24. veebruar 2016

Osales 75 võistlejat, neist 10 noort, 7 naist.

Osales 13 2015top20 võistlejat -> võistluse koefitsient on 1,3

Pildid: https://goo.gl/photos/jFPXoWrUbD6i1Ww39

# kl mark nimi võistkond tulem suhttulem koef suhttulem
1 NO Gevert Meite Rävala/Kullo II 727 100 130
2 ME Sven Sommer Rävala II 697 96 125
3 ME Tarmo Liias 654 90 117
4 ME Andrey Turbin Angler 637 88 114
5 ME 2015top20 Argo Valdma Kõue 633 87 113
6 ME Rein Merioja Rävala V 558 77 100
7 NO Sten Sommer Rävala/Kullo I 553 76 99
8 ME Juri Sobolev Angler 551 76 99
9 ME Olev Praats Kaiu 522 72 94
10 ME Laur Tammeorg EFK II 517 71 92
11 ME 2015top20 Harri Nurk Rävala I 513 71 92
12 ME Valmar Lilleoja EFK I 504 69 90
13 NO Aare Silm Rävala/Kullo I 495 68 88
14 ME 2015top20 Mati Banhard TKSK I 454 62 81
15 ME Sander Sildvee Rävala IV 442 61 79
16 ME Jürgen Kirsis Tartu 417 57 74
17 ME Nikita Saloid 406 56 73
18 ME 2015top20 Sten Urbanik EFK I 393 54 70
19 ME 2015top20 Kaido Olev EFK I 389 54 70
20.5 ME 2015top20 Timo Roos EFK II 388 53 69
20.5 ME Oleg Skorkin 388 53 69
22 ME 2015top20 Marko Abram 356 49 64
23 ME Konstantin Voznjuk EFK II 346 48 62
24 NA Julia Ivanova TKSK II 307 42 55
25 ME Kalvi Laasalu Kaiu 306 42 55
26 NA Laivi Taavits EFK III 286 39 51
27 ME 2015top20 Margus Ollin Kõue 278 38 49
28 ME Teet Aavik Rävala IV 262 36 47
29 ME Kenno Rohioja Rävala III 253 35 46
30 ME Vladimir Morozov Angler 245 34 44
31 ME Dmitri Sofjin Pelikan 232 32 42
32 ME Jaanus Viitkin Kõue 214 29 38
33 ME Elmar Schasmin Rävala IV 206 28 36
34 ME Endel Mägedik TKSK II 202 28 36
35 ME Meelis Kalda 200 28 36
36.5 ME 2015top20 Georg Semenovski Rävala III 196 27 35
36.5 ME Riho Rootslane Tartu 196 27 35
38.5 ME 2015top20 Aivar Kõmmits TKSK I 184 25 33
38.5 NA Eve Talvet Rävala V 184 25 33
40 NO Oliver Lavits Rävala/Kullo I 144 20 26
41 ME 2015top20 Denis Zigadlo Rävala I 141 19 25
42 ME Tarmo Kürsa Rävala II 138 19 25
43 ME 2015top20 Denis Manov Rävala I 135 19 25
44 ME 2015top20 Jaak Visnapuu TKSK I 131 18 23
45.5 NA Viivi Liias Rävala III 129 18 23
45.5 ME Margus Mosov EFK I 129 18 23
47 ME Villu Kahar 128 18 23
48 ME Meelis Viikmann 124 17 22
49 ME Heino Kõks 123 17 22
 50ME Jaanus Sommermann 121  17 22
51 NO Martin Arm Rävala/Kullo I 116 16 21
52.5 ME Robert Kerno 112 15 20
52.5 NO Renaldo Kibildas Kalakratid 112 15 20
54 ME Aleksei Viktorov Pelikan 107 15 20
55 ME Vitali Tkatsuk Pelikan 85 12 16
56 ME Andrei Dmitrijev Angler 82 11 14
57 ME Denis Mezennõi EFK III 79 11 14
58 ME Ojar Rohtla Kaiu 78 11 14
59 ME Allan Lahi TKSK II 69 9 12
60 NO Sulo Kuuler 66 9 12
61 ME Mart Arm Rävala III 65 9 12
62 ME Madis Mähar Tartu 64 9 12
63 NA Gerli Albert Tartu 57 8 10
64 ME Egon Ormus Kaiu 55 8 10
65 NA Elina Viktorova Pelikan 44 6 8
66.5 ME 2015top20 Andrus Nurme Kõue 42 6 8
66.5 ME Gert Kase Rävala II 42 6 8
68 NA Agneriin Heinmäe TKSK II 35 5 7
69 ME Rauno Tomson Rävala I 33 5 7
70 NO Taavi Täht Rävala V 28 4 5
71 ME Tiit Peetsalu Rävala IV 12 2 3
72 ME Andrus Sildvee Rävala V 10 1 1
74 ME Teet Talve 0 0 0
74 NO Andreas Schasmin Rävala/Kullo II 0 0 0
74 NO Christian Alamaa 0 0 0

Noorte arvestus
# kl nimi võistkond tulem suhttulem koef suhttulem
1 NO 1 Gevert Meite Rävala/Kullo II 727 100 130
7 NO 2 Sten Sommer Rävala/Kullo I 553 76 99
13 NO 3 Aare Silm Rävala/Kullo I 495 68 88
40 NO 4 Oliver Lavits Rävala/Kullo I 144 20 26
51 NO 5 Martin Arm Rävala/Kullo I 116 16 21
52.5 NO 6 Renaldo Kibildas Kalakratid 112 15 20
60 NO 7 Sulo Kuuler 66 9 12
70 NO 8 Taavi Täht Rävala V 28 4 5
74 NO 9 Andreas Schasmin Rävala/Kullo II 0 0 0
74 NO 10 Christian Alamaa 0 0 0

Naiste arvestus
# kl nimi võistkond tulem suhttulem koef suhttulem
24 NA 1 Julia Ivanova TKSK II 307 42 55
26 NA 2 Laivi Taavits EFK III 286 39 51
38.5 NA 3 Eve Talvet Rävala V 184 25 33
45.5 NA 4 Viivi Liias Rävala III 129 18 23
63 NA 5 Gerli Albert Tartu 57 8 10
65 NA 6 Elina Viktorova Pelikan 44 6 8
68 NA 7 Agneriin Heinmäe TKSK II 35 5 7

Võistkondlik arvestus
xxx
võistkond / võistleja kohapunktide summa
I EFK I 94.5
   Kaido Olev 19   
   Margus Mosov 45.5   
   Sten Urbanik 18   
   Valmar Lilleoja 12   
II Angler 98
   Andrei Dmitrijev 56   
   Andrey Turbin 4   
   Juri Sobolev 8   
   Vladimir Morozov 30   
III Rävala/Kullo I 111
   Aare Silm 13   
   Martin Arm 51   
   Oliver Lavits 40   
   Sten Sommer 7   




Paunküla Karikas II etapp

Facebook üritus: https://www.facebook.com/events/1559070051086320/
AsukohtPaunküla veehoidla
kogunemiskoht: http://kaart.delfi.ee//?bookmark=21b6c3d6f487326c69161a45030ba95d
Aeg23. jaanuar 2016
09:00 registreerimine algab
10:00 - 13:00 võistlus
 KorraldajaTKSK
Allan Lahi
 VõistlusklassidÜldarvestus
Naised
Noored (kuni 15, k.a.)
Juuniorid (kuni 18, k.a.)