kuupäev 05.03.2016
kokku osales võistlejaid 85
kokku osales 16 top20 võistlejat (konkurentsi koefitsient = 1.6)

Paunküla Karika koondtulem: https://sites.google.com/site/paunkulakarikas2016/


Üldarvestus 
# võistleja võsitkond klass mark tulem TL punktid
1 Egon Ormus ind NO 960 160
2 Andrey Turbin Angler ME 957 160
3 Denis Zigadlo Rävala I ME 2015top20 896 149
4 Georg Semenovski Rävala I JU 2015top20 816 136
5 Harri Nurk Rävala I ME 2015top20 790 132
6 Jaanus Viitkin Kõue ME 732 122
7 Andrus Nurme Kõue ME 2015top20 717 120
8 Olev Praats Kaiu ME 705 118
9 Allan Lahi TKSK II ME 613 102
10 Aivar Kõmmits TKSK I ME 2015top20 608 101
11 Margus Ollin Kõue ME 2015top20 604 101
12 Laur Tammeorg EFK II JU 593 99
13 Tarmo Kürsa Rävala II ME 553 92
14 Johannes Aab TKSK II NO 550 92
15 Martin Arm Rävala/Kullo I NO 540 90
16 Kenno Rohioja Rävala V ME 536 89
17 Timo Roos EFK II ME 2015top20 514 86
18 Juri Sobolev Angler ME 513 86
19 Jaak Visnapuu TKSK I ME 2015top20 504 84
20.5 Laivi Taavits EFK III NA 498 83
20.5 Mati Banhard TKSK I ME 2015top20 498 83
22 Viivi Liias ind NA 491 82
23 Argo Valdma Kõue ME 2015top20 462 77
24 Nikita Saloid ind ME 447 75
25 Konstantin Voznjuk EFK II ME 438 73
26 Endel Mägedik TKSK II ME 405 68
27 Ojar Rohtla Kaiu ME 400 67
28 Teet Aavik Rävala IV ME 399 67
29 Margus Mosov EFK I ME 375 63
30 Valmar Lilleoja EFK I ME 363 61
31 Mihhail Taniel ind ME 355 59
32 Hanno Veldemann ind ME 353 59
33 Sander Sildvee Rävala IV ME 351 59
34 Renaldo Kibildas Rävala/Kullo II NO 349 58
35 Teet Talve ind ME 346 58
36 Denis Mezennõi EFK III ME 342 57
37 Sten Urbanik EFK I ME 2015top20 338 56
38 Tarmo Liias EFK III ME 335 56
39 Denis Manov Rävala I ME 2015top20 334 56
40 Aare Silm Rävala/Kullo I NO 333 56
41 Madis Mähar Tartu ME 331 55
42 Marko Abram G4S ME 2015top20 321 54
43 Jürgen Kirsis Tartu ME 318 53
44 Vladimir Morozov Angler ME 305 51
45 Agneriin Heinmäe TKSK II NA 304 51
46 Sven Sommer Rävala II ME 294 49
47 Merit Schmidt ind NA 286 48
48 Vitali Tkatsuk Pelikan ME 283 47
49 Oleg Skorkin Pelikan ME 282 47
50 Jaak Kask EFK III ME 2015top20 275 46
51 Dmitri Sofjin Pelikan ME 269 45
52 Alari Ain ind ME 266 44
53 Margo Ilves ind ME 250 42
54 Riho Rootslane Tartu ME 247 41
55 Ranel Kõmmits TKSK I ME 2015top20 245 41
56 Sven Michelson Rävala II ME 244 41
57 Rein Merioja Rävala V ME 228 38
58 Anari Niinemets ind NA 223 37
59 Viljar Grossthal ind ME 204 34
60 Villu Kahar G4S ME 195 33
61 Kaido Olev EFK I ME 2015top20 194 32
62 Meelis Kalda G4S ME 185 31
63 Andrus Sildvee Rävala V ME 182 30
64 Andrei Dmitrijev Angler ME 178 30
65 Aleksei Viktorov Pelikan ME 176 29
66 Matis Miller EFK II ME 175 29
67 Kalvi Laasalu Kaiu ME 172 29
68 Elmar Schasmin Rävala IV ME 171 29
69.5 Gert Kase Rävala II ME 170 28
69.5 Tiit Peetsalu Rävala IV ME 170 28
71 Gerli Albert Tartu NA 163 27
72 Kai Toats ind NA 158 26
73 Esmar Sosare ind ME 155 26
74 Eve Talvet Rävala V NA 138 23
75 Jaanus Luks Kaiu ME 135 23
76 Heino Kõks ind ME 119 20
77 Robert Kerno ind ME 115 19
78 Oliver Lavits Rävala/Kullo I NO 98 16
79 Marcos Ervin Helmik ind NO 61 10
80 Gevert Meite Rävala/Kullo II NO 57 10
81 Olga Alamaa ind NA 45 8
82 Christian Alamaa Rävala/Kullo II NO 41 7
83 Sten Sommer Rävala/Kullo I NO 30 5
84 Andreas Schasmin Rävala/Kullo II NO 18 3

