Võrtsjärve Karikas 2018

27.-28. jaanuar 2018

Thomas pildid, 1. päev: https://drive.google.com/drive/folders/1oDEQgbuQYphtKwRc34TGxv__2D9UVuk1
Thomas pildid, 2. päev: https://drive.google.com/drive/folders/1R9dDeiOWRgGDjouqOUjYox3GKIDthnhy
Märt pildid: https://photos.app.goo.gl/USk1DH7mfRfiuJNF2
Johannes video: https://www.youtube.com/watch?v=ebCQrWuy4fU

Veni, vidi, vici ... 


Võistkondlik koondtulemus

Meeskond / võistleja tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
1 Fish-Band (RUS) 9995 20 11659 6 21654 26
Andrei Kuznetsov 2786 3 3156 1 5942 4
Maksim Efimov 2617 4 2841 1 5458 5
Georgi Utgof 2477 6 3564 1 6041 7
Dmitri Derjabin 2115 7 2098 3 4213 10
2 Grand Total / EFK 10892 20 8871 18 19763 38
Denis Mezennõi 3709 2 2196 2 5905 4
Laur Tammeorg 2485 5 2686 3 5171 8
Konstantin Voznjuk 2357 5 2761 4 5118 9
Laivi Taavits 2341 8 1228 9 3569 17
3 LEKK 10727 20 8895 18 19622 38
Stanislav Pesjukov 3596 2 2657 4 6253 6
Georg Semenovski 2531 5 2834 2 5365 7
Alexander Andrusenko 2384 7 1871 5 4255 12
Nikita Saloid 2216 6 1533 7 3749 13
4 Pelikan Triton 9528 24 7423 26 16951 50
Aleksei Viktorov 3394 3 2542 5 5936 8
Aleksandr Hrustsov 2479 5 1962 4 4441 9
Dmitri Sofjin 1611 8 1284 8 2895 16
Oleg Skorkin 2044 8 1635 9 3679 17
5 Angler 10756 19 7088 32 17844 51
Andrey Turbin 2973 2 1430 7 4403 9
Denis Manov 3535 3 2317 6 5852 9
Oleg Nepomnjastsi 2724 4 2410 6 5134 10
Juri Sobolev 1524 10 931 13 2455 23
6 Tubertini 10221 23 7082 28 17303 51
Jaan Grents 3496 1 1539 6 5035 7
Hanno Veldemann 1964 9 2798 3 4762 12
Riivo Müür 3514 1 826 11 4340 12
Sten Urbanik 1247 12 1919 8 3166 20
7 TKSK 9777 26 7137 29 16914 55
Ranel Kõmmits 3968 1 2402 1 6370 2
Aivar Kõmmits 3722 1 2620 5 6342 6
Mati Banhard 1561 10 963 10 2524 20
Jaak Visnapuu 526 14 1152 13 1678 27
8 Maeitea 10381 23 7198 33 17579 56
Enno Toomla 3188 2 2836 4 6024 6
Margus Ollin 3299 4 1606 5 4905 9
Matis Miller 2734 4 1423 11 4157 15
Marko Abram 1160 13 1333 13 2493 26
9 EFK 4 8174 30 8202 27 16376 57
Rauno Suurmäe 2452 6 2708 2 5160 8
Marko Avsjukevits 2408 6 2974 3 5382 9
Alan Priidel 2935 3 1074 11 4009 14
Echtel-Erle Valk 379 15 1446 11 1825 26
10 Rävala 1 6852 36 6403 33 13255 69
Johannes Aab 2173 7 1502 6 3675 13
Oliver Lavits 1667 9 2146 7 3813 16
Villu Kahar 1570 9 1196 10 2766 19
Martin Arm 1442 11 1559 10 3001 21
11 Tartu KSK 6592 38 7352 34 13944 72
Madis Mähar 2116 8 2987 2 5103 10
Ülo Põldma 1724 9 1732 9 3456 18
Gennadi Rootsi 1272 11 1334 9 2606 20
Jürgen Kirsis 1480 10 1299 14 2779 24
12 Rävala 2 3709 52 2950 53 6659 105
Anton Girlin 977 11 968 12 1945 23
Viivi Liias 961 13 1356 12 2317 25
Veljo Sarapuu 1136 13 562 13 1698 26
Tarmo Liias 635 15 64 16 699 31


