Tarmo Liias individuaal A 147 16
m Aleksei Špalov individuaal A 145 17
m Stanislav Pesjukov LEKK B 797 1
m 2016top20 Nikita Saloid Pelikan B 778 2
m Ranel Kõmmits TKSK B 772 3
ju Martin Arm Rävala I B 666 4
m Jaan Grents EFK/Tubertini B 621 5
m 2016top20 Denis Zigadlo Rävala III B 555 6
m Riho Rootslane individuaal B 553 7
m 2016top20 Margus Mosov TimKos & KaMos/EFK B 517 8
m 2016top20 Laur Tammeorg Tartu KSK B 478 9
m 2016top20 Margus Ollin Kõue B 430 10
m Madis Pärn EFK4 B 325 11
m Riivo Müür EFK3 B 323 12
m 2016top20 Andrey Turbin Angler B 266 13
m Villu Kahar Rävala II B 145 14
m Veljo Sarapuu Rävala IV B 140 15
m Viljar Soidla individuaal B 97 16
m 2016top20 Konstantin Voznjuk TimKos & KaMos/EFK C 733 1
m Dmitri Sofjin Pelikan C 594 2
m 2016top20 Mati Banhard TKSK C 525 3
ju Georg Semenovski Rävala I C 409 4
m 2016top20 Denis Manov LEKK C 391 5
m Tiit Peetsalu Kõue C 368 6
m Kenno Rohioja Rävala III C 316 7
na Laivi Taavits EFK3 C 311 8
na Gerli Albert Tartu KSK C 310 9
na Merilin Sibul Rävala II C 305 10
m Vladimir Morozov Angler C 299 11
m Kalvi Laasalu Rävala IV C 276 12
m Janar Parm individuaal C 250 13
m Sten Urbanik EFK/Tubertini C 227 14
na Merle Tootsi individuaal C 196 15
m Elmar Talbonen EFK4 C 169 16
m Endel Mägedik individuaal C 25 17
m 2016top20 Valmar Lilleoja EFK3 D 626 1
m 2016top20 Aivar Kõmmits TKSK D 605 2
m 2016top20 Alexander Andrusenko LEKK D 600 3
m 2016top20 Denis Mezennõi EFK/Tubertini D 518 4
no Johannes Aab Rävala III D 502 5
m 2016top20 Harri Nurk Rävala I D 447 6
m Juri Sobolev Angler D 385 7
m Madis Mähar Tartu KSK D 335 8
m 2016top20 Timo Roos TimKos & KaMos/EFK D 317 9
m Viaceslav Lukšys Pelikan D 273 10
m Reino Laas EFK4 D 196 11
m Sander Sildvee Rävala IV D 180 12
m 2016top20 Andrus Nurme Kõue D 159 13
m Oliver Lavits Rävala II D 77 14
m Sergei Alipjev individuaal D 58 15
na Margarita Gratšjova individuaal D 30 16