Suurel Reedel, 25. märtsil, 2016

Osales 45 võistlejat, neist 4 naist ja 5 noort

2015top20 võistlejaid osales 10 --> koefitsient 1.0

Video (montaaz Miller, operaatorid Miller, Nurk, Aab): https://youtu.be/mLAF04ojs6U

Villu fotod: http://www.snap.ee/user/WilsonTheOne/album/voistre_grand_finale_2016

Üldarvestus
# võistleja 2015top20 tiim klass tulem TaLi punktid
1 Denis Mezennõi EFK II ME 3407 100
2 Jaan Grents EFK III ME 2766 81
3 Viivi Liias NA 1511 44
4 Villu Kahar Rävala II ME 1423 42
5 Kaido Olev 2015top20 EFK I ME 1362 40
6 Jaanus Viitkin Kõue ME 1275 37
7 Veljo Sarapuu ME 1235 36
8 Laivi Taavits EFK II NA 1161 34
9 Laas Reino EFK III ME 1146 34
10 Hanno Veldemann EFK III ME 1049 31
11 Georg Semenovski 2015top20 Rävala I ME 980 29
12 Stanislav Pesjukov 2015top20 LEKK ME 851 25
13 Margus Ollin 2015top20 Kõue ME 671 20
14 Lehar Leetsaar LEKK ME 640 19
15 Ojar Rohtla ME 639 19
16 Rein Merioja Rävala II ME 581 17
17 Konstantin Voznjuk EFK I ME 556 16
18 Jaak Visnapuu 2015top20 ME 554 16
19 Alexander Andrusenko 2015top20 LEKK ME 533 16
20 Sten Urbanik 2015top20 EFK III ME 531 16
21 Martin Arm Rävala/Kullo I NO 512 15
22 Aare Silm Rävala/Kullo I NO 457 13
23 Margus Mosov EFK I ME 456 13
24 Jaak Kask 2015top20 EFK I ME 417 12
25 Tarmo Kürsa Rävala I ME 386 11
26 Aivar Kõmmits 2015top20 ME 366 11
27 Andrus Nurme 2015top20 Kõue ME 302 9
28 Tarmo Liias ME 299 9
29 Agneriin Heinmäe NA 286 8
30.5 Sten Sommer Rävala/Kullo I NO 239 7
30.5 Matis Miller EFK II ME 239 7
32 Madis Mähar LEKK ME 171 5
33 Denis Žigadlo Rävala I ME 145 4
34 Valmar Lilleoja EFK II ME 135 4
35 Aivar Gutmann ME 125 4
36 Johannes Aab Rävala/Kullo I NO 121 4
37 Janek Ilves ME 119 3
38 Kalvi Laasalu Kõue ME 118 3
39 Teet Aavik ME 99 3
40 Anton Theo Girlin NO 46 1
41 Heino Kõks ME 28 1
43.5 Sven Sommer Rävala I ME 0 0
43.5 Tiit Peetsalu Rävala II ME 0 0
43.5 Imre Landsman Rävala II ME 0 0
43.5 Kai Toots NA 0 0

Naiste arvestus
 NA# võistleja tiim tulem TaLi punktid
3 Viivi Liias 1511 44
8 Laivi Taavits EFK II 1161 34
 329 Agneriin Heinmäe 286 8
 443.5 Kai Toots 0 0

Noorte arvestus
NO # võistleja tiim tulem TaLi punktid
 121 Martin Arm Rävala/Kullo I 512 15
 222 Aare Silm Rävala/Kullo I 457 13
 330.5 Sten Sommer Rävala/Kullo I 239 7
 436 Johannes Aab Rävala/Kullo I 121 4
 540 Anton Theo Girlin 46 1

Võistkondlik arvestus
 #võistkond / võistleja kohapunktide summa
 1EFK III 41
   Hanno Veldemann 10
   Jaan Grents 2
   Laas Reino 9
   Sten Urbanik 20
 2EFK I 69
   Jaak Kask 24
   Kaido Olev 5
   Konstantin Voznjuk 17
   Margus Mosov 23
 3EFK II 73.5
   Denis Mezennõi 1
   Laivi Taavits 8
   Matis Miller 30.5
   Valmar Lilleoja 34
 4LEKK 77
   Alexander Andrusenko 19
   Lehar Leetsaar 14
   Madis Mähar 32
   Stanislav Pesjukov 12
 5Kõue 84
   Andrus Nurme 27
   Jaanus Viitkin 6
   Kalvi Laasalu 38
   Margus Ollin 13
 6Rävala II 107
   Imre Landsman 43.5
   Rein Merioja 16
   Tiit Peetsalu 43.5
   Villu Kahar 4
 7Rävala/Kullo I 109.5
   Aare Silm 22
   Johannes Aab 36
   Martin Arm 21
   Sten Sommer 30.5
 8Rävala I 112.5
   Denis Žigadlo 33
   Georg Semenovski 11
   Sven Sommer 43.5
   Tarmo Kürsa 25