23. jaanuar 2016
Osalejaid: 86, nendest naisi 7, juuniore 2, noori 9,  võistkondi 17

Osalenud 2015top20 võistlejaid: 16
Konkurentsi koefitsient: 1.6

Üldarvestus
(naised, noored, võistkonnad - keri allapoole)
# võistleja mark kl võistkond tulem suht tulem koef suht tulem
1 Villu Kahar Me 1005 100 160
2 Marko Abram 2015top20 Me 858 85.37 137
3 Argo Valdma 2015top20 Me Kõue 852 84.78 136
4 Nikita Saloid Me 824 81.99 131
5 Andrus Nurme 2015top20 Me Kõue 736 73.23 117
6 Margus Ollin 2015top20 Me Kõue 720 71.64 115
7 Agneriin Heinmäe Na TKSK II 717 71.34 114
8 Aivar Kõmmits 2015top20 Me TKSK I 689 68.56 110
9 Kaido Olev 2015top20 Me EFK I 678 67.46 108
10 Dmitri Sofjin Me Pelikan 631 62.79 100
11 Jaanus Viitkin Me Kõue 620 61.69 99
12 Andrey Turbin Me Angler 599 59.6 95
13 Mati Banhard 2015top20 Me TKSK I 592 58.91 94
14 Timo Roos 2015top20 Me EFK II 552 54.93 88
15 Oliver Lavits No Rävala/Kullo I 551 54.83 88
16 Denis Manov 2015top20 Me Rävala I 535 53.23 85
17 Denis Mezennõi Me EFK III 528 52.54 84
18 Aleksei Viktorov Me Pelikan 489 48.66 78
19 Jürgen Kirsis Me Tartu 476 47.36 76
20 Kalvi Laasalu Me Kaiu 465 46.27 74
21 Tarmo Kürsa Me Rävala II 456 45.37 73
22 Madis Mähar Me Tartu 440 43.78 70
23 Oleg Skorkin Me 433 43.08 69
24 Georg Semenovski 2015top20 Me Rävala III 431 42.89 69
25 Sander Sildvee Me Rävala IV 423 42.09 67
26 Laur Tammeorg Me EFK II 398 39.6 63
27 Ojar Rohtla Me Kaiu 396 39.4 63
28 Harri Nurk 2015top20 Me Rävala I 394 39.2 63
29 Heino Kõks Me 380 37.81 60
30 Vladimir Morozov Me Angler 374 37.21 60
31 Egon Ormus No Kaiu 369 36.72 59
32 Rauno Tomson Me Rävala I 359 35.72 57
33 Sven-Erik Tomson Me 348 34.63 55
34 Valmar Lilleoja Me EFK I 343 34.13 55
35 Margus Mosov Me EFK I 334 33.23 53
36 Sven Sommer Me Rävala II 332 33.03 53
37 Vitali Tkatsuk Me Pelikan 331 32.94 53
38 Jaak Visnapuu 2015top20 Me TKSK I 305 30.35 49
39 Jaanus Luks Me Kaiu 304 30.25 48
40 Meelis Viikmann Me 298 29.65 47
41 Martin Arm No Rävala/Kullo I 294 29.25 47
42.5 Gerli Albert Na Tartu 288 28.66 46
42.5 Konstantin Voznjuk Me EFK II 288 28.66 46
44 Julia Ivanova Na TKSK II 269 26.77 43
45 Hanno Veldemann Me 260 25.87 41
46 Renaldo Kibildas No Kalakratid 252 25.07 40
47 Ranel Kõmmits 2015top20 Me TKSK I 248 24.68 39
48 Meelis Kalda Me 242 24.08 39
49 Märt Aab 2015top20 Me Rävala II 240 23.88 38
50.5 Allan Lahi Me TKSK II 235 23.38 37
50.5 Aare Silm No Rävala/Kullo I 235 23.38 37
52 Sven Michelson Me Rävala II 233 23.18 37
53 Elina Viktorova Na Pelikan 230 22.89 37
54 Johannes Aab No TKSK II 222 22.09 35
55 Tiit Peetsalu Me Rävala IV 212 21.09 34
56 Andrei Dmitrijev Me Angler 196 19.5 31
57 Rein Merioja Me 190 18.91 30
58 Tarmo Liias Me 187 18.61 30
59 Jaan Grents Me EFK III 184 18.31 29
60 Viivi Liias Na Rävala III 179 17.81 28
61 Sten Ormisson Me 174 17.31 28
62 Mikk Alekõrs Me EFK III 171 17.01 27
63 Viljar Grossthal Me 169 16.82 27
64.5 Patrik Voolaid Me 164 16.32 26
64.5 Laivi Taavits Na EFK III 164 16.32 26
66 Ragnar Uustalu Me 162 16.12 26
67 Mart Arm Me Rävala III 152 15.12 24
68 Teet Aavik Me Rävala IV 150 14.93 24
69 Sten Urbanik 2015top20 Me EFK I 141 14.03 22
70 Matis Miller Me EFK II 134 13.33 21
71 Juri Sobolev Me Angler 123 12.24 20
72 Marino Pukki Me 121 12.04 19
73 Sten Sommer No Rävala/Kullo I 117 11.64 19
74 Denis Zigadlo 2015top20 Me Rävala I 109 10.85 17
75 Robert Kerno Me 102 10.15 16
76 Elmar Schasmin Me Rävala IV 92 9.15 15
77 Jaanus Sommermann Me 76 7.56 12
78 Kunnar Dunkel Me 74 7.36 12
79 Ivo Ratas Me 58 5.77 9
80 Kenno Rohioja Me Rävala III 57 5.67 9
81 Andreas Schasmin No Rävala/Kullo II 48 4.78 8
82 Endel Mägedik Me 46 4.58 7
83 Gevert Meite No Rävala/Kullo II 44 4.38 7
84 Helar Raudberg Me 17 1.69 3
85 Eve Raas Na 11 1.09 2
86 Teet Talve Me 10 1 2

Naiste arvestus
üld võistleja tulem suht tulem koef suht tulem
 17 Agneriin Heinmäe 717 71.34 114
 242.5 Gerli Albert 288 28.66 46
 344 Julia Ivanova 269 26.77 43
 453 Elina Viktorova 230 22.89 37
 560 Viivi Liias 179 17.81 28
 664.5 Laivi Taavits 164 16.32 26
 785 Eve Raas 11 1.09 2

Noorte arvestus
üld võistleja tulem suht tulem koef suht tulem
 115 Oliver Lavits 551 54.83 88
231 Egon Ormus 369 36.72 59
 341 Martin Arm 294 29.25 47
 446 Renaldo Kibildas 252 25.07 40
 550.5 Aare Silm 235 23.38 37
 654 Johannes Aab 222 22.09 35
 773 Sten Sommer 117 11.64 19
 881 Andreas Schasmin 48 4.78 8
 983 Gevert Meite 44 4.38 7

Võistkondlik arvestus
# võistkond kohapunktid
1 Kõue 25
2 TKSK I 106
3 Kaiu 117
4 Pelikan 118
5 EFK I 147
6 Rävala I 150
7 EFK II 152.5
8 TKSK II 155.5
9 Rävala II 158
10 Angler 169
11 Tartu 170.5
12 Rävala/Kullo I 179.5
13 EFK III 202.5
14 Rävala IV 224
15 Rävala III 231
16 Kalakratid 307
17 Rävala/Kullo II 338

Villu Kahar fotod siit: 

http://www.snap.ee/user/WilsonTheOne/album/paunkula_karikas_1





Paunküla Karikas I etapp

sait: https://sites.google.com/site/paunkulakarikas2016/
Facebook üritus: https://www.facebook.com/events/438397679693378/
AsukohtPaunküla veehoidla
kogunemiskoht: http://kaart.delfi.ee//?bookmark=21b6c3d6f487326c69161a45030ba95d
 Registreeruminehttps://sites.google.com/site/paunkulakarikas2016/registreeru
 Registreerunudhttps://sites.google.com/site/paunkulakarikas2016/registreerunud
Aeg23. jaanuar 2016
09:00 registreerimine algab
10:00 - 13:00 võistlus
ca 13:30 Taliliiga 2015 autasustamine
peale seda võistluste autasustamine
 KorraldajaTKSK
Allan Lahi
 VõistlusklassidÜldarvestus
Naised
Noored (kuni 15, k.a.)
Juuniorid (kuni 18, k.a.)