Individuaalne koondtulemus

Annum ranelum

koht nimi võistkond tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 sum tulem sum koht
1 Ranel Kõmmits TKSK 3,968 1 2,402 1 6,370 2
2 Andrei Kuznetsov (RUS) Fish-Band 2,786 3 3,156 1 5,942 4
3 Denis Mezennõi Grand Total / EFK 3,709 2 2,196 2 5,905 4
4 Maksim Efimov Fish-Band 2,617 4 2,841 1 5,458 5
5 Aivar Kõmmits TKSK 3,722 1 2,620 5 6,342 6
6 Stanislav Pesjukov LEKK 3,596 2 2,657 4 6,253 6
7 Enno Toomla Maeitea 3,188 2 2,836 4 6,024 6
8 Georgi Utgof Fish-Band 2,477 6 3,564 1 6,041 7
9 Georg Semenovski LEKK 2,531 5 2,834 2 5,365 7
10 Jaan Grents Tubertini 3,496 1 1,539 6 5,035 7
11 Aleksei Viktorov Pelikan Triton 3,394 3 2,542 5 5,936 8
12 Laur Tammeorg Grand Total / EFK 2,485 5 2,686 3 5,171 8
13 Rauno Suurmäe EFK 4 2,452 6 2,708 2 5,160 8
14 Denis Manov Angler 3,535 3 2,317 6 5,852 9
15 Marko Avsjukevits EFK 4 2,408 6 2,974 3 5,382 9
16 Konstantin Voznjuk Grand Total / EFK 2,357 5 2,761 4 5,118 9
17 Margus Ollin Maeitea 3,299 4 1,606 5 4,905 9
18 Aleksandr Hrustsov Pelikan Triton 2,479 5 1,962 4 4,441 9
19 Andrey Turbin Angler 2,973 2 1,430 7 4,403 9
20 Oleg Nepomnjastsi Angler 2,724 4 2,410 6 5,134 10
21 Madis Mähar Tartu KSK 2,116 8 2,987 2 5,103 10
22 Dmitri Derjabin Fish-Band 2,115 7 2,098 3 4,213 10
23 Hanno Veldemann Tubertini 1,964 9 2,798 3 4,762 12
24 Riivo Müür Tubertini 3,514 1 826 11 4,340 12
25 Alexander Andrusenko LEKK 2,384 7 1,871 5 4,255 12
26 Nikita Saloid LEKK 2,216 6 1,533 7 3,749 13
27 Johannes Aab Rävala 1 2,173 7 1,502 6 3,675 13
28 Alan Priidel EFK 4 2,935 3 1,074 11 4,009 14
29 Matis Miller Maeitea 2,734 4 1,423 11 4,157 15
30 Oliver Lavits Rävala 1 1,667 9 2,146 7 3,813 16
31 Dmitri Sofjin Pelikan Triton 1,611 8 1,284 8 2,895 16
32 Oleg Skorkin Pelikan Triton 2,044 8 1,635 9 3,679 17
33 Laivi Taavits Grand Total / EFK 2,341 8 1,228 9 3,569 17
34 Ülo Põldma Tartu KSK 1,724 9 1,732 9 3,456 18
35 Villu Kahar Rävala 1 1,570 9 1,196 10 2,766 19
36 Sten Urbanik Tubertini 1,247 12 1,919 8 3,166 20
37 Kalvi Laasalu 1,151 12 1,820 8 2,971 20
38 Gennadi Rootsi Tartu KSK 1,272 11 1,334 9 2,606 20
39 Mati Banhard TKSK 1,561 10 963 10 2,524 20
40 Agneriin Heinmäe 1,089 14 2,332 7 3,421 21
41 Teet Aavik 1,458 11 1,547 10 3,005 21
42 Martin Arm Rävala 1 1,442 11 1,559 10 3,001 21
43 Aleksei Spalov 675 13 1,448 8 2,123 21
44 Heino Kõks 1,632 7 289 14 1,921 21
45 Tiit Peetsalu 1,362 10 823 12 2,185 22
46 Juri Sobolev Angler 1,524 10 931 13 2,455 23
47 Anton Girlin Rävala 2 977 11 968 12 1,945 23
48 Jürgen Kirsis Tartu KSK 1,480 10 1,299 14 2,779 24
49 Ilja Petrovski 1,080 12 1,386 12 2,466 24
50 Viivi Liias Rävala 2 961 13 1,356 12 2,317 25
51 Marko Abram Maeitea 1,160 13 1,333 13 2,493 26
52 Echtel-Erle Valk EFK 4 379 15 1,446 11 1,825 26
53 Veljo Sarapuu Rävala 2 1,136 13 562 13 1,698 26
54 Jaak Visnapuu TKSK 526 14 1,152 13 1,678 27
55 Elmar Talbonen 936 12 174 15 1,110 27
56 Reino Laas 656 14 1,018 14 1,674 28
57 Margarita Gratsjova 521 14 310 14 831 28
58 Kaire Kauts 198 15 71 15 269 30
59 Elmer Heinpõld 0 15.5 61 15 61 30.5
60 Tarmo Liias Rävala 2 635 15 64 16 699 31
61 Kristo Kauts 0 15.5 19 16 19 31.5
62 Endel Mägedik 93 16 5 16 98 32
63 Teet Talve 99 305 15 305 114
KOKKU 118,455 101,868 220,323


