Eesti Spordiselts Kalev lahtised meistrivõistlused 2018 Paunküla Veehoidlal

10.-11.02.2018

Echteli pildid, 2. päev: https://photos.app.goo.gl/Rx7B5DqkC3aHJ6IB2

VÕISTKONDLIK KOONDTULEM

Võistkond / võistlejakoht 1 tulem 1 koht 2 tulem 2 Sum koht Sum tulem
1 Angler 14 2174 21 904 35 3078
Juri Sobolev 2 408 3 277 5 685
Denis Manov 1 1199 5 246 6 1445
Oleg Nepomnjaštši 5 312 5 245 10 557
Andrey Turbin 6 255 8 136 14 391
2 LEKK 19 1428 18 903 37 2331
Alexander Andrusenko 1 518 1 315 2 833
Nikita Saloid 2 380 6 222 8 602
Stanislav Pesjukov 4 402 8 114 12 516
Georg Semenovski 12 128 3 252 15 380
3 PELIKAN-TRITON 21 1464 17 1026 38 2490
Dmitri Sofjin 2 534 1 322 3 856
Aleksei Viktorov 1 584 4 252 5 836
Anatoli Kravtšuk 9 169 2 364 11 533
Vitali Tkatsuk 9 177 10 88 19 265
4 GRAND TOTAL/EFK 26 1644 29 650 55 2294
Denis Mežennõi 1 907 4 264 5 1171
Laivi Taavits 10 162 4 169 14 331
Konstantin Voznjuk 6 296 12 64 18 360
Timo Roos 9 279 9 153 18 432
5 Rävala 2 35 818 30 738 65 1556
Anton Girlin 5 238 9 118 14 356
Tarmo Kürsa 13 113 2 337 15 450
Aare Silm 11 136 6 230 17 366
Elmar Schasmin 6 331 13 53 19 384
6 TKSK 28 1032 38 518 66 1550
Enno Toomla 5 259 5 240 10 499
Ranel Kõmmits 4 322 10 100 14 422
Mati Banhard 11 273 10 120 21 393
Aivar Kõmmits 8 178 13 58 21 236
7 EFK/Tubertini 35 1041 31 627 66 1668
Riivo Müür 3 439 8 110 11 549
Hanno Veldemann 9 206 7 190 16 396
Jaan Grents 10 277 7 225 17 502
Sten Urbanik 13 119 9 102 22 221
8 Tartu KSK 32 1023 38 479 70 1502
Madis Mähar 11 135 2 290 13 425
Jürgen Kirsis 3 480 11 64 14 544
Gennadi Rootsi 8 242 11 79 19 321
Ülo Põldma 10 166 14 46 24 212
9 Rävala 1 33 861 44 497 77 1358
Agneriin Heinmäe 10 198 1 385 11 583
Villu Kahar 4 299 15 18 19 317
Martin Arm 3 266 16 17 19 283
Gevert Meite 16 98 12 77 28 175
10 Kõue 26 1095 51 221 77 1316
Andrus Nurme 5 364 11 69 16 433
Argo Valdma 7 232 12 61 19 293
Jaanus Viitkin 7 271 14 40 21 311
Margus Ollin 7 228 14 51 21 279
11 Kaiu 38 804 40 532 78 1336
Kalvi Laasalu 3 323 3 331 6 654
Olev Praats 6 229 15 27 21 256
Jaanus Luks 17 34 6 174 23 208
Mihhail Tanvel 12 218 16 0 28 218
12 EFK4 53 488 29 650 82 1138
Alan Priidel 14 161 3 261 17 422
Rauno Suurmäe 11 167 8 195 19 362
Echtel-Erle Valk 15 52 6 136 21 188
Marko Avsjukevits 13 108 12 58 25 166
13 Rävala 3 56 399 31 563 87 962
Veljo Sarapuu 12 129 4 252 16 381
Serena Sarapuu 14 75 5 142 19 217
Tarmo Liias 15 113 7 130 22 243
Viivi Liias 15 82 15 39 30 121

INDIVIDUAALNE KOONDTULEM 

# võistkond Võistleja sek 1 tulem 1 koht 1 sek 2 tulem 2 koht 2 tulem sum koht min koht sum
1 LEKK Alexander Andrusenko D 518 1 D 315 1 833 1 2
2 PELIKAN-TRITON Dmitri Sofjin C 534 2 C 322 1 856 1 3
3 Marko Abram A 658 2 D 314 2 972 2 4
4 GRAND TOTAL/EFK Denis Mežennõi A 907 1 A 264 4 1171 1 5
5 PELIKAN-TRITON Aleksei Viktorov B 584 1 D 252 4 836 1 5
6 Angler Juri Sobolev D 408 2 B 277 3 685 2 5
7 Angler Denis Manov C 1199 1 D 246 5 1445 1 6
8 Kaiu Kalvi Laasalu B 323 3 A 331 3 654 3 6
9 LEKK Nikita Saloid B 380 2 A 222 6 602 2 8
10 Angler Oleg Nepomnjaštši B 312 5 C 245 5 557 5 10
11 TKSK Enno Toomla A 259 5 A 240 5 499 5 10
12 Rävala 1 Agneriin Heinmäe B 198 10 A 385 1 583 1 11
13 PELIKAN-TRITON Anatoli Kravtšuk A 169 9 A 364 2 533 2 11
14 EFK/Tubertini Riivo Müür A 439 3 D 110 8 549 3 11
15 LEKK Stanislav Pesjukov C 402 4 B 114 8 516 4 12
16 Jaak Visnapuu D 130 12 B 417 1 547 1 13
17 Tartu KSK Madis Mähar D 135 11 C 290 2 425 2 13
18 Tartu KSK Jürgen Kirsis C 480 3 B 64 11 544 3 14
19 TKSK Ranel Kõmmits B 322 4 D 100 10 422 4 14
20 GRAND TOTAL/EFK Laivi Taavits D 162 10 B 169 4 331 4 14
21 Rävala 2 Anton Girlin D 238 5 A 118 9 356 5 14
22 Angler Andrey Turbin A 255 6 A 136 8 391 6 14
23 Rävala 2 Tarmo Kürsa B 113 13 B 337 2 450 2 15
24 LEKK Georg Semenovski A 128 12 C 252 3 380 3 15
25 Robert Kerno D 241 4 C 106 11 347 4 15
26 Sander Sildvee A 187 8 B 123 7 310 7 15
27 Rävala 3 Veljo Sarapuu B 129 12 C 252 4 381 4 16
28 Kõue Andrus Nurme C 364 5 A 69 11 433 5 16
29 Aleksei Špalov C 323 7 D 107 9 430 7 16
30 EFK/Tubertini Hanno Veldemann B 206 9 A 190 7 396 7 16
31 EFK4 Alan Priidel C 161 14 D 261 3 422 3 17
32 Rävala 2 Aare Silm A 136 11 C 230 6 366 6 17
33 EFK/Tubertini Jaan Grents C 277 10 C 225 7 502 7 17
34 GRAND TOTAL/EFK Konstantin Voznjuk B 296 6 D 64 12 360 6 18
35 GRAND TOTAL/EFK Timo Roos C 279 9 C 153 9 432 9 18
36 Rävala 1 Martin Arm D 266 3 B 17 16 283 3 19
37 Rävala 1 Villu Kahar A 299 4 D 18 15 317 4 19
38 Rävala 3 Serena Sarapuu D 75 14 B 142 5 217 5 19
39 Rävala 2 Elmar Schasmin C 331 6 D 53 13 384 6 19
40 Kõue Argo Valdma A 232 7 B 61 12 293 7 19
41 EFK4 Rauno Suurmäe B 167 11 C 195 8 362 8 19
42 Tartu KSK Gennadi Rootsi B 242 8 D 79 11 321 8 19
43 PELIKAN-TRITON Vitali Tkatsuk D 177 9 B 88 10 265 9 19
44 Kaiu Olev Praats D 229 6 B 27 15 256 6 21
45 EFK4 Echtel-Erle Valk D 52 15 B 136 6 188 6 21
46 Kõue Jaanus Viitkin B 271 7 D 40 14 311 7 21
47 Kõue Margus Ollin D 228 7 C 51 14 279 7 21
48 TKSK Aivar Kõmmits D 178 8 B 58 13 236 8 21
49 TKSK Mati Banhard C 273 11 C 120 10 393 10 21
50 Rävala 3 Tarmo Liias C 113 15 D 130 7 243 7 22
51 EFK/Tubertini Sten Urbanik D 119 13 B 102 9 221 9 22
52 Kaiu Jaanus Luks A 34 17 D 174 6 208 6 23
53 Tiit Peetsalu C 168 13 A 70 10 238 10 23
54 Tartu KSK Ülo Põldma A 166 10 A 46 14 212 10 24
55 EFK4 Marko Avsjukevits A 108 13 A 58 12 166 12 25
56 Jaanus Sommermann A 84 14 C 55 13 139 13 27
57 Kaiu Mihhail Tanvel C 218 12 C 0 16 218 12 28
58 Rävala 1 Gevert Meite C 98 16 C 77 12 175 12 28
59 Teet Talve B 31 15 A 54 13 85 13 28
60 Teet Aavik B 112 14 B 43 14 155 14 28
61 Rävala 3 Viivi Liias A 82 15 A 39 15 121 15 30
62 Heino Kõks A 63 16 C 47 15 110 15 31
63 Endel Mägedik B 8 16 A 14 16 22 16 32
64 Ojar Rohtla C 295 8 65 295 8 73

NAISTE ARVESTUS, koondtulem

# Võistleja Punkte
1 Agneriin Heinmäe 11
3 Laivi Taavits 14
2 Serena Sarapuu 19
4 Echtel-Erle Valk 21
5 Viivi Liias 30


NOORTE ARVESTUS, koondtulem

# Võistleja Punkte
1 Serena Sarapuu 19
2 Gevert Meite 28


JUUNIORIDE ARVESTUS, koondtulem

# Võistleja Punkte
1 Anton Girlin 14
2 Georg Semenovski 15
3 Aare Silm 17
4 Martin Arm 19



............


I päeva tulemus, võistkondlik:

# Võistkond / võistleja Sum of koht 1 Sum of kaal 1
1 Angler 14 2174
Denis Manov 1 1199
Juri Sobolev 2 408
Oleg Nepomnjaštši 5 312
Andrey Turbin 6 255
2 LEKK 19 1428
Alexander Andrusenko 1 518
Nikita Saloid 2 380
Stanislav Pesjukov 4 402
Georg Semenovski 12 128
3 PELIKAN-TRITON 21 1464
Aleksei Viktorov 1 584
Dmitri Sofjin 2 534
Anatoli Kravtšuk 9 169
Vitali Tkatsuk 9 177
4 Kõue 26 1095
Andrus Nurme 5 364
Argo Valdma 7 232
Jaanus Viitkin 7 271
Margus Ollin 7 228
5 GRAND TOTAL/EFK 26 1644
Denis Mežennõi 1 907
Konstantin Voznjuk 6 296
Timo Roos 9 279
Laivi Taavits 10 162
6 TKSK 28 1032
Ranel Kõmmits 4 322
Enno Toomla 5 259
Aivar Kõmmits 8 178
Mati Banhard 11 273
7 Tartu KSK 32 1023
Jürgen Kirsis 3 480
Gennadi Rootsi 8 242
Ülo Põldma 10 166
Madis Mähar 11 135
8 Rävala 1 33 861
Martin Arm 3 266
Villu Kahar 4 299
Agneriin Heinmäe 10 198
Gevert Meite 16 98
9 Rävala 2 35 818
Anton Girlin 5 238
Elmar Schasmin 6 331
Aare Silm 11 136
Tarmo Kürsa 13 113
10 EFK/Tubertini 35 1041
Riivo Müür 3 439
Hanno Veldemann 9 206
Jaan Grents 10 277
Sten Urbanik 13 119
11 Kaiu 38 804
Kalvi Laasalu 3 323
Olev Praats 6 229
Mihhail Tanvel 12 218
Jaanus Luks 17 34
12 EFK4 53 488
Rauno Suurmäe 11 167
Marko Avsjukevits 13 108
Alan Priidel 14 161
Echtel-Erle Valk 15 52
13 Rävala 3 56 399
Veljo Sarapuu 12 129
Serena Sarapuu 14 75
Tarmo Liias 15 113
Viivi Liias 15 82


