24. veebruaril 2017
kokku osales 46 võistlejat, neist 4 naist ja 6 noort
2016top20 võistlejaid osales 8 (konkurentsi koefitsient 0.8)



Üldarvestus

# võistleja mark klass võistkond tulem TaLi punktid
1 Denis Zigadlo 2016top20 me Rävala 1 1129 80
2 Jaanus Viitkin me Kõue 1056 75
3 Agneriin Heinmäe na 912 65
4 Georg Semenovski ju Rävala 1 754 53
5 Riivo Müür me EFK 3 734 52
6 Johannes Aab no SAAK 706 50
7 Sten Urbanik me EFK Tubertini 649 46
8 Andrus Nurme 2016top20 me Kõue 643 46
9 Timo Roos 2016top20 me 614 44
10 Laivi Taavits na EFK 3 575 41
11 Heino Kõks me 568 40
12 Argo Valdma me Kõue 504 36
13 Jürgen Kirsis 2016top20 me Tartu KSK 459 33
14 Hanno Veldemann me EFK 3 458 32
15 Veljo Sarapuu me Säga 410 29
16 Tiit Peetsalu me Kõue 381 27
17 Oliver Kappak me 320 23
18 Alan Priidel me 318 23
19 Villu Kahar me 310 22
20 Tarmo Liias me Säga 302 21
21 Ainar Savin me 297 21
22 Kenno Rohioja me Rävala 1 283 20
23 Aare Silm no SAAK 281 20
24 Anton Theo Girlin no 256 18
25 Marko Abram me SAAK 255 18
26 Martin Arm ju Rävala 1 246 17
27 Riho Rootslane me Tartu KSK 236 17
28 Denis Mezennõi 2016top20 me EFK Tubertini 229 16
29 Jaak Visnapuu me 210 15
30 Aivar Kõmmits 2016top20 me SAAK 205 15
31 Jaan Grents me EFK Tubertini 191 14
32 Madis Mähar me Tartu KSK 183 13
33 Kaido Olev 2016top20 me EFK Tubertini 165 12
34 Matis Miller me EFK 3 161 11
35 Serena Sarapuu no Säga 141 10
36 Kalvi Laