TKSK LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED PAUNKÜLA VEEHOIDLAL 2018


04. veebruar 2018

Osales 11 2017 top20 võistlejat -> TaLi koefitsient 1.1

Koht Mark Klass Ees- ja perekonnanimi Kaal TaLi punktid
1 me Andrus Nurme 1257 110
2 me Marko Abram 1187 104
3 2017top20me Nikita Saloid 778 68
4 2017top20 me Ranel Kõmmits 709 62
5 2017top20 me Mati Banhard 707 62
6 2017top20 me Dmitri Sofjin 645 56
7 2017top20 me Aivar Kõmmits 603 53
8 ju Anton Girlin 553 48
9 me Tarmo Kürsa 551 48
10 me Argo Valdma 538 47
11 2017top20 me Margus Ollin 523 46
12 me Kalvi Laasalu 505 44
13 me Jaanus Viitkin 501 44
14 na Agneriin Heinmäe 453 40
15 me Hanno Veldemann 450 39
16 2017top20 me Tiit Peetsalu 443 39
17 2017top20 me Konstantin Voznjuk 434 38
18 me Aleksei Viktorov 416 36
19 2017top20 me Villu Kahar 411 36
20 me Jürgen Kirsis 410 36
21 me Aleksei Španov 344 30
22 2017top20 me Timo Roos 308 27
23 me Jaanus Luks 304 27
24 me Teet Talve 271 24
25 2017top20 me Denis Manov 270 24
26 me Gennadi Rootsi 269 24
27 me Elmar Schasmin 263 23
28 ju Martin Arm 261 23
29 me Enno Toomla 237 21
30 me Anatoli Kravtšuk 221 19
31 me Olev Praats 215 19
32 na Viivi Liias 180 16
33 me Juri Sobolev 178 16
34 me Jaak Visnapuu 169 15
35 me Mihhail Tanvel 159 14
36 me Viljar Grossthal 157 14
37 na Gerli Albert 156 14
38 me Heino Kõks 155 14
39 me Oleg Nepomnjaštši 146 13
40 me Sander Sildvee 142 12
41 ju Georg Semenovski 135 12
42 ju Aare Silm 133 12
43 me Andrey Turbin 129 11
44 ju Johanes Aab 127 11
45 me Tarmo Liias 113 10
46 me Endel Mägedik 104 9
47 me Vitali Tkatsuk 94 8
48 me Teet Aavik 90 8
49 me Veljo Sarapuu 78 7
50 me Robert Kerno 75 7
51 no Andreas Schasmin 65 6
52 me Madis Mähar 61 5
53 na/no Serena Sarapuu 54 5
54 me Marino Pukki 53 5
55 ju Egon Norbert Ormus 45 4
56 no Gevert Meite 17 1
57 me Ülo Põldma 6 1
58 no Kert Märten Kedelauk 0 0
58 no Oliver Põlder 0 0
58 na Renate Põlder 0 0
58 me Toomas Põlder 0 0
58 me Mihkel Kanik 0 0
me Jaan Grents DNS
me Riivo Müür DNS
2017top20 me Sten Urbanik DNS
me Alan Priidel DNS
na Echtel-Erle Valk DNS
me Marko Avsjukevits DNS
me Rauno Suurmäe DNS
me Denis Mežennõi DNS
me Ojar Rohtla DNS
me Rene Mutso DNF
na Janika Vips DNF


VÕISTKONDLIK 

Koht Tiim Punkte
1 Kõue 35
2 TKSK 45
3 Rävala 2 95
4 PELIKAN-TRITON 101
5 Kaiu 121
6 Rävala 1 132
7 Tartu KSK 135
8 Angler 140