I päeva individuaalsed tulemused:

koht 1 Ees- ja perekonnanimi Võistlusklass Võistkond sektor 1 kaal 1 koht 1
1 Denis Mežennõi   GRAND TOTAL/EFK A 907 1
2 Marko Abram   A 658 2
3 Riivo Müür   EFK/Tubertini A 439 3
4 Villu Kahar   Rävala 1 A 299 4
5 Enno Toomla   TKSK A 259 5
6 Andrey Turbin   Angler A 255 6
7 Argo Valdma   Kõue A 232 7
8 Sander Sildvee KQ Team A 187 8
9 Anatoli Kravtšuk   PELIKAN-TRITON A 169 9
10 Ülo Põldma   Tartu KSK A 166 10
11 Aare Silm jun Rävala 2 A 136 11
12 Georg Semenovski jun LEKK A 128 12
13 Marko Avsjukevits   EFK4 A 108 13
14 Jaanus Sommermann A 84 14
15 Viivi Liias na Rävala 3 A 82 15
16 Heino Kõks   A 63 16
17 Jaanus Luks   Kaiu A 34 17
1 Aleksei Viktorov   PELIKAN-TRITON B 584 1
2 Nikita Saloid   LEKK B 380 2
3 Kalvi Laasalu   Kaiu B 323 3
4 Ranel Kõmmits   TKSK B 322 4
5 Oleg Nepomnjaštši   Angler B 312 5
6 Konstantin Voznjuk   GRAND TOTAL/EFK B 296 6
7 Jaanus Viitkin   Kõue B 271 7
8 Gennadi Rootsi   Tartu KSK B 242 8
9 Hanno Veldemann   EFK/Tubertini B 206 9
10 Agneriin Heinmäe na Rävala 1 B 198 10
11 Rauno Suurmäe   EFK4 B 167 11
12 Veljo Sarapuu   Rävala 3 B 129 12
13 Tarmo Kürsa   Rävala 2 B 113 13
14 Teet Aavik   B 112 14
15 Teet Talve   B 31 15
16 Endel Mägedik   B 8 16
1 Denis Manov   Angler C 1199 1
2 Dmitri Sofjin   PELIKAN-TRITON C 534 2
3 Jürgen Kirsis   Tartu KSK C 480 3
4 Stanislav Pesjukov LEKK C 402 4
5 Andrus Nurme   Kõue C 364 5
6 Elmar Schasmin   Rävala 2 C 331 6
7 Aleksei Špalov C 323 7
8 Ojar Rohtla   C 295 8
9 Timo Roos   GRAND TOTAL/EFK C 279 9
10 Jaan Grents   EFK/Tubertini C 277 10
11 Mati Banhard   TKSK C 273 11
12 Mihhail Tanvel Kaiu C 218 12
13 Tiit Peetsalu   C 168 13
14 Alan Priidel   EFK4 C 161 14
15 Tarmo Liias   Rävala 3 C 113 15
16 Gevert Meite no Rävala 1 C 98 16
1 Alexander Andrusenko LEKK D 518 1
2 Juri Sobolev   Angler D 408 2
3 Martin Arm jun Rävala 1 D 266 3
4 Robert Kerno   D 241 4
5 Anton Girlin jun Rävala 2 D 238 5
6 Olev Praats   Kaiu D 229 6
7 Margus Ollin   Kõue D 228 7
8 Aivar Kõmmits   TKSK D 178 8
9 Vitali Tkatsuk   PELIKAN-TRITON D 177 9
10 Laivi Taavits GRAND TOTAL/EFK D 162 10
11 Madis Mähar   Tartu KSK D 135 11
12 Jaak Visnapuu   D 130 12
13 Sten Urbanik   EFK/Tubertini D 119 13
14 Serena Sarapuu na / no Rävala 3 D 75 14
15 Echtel-Erle Valk na EFK4 D 52 15

TALILIIGA PUNKTIDE ARVESTUS

Põhivõistlus läks arvesse konkurentsikoefitsiendiga 1.6 (2017 aasta top20 võistlejatest osales 16).

Taliliiga punktid arvestati samatviisi, kui tavapäraselt kahepäevasel sektoritega võistlusel:
Iga päeva iga sektori võitja sai 100 punkti.
Kahe päeva punktid liideti.
Suurim punktide arv konverteeriti 160'ks, ülejäänud proportsionaalselt.