Naised

KOHT klas nimi võistkond tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 sum tulem sum koht
1 NA Laivi Taavits Grand Total / EFK 2341 8 1228 9 3569 17
2 NA Agneriin Heinmäe 1089 14 2332 7 3421 21
3 NA Viivi Liias Rävala 2 961 13 1356 12 2317 25
4 NA Echtel-Erle Valk EFK 4 379 15 1446 11 1825 26
5 NA Margarita Gratsjova 521 14 310 14 831 28
6 NA Kaire Kauts 198 15 71 15 269 30


Noored (ühepäevane)

koht võistleja tulem
1 Nikita Smirnov 445
2 Ralf Kivirähk 296
3 Sander Luisk 223
4 Simur Lehtla 149
5 Nikolas Javorski 81
6 Serena Sarapuu 78
7 Daniel-Simon Trussov 74
8 Jonathan Elken 64
9 Tauri Täht 46
10 Artur Ipits 13
11 Gevert Meite 0



1. päeva tulemus: individuaalne

koht 1 nimi klass võistkond sektor 1 tulem 1 koht 1
1 Jaan Grents Üld Tubertini A 3496 1
2 Andrey Turbin Üld Angler A 2973 2
3 Andrei Kuznetsov Üld Fish-Band A 2786 3
4 Matis Miller Üld Maeitea A 2734 4
5 Aleksandr Hrustsov Üld Pelikan Triton A 2479 5
6 Marko Avsjukevits Üld EFK 4 A 2408 6
7 Alexander Andrusenko Üld LEKK A 2384 7
8 Laivi Taavits Na Grand Total / EFK A 2341 8
9 Oliver Lavits Üld Rävala 1 A 1667 9
10 Jürgen Kirsis Üld Tartu KSK A 1480 10
11 Teet Aavik Üld A 1458 11
12 Ilja Petrovski Üld A 1080 12
13 Viivi Liias Üld Rävala 2 A 961 13
14 Jaak Visnapuu Üld TKSK A 526 14
15.5 Kristo Kauts Üld A 0 15.5
15.5 Elmer Heinpõld Üld A 0 15.5
1 Aivar Kõmmits Üld TKSK B 3722 1
2 Stanislav Pesjukov Üld LEKK B 3596 2
3 Denis Manov Üld Angler B 3535 3
4 Maksim Efimov Üld Fish-Band B 2617 4
5 Laur Tammeorg Üld Grand Total / EFK B 2485 5
6 Rauno Suurmäe Üld EFK 4 B 2452 6
7 Heino Kõks Üld B 1632 7
8 Dmitri Sofjin Üld Pelikan Triton B 1611 8
9 Villu Kahar Üld Rävala 1 B 1570 9
10 Tiit Peetsalu Üld B 1362 10
11 Gennadi Rootsi Üld Tartu KSK B 1272 11
12 Sten Urbanik Üld Tubertini B 1247 12
13 Marko Abram Üld Maeitea B 1160 13
14 Reino Laas Üld B 656 14
15 Tarmo Liias Üld Rävala 2 B 635 15
1 Riivo Müür Üld Tubertini C 3514 1
2 Enno Toomla Üld Maeitea C 3188 2
3 Alan Priidel Üld EFK 4 C 2935 3
4 Oleg Nepomnjastsi Üld Angler C 2724 4
5 Konstantin Voznjuk Üld Grand Total / EFK C 2357 5
6 Nikita Saloid Üld LEKK C 2216 6
7 Dmitri Derjabin Üld Fish-Band C 2115 7
8 Oleg Skorkin Üld Pelikan Triton C 2044 8
9 Ülo Põldma Üld Tartu KSK C 1724 9
10 Mati Banhard Üld TKSK C 1561 10
11 Martin Arm Üld Rävala 1 C 1442 11
12 Kalvi Laasalu Üld C 1151 12
13 Veljo Sarapuu Üld Rävala 2 C 1136 13
14 Agneriin Heinmäe Na C 1089 14
15 Kaire Kauts Na C 198 15
16 Endel Mägedik Üld C 93 16
1 Ranel Kõmmits Üld TKSK D 3968 1
2 Denis Mezennõi Üld Grand Total / EFK D 3709 2
3 Aleksei Viktorov Üld Pelikan Triton D 3394 3
4 Margus Ollin Üld Maeitea D 3299 4
5 Georg Semenovski Üld LEKK D 2531 5
6 Georgi Utgof Üld Fish-Band D 2477 6
7 Johannes Aab Üld Rävala 1 D 2173 7
8 Madis Mähar Üld Tartu KSK D 2116 8
9 Hanno Veldemann Üld Tubertini D 1964 9
10 Juri Sobolev Üld Angler D 1524 10
11 Anton Girlin Üld Rävala 2 D 977 11
12 Elmar Talbonen Üld D 936 12
13 Aleksei Spalov Üld D 675 13
14 Margarita Gratsjova Na D 521 14
15 Echtel-Erle Valk Üld EFK 4 D 379 15