Naiste arvestus

 #üldvõistleja võsitkond tulem TL punktid
 120.5 Laivi Taavits EFK III 498 83
 222 Viivi Liias ind 491 82
 345 Agneriin Heinmäe TKSK II 304 51
447 Merit Schmidt ind 286 48
 5 58Anari Niinemets ind 223 37
671 Gerli Albert Tartu 163 27
772 Kai Toats ind 158 26
874 Eve Talvet Rävala V 138 23
 981 Olga Alamaa ind 45 8

Noorte arvestus
 #üldvõistleja võsitkond tulem TL punktid
 1 Egon Ormus ind 960 160
 14 Johannes Aab TKSK II 550 92
 15 Martin Arm Rävala/Kullo I 540 90
 34 Renaldo Kibildas Rävala/Kullo II 349 58
 40 Aare Silm Rävala/Kullo I 333 56
 78 Oliver Lavits Rävala/Kullo I 98 16
 79 Marcos Ervin Helmik ind 61 10
 80 Gevert Meite Rävala/Kullo II 57 10
 82 Christian Alamaa Rävala/Kullo II 41 7
 83 Sten Sommer Rävala/Kullo I 30 5
 84 Andreas Schasmin Rävala/Kullo II 18 3

Võistkondlik
# võistkond / võistlejakohapunktid
1 Kõue 47
Andrus Nurme 7
Argo Valdma 23
Jaanus Viitkin 6
Margus Ollin 11
2 Rävala I 51
Denis Manov 39
Denis Zigadlo 3
Georg Semenovski 4
Harri Nurk 5
3 TKSK II 94
Agneriin Heinmäe 45
Allan Lahi 9
Endel Mägedik 26
Johannes Aab 14
4 TKSK I 104.5
Aivar Kõmmits 10
Jaak Visnapuu 19
Mati Banhard 20.5
Ranel Kõmmits 55
5 EFK II 120
Konstantin Voznjuk 25
Laur Tammeorg 12
Matis Miller 66
Timo Roos 17
6 Angler 128
Andrei Dmitrijev 64
Andrey Turbin 2
Juri Sobolev 18
Vladimir Morozov 44
7 EFK III 144.5
Denis Mezennõi 36
Jaak Kask 50
Laivi Taavits 20.5
Tarmo Liias 38
8 EFK I 157
Kaido Olev 61
Margus Mosov 29
Sten Urbanik 37
Valmar Lilleoja 30
9 Kaiu 177
Jaanus Luks 75
Kalvi Laasalu 67
Ojar Rohtla 27
Olev Praats 8
10 Rävala II 184.5
Gert Kase 69.5
Sven Michelson 56
Sven Sommer 46
Tarmo Kürsa 13
11 Rävala IV 198.5
Elmar Schasmin 68
Sander Sildvee 33
Teet Aavik 28
Tiit Peetsalu 69.5
12 Tartu 209
Gerli Albert 71
Jürgen Kirsis 43
Madis Mähar 41
Riho Rootslane 54
13 Rävala V 210
Andrus Sildvee 63
Eve Talvet 74
Kenno Rohioja 16
Rein Merioja 57
14 Pelikan 213
Aleksei Viktorov 65
Dmitri Sofjin 51
Oleg Skorkin 49
Vitali Tkatsuk 48
15 Rävala/Kullo I 216
Aare Silm 40
Martin Arm 15
Oliver Lavits 78
Sten Sommer 83
16 G4S 249
Marko Abram 42
Meelis Kalda 62
Sulo Kuuler 85
Villu Kahar 60
17 Rävala/Kullo II 280
Andreas Schasmin 84
Christian Alamaa 82
Gevert Meite 80
Renaldo Kibildas 34