OLULINE: Taliliiga punktide järjestus ei kattu konkreetse võistluse järjestusega. Põhjuseks on proportsionaalsed vahed sektori võitja kaaluga.
VõistlejaMark sek 1 tulem 1 TaLi 1 sek 2 tulem 2 TaLi 2 TaLi koef
Alexander Andrusenko 2017top20 D 518 100 D 315 100 160
Aleksei Viktorov B 584 100 D 252 80 144
Denis Manov 2017top20 C 1199 100 D 246 78 142
Marko Abram A 658 73 D 314 100 138
Denis Mezennõi 2017top20 A 907 100 A 264 69 135
Juri Sobolev D 408 79 B 277 66 116
Dmitri Sofjin 2017top20 C 534 45 C 322 100 116
Kalvi Laasalu B 323 55 A 331 86 113
Agneriin Heinmäe B 198 34 A 385 100 107
Oleg Nepomnjastsi B 312 53 C 245 76 103
Jaak Visnapuu D 130 25 B 417 100 100
Nikita Saloid 2017top20 B 380 65 A 222 58 98
Madis Mähar D 135 26 C 290 90 93
Anatoli Kravtšuk A 169 19 A 364 95 91
Tarmo Kürsa B 113 19 B 337 81 80
Veljo Sarapuu B 129 22 C 252 78 80
Alan Priidel C 161 13 D 261 83 77
Jaan Grents C 277 23 C 225 70 74
Georg Semenovski A 128 14 C 252 78 74
Enno Toomla A 259 29 A 240 62 73
Rauno Suurmäe B 167 29 C 195 61 72
Ranel Kõmmits 2017top20 B 322 55 D 100 32 70
Aare Silm A 136 15 C 230 71 69
Hanno Veldemann B 206 35 A 190 49 67
Riivo Müür A 439 48 D 110 35 66
Robert Kerno D 241 47 C 106 33 64
Anton Theo Girlin D 238 46 A 118 31 62
Laivi Taavits 2017top20 D 162 31 B 169 41 58
Timo Roos 2017top20 C 279 23 C 153 48 57
Konstantin Voznjuk 2017top20 B 296 51 D 64 20 57
Gennadi Rootsi B 242 41 D 79 25 53
Andrey Turbin A 255 28 A 136 35 50
Stanislav Pesjukov 2017top20 C 402 34 B 114 27 49
Aleksei Špalov C 323 27 D 107 34 49
Mati Banhard 2017top20 C 273 23 C 120 37 48
Margus Ollin 2017top20 D 228 44 C 51 16 48
Jaanus Luks A 34 4 D 174 55 47
Jaanus Viitkin B 271 46 D 40 13 47
Vitali Tkatsuk D 177 34 B 88 21 44
Jürgen Kirsis C 480 40 B 64 15 44
Martin Arm D 266 51 B 17 4 44
Sander Sildvee A 187 21 B 123 29 40
Olev Praats D 229 44 B 27 6 40
Tarmo Liias C 113 9 D 130 41 40
Andrus Nurme C 364 30 A 69 18 38
Serena Sarapuu D 75 14 B 142 34 38
Aivar Kõmmits 2017top20 D 178 34 B 58 14 38
Sten Urbanik 2017top20 D 119 23 B 102 24 38
Elmar Schasmin C 331 28 D 53 17 36
Echtel-Erle Valk D 52 10 B 136 33 34
Argo Valdma A 232 26 B 61 15 33
Villu Kahar 2017top20 A 299 33 D 18 6 31
Tiit Peetsalu 2017top20 C 168 14 A 70 18 26
Gevert Meite C 98 8 C 77 24 26
Ülo Põldma A 166 18 A 46 12 24
Teet Aavik B 112 19 B 43 10 23
Marko Avsjukevits A 108 12 A 58 15 22
Jaanus Sommermann A 84 9 C 55 17 21
Ojar Rohtla C 295 25 0 20
Heino Kõks A 63 7 C 47 15 18
Teet Talve B 31 5 A 54 14 15
Viivi Liias A 82 9 A 39 10 15
Mihhail Tanvel C 218 18 C 0 0 14
Endel Mägedik B 8 1 A 14 4 4


FB üritus: https://www.facebook.com/events/329773640854486/