1. päeva tulemus: võistkondlik

 Võistkond / võistlejaA B C D Kokku
 1Angler 2 3 4 10 19
 Andrey Turbin 2 2
 Denis Manov 3 3
 Oleg Nepomnjastsi 4 4
 Juri Sobolev 10 10
 3Fish-Band 3 4 7 6 20
 Andrei Kuznetsov 3 3
 Maksim Efimov 4 4
 Georgi Utgof 6 6
 Dmitri Derjabin 7 7
 3Grand Total / EFK 8 5 5 2 20
 Denis Mezennõi 2 2
 Konstantin Voznjuk 5 5
 Laur Tammeorg 5 5
 Laivi Taavits 8 8
 3LEKK 7 2 6 5 20
 Stanislav Pesjukov 2 2
 Georg Semenovski 5 5
 Nikita Saloid 6 6
 Alexander Andrusenko 7 7
 4.5Maeitea 4 13 2 4 23
 Enno Toomla 2 2
 Margus Ollin 4 4
 Matis Miller 4 4
 Marko Abram 13 13
 4.5Tubertini 1 12 1 9 23
 Jaan Grents 1 1
 Riivo Müür 1 1
 Hanno Veldemann 9 9
 Sten Urbanik 12 12
 6Pelikan Triton 5 8 8 3 24
 Aleksei Viktorov 3 3
 Aleksandr Hrustsov 5 5
 Dmitri Sofjin 8 8
 Oleg Skorkin 8 8
 7TKSK 14 1 10 1 26
 Aivar Kõmmits 1 1
 Ranel Kõmmits 1 1
 Mati Banhard 10 10
 Jaak Visnapuu 14 14
 8EFK 4 6 6 3 15 30
 Alan Priidel 3 3
 Rauno Suurmäe 6 6
 Marko Avsjukevits 6 6
 Echtel-Erle Valk 15 15
 9Rävala 1 9 9 11 7 36
 Johannes Aab 7 7
 Villu Kahar 9 9
 Oliver Lavits 9 9
 Martin Arm 11 11
 10Tartu KSK 10 11 9 8 38
 Madis Mähar 8 8
 Ülo Põldma 9 9
 Jürgen Kirsis 10 10
 Gennadi Rootsi 11 11
 11Rävala 2 13 15 13 11 52
 Anton Girlin 11 11
 Viivi Liias 13 13
 Veljo Sarapuu 13 13
 Tarmo Liias  15 15

TALILIIGA PUNKTID

Põhivõistlus läks arvesse konkurentsikoefitsiendiga 1.5 (2017 aasta top20 võistlejatest osales 15).
Harrastajate ja noorte võistlus arvesse ei läinud.

Taliliiga punktid arvestati samatviisi, kui tavapäraselt kahepäevasel sektoritega võistlusel:
Iga päeva iga sektori võitja sai 100 punkti.
Kahe päeva punktid liideti.
Suurim punktide arv konverteeriti 150'ks, ülejäänud proportsionaalselt.

OLULINE: Taliliiga punktide järjestus ei kattu konkreetse võistluse järjestusega. Põhjuseks on proportsionaalsed vahed sektori võitja kaaluga.

# mark 2017 nimi sektor 1 tulem 1 % 1 sektor 2 tulem 2 % 2 Sum % TaLi punktid
1 2017top20 Ranel Kõmmits D 3968 100 A 2402 100 200 150
2 2017top20 Stanislav Pesjukov B 3596 97 B 2657 94 191 143
3 2017top20 Denis Mezennõi D 3709 93 A 2196 91 184 138
4 2017top20 Aivar Kõmmits  B 3722 100 C 2620 83 183 137
5 Andrei Kuznetsov A 2786 80 C 3156 100 180 135
6 2017top20 Denis Manov B 3535 95 B 2317 82 177 133
7 Aleksei Viktorov D 3394 86 B 2542 89 175 131
8 Enno Toomla C 3188 91 D 2836 80 171 128
9 Maksim Efimov B 2617 70 B 2841 100 170 128
10 Jaan Grents A 3496 100 A 1539 64 164 123
11 Laur Tammeorg B 2485 67 B 2686 95 162 122
12 Georgi Utgof D 2477 62 D 3564 100 162 122
13 Rauno Suurmäe B 2452 66 B 2708 95 161 121
14 Georg Semenovski D 2531 64 C 2834 90 154 116
15 2017top20 Konstantin Voznjuk C 2357 67 C 2761 87 154 116
16 Oleg Nepomnjastsi C 2724 78 C 2410 76 154 116
17 Aleksandr Hrustsov A 2479 71 A 1962 82 153 115
18 Marko Avsjukevits A 2408 69 D 2974 83 152 114
19 2017top20 Margus Ollin D 3299 83 A 1606 67 150 113
20 Dmitri Derjabin C 2115 60 A 2098 87 147 110
21 Hanno Veldemann D 1964 49 C 2798 89 138 104
22 Madis Mähar D 2116 53 D 2987 84 137 103
23 Alan Priidel C 2935 84 A 1074 45 129 97
24 Matis Miller A 2734 78 B 1423 50 128 96
25 2017top20 Nikita Saloid C 2216 63 A 1533 64 127 95
26 Andrey Turbin A 2973 85 D 1430 40 125 94
27 Oliver Lavits A 1667 48 B 2146 76 124 93
28 Riivo Müür C 3514 100 D 826 23 123 92
29 2017top20 Alexander Andrusenko A 2384 68 D 1871 52 120 90
30 Ülo Põldma C 1724 49 B 1732 61 110 83
31 Oleg Skorkin C 2044 58 C 1635 52 110 83
32 Agneriin Heinmäe C 1089 31 C 2332 74 105 79
33 2017top20 Sten Urbanik B 1247 34 B 1919 68 102 77
34 2017top20 Laivi Taavits A 2341 67 D 1228 34 101 76
35 Johannes Aab D 2173 55 D 1502 42 97 73
36 Teet Aavik A 1458 42 B 1547 54 96 72
37 2017top20 Villu Kahar B 1570 42 A 1196 50 92 69
38 Kalvi Laasalu C 1151 33 C 1820 58 91 68
39 Gennadi Rootsi B 1272 34 A 1334 56 90 68
40 Martin Arm C 1442 41 C 1559 49 90 68
41 Jürgen Kirsis A 1480 42 C 1299 41 83 62
42 2017top20 Dmitri Sofjin B 1611 43 D 1284 36 79 59
43 Aleksei Spalov D 675 17 A 1448 60 77 58
44 Juri Sobolev D 1524 38 A 931 39 77 58
45 Viivi Liias A 961 27 B 1356 48 75 56
46 Ilja Petrovski A 1080 31 C 1386 44 75 56
47 Marko Abram B 1160 31 C 1333 42 73 55
48 2017top20 Mati Banhard C 1561 44 D 963 27 71 53
49 Anton Girlin D 977 25 A 968 40 65 49
50 2017top20 Tiit Peetsalu B 1362 37 D 823 23 60 45
51 Jaak Visnapuu A 526 15 B 1152 41 56 42
52 Echtel-Erle Valk D 379 10 C 1446 46 56 42
53 Reino Laas B 656 18 B 1018 36 54 41
54 Heino Kõks B 1632 44 D 289 8 52 39
55 Veljo Sarapuu C 1136 32 D 562 16 48 36
56 Elmar Talbonen D 936 24 D 174 5 29 22
57 Margarita Gratsjova D 521 13 A 310 13 26 20
58 Tarmo Liias B 635 17 C 64 2 19 14
59 Teet Talve 0 C 305 10 10 8
60 Kaire Kauts C 198 6 A 71 3 9 7
61 Endel Mägedik C 93 3 D 5 0 3 2
62 Elmer Heinpõld A 0 0 B 61 2 2 2
63 Kristo Kauts A 0 0 A 19 1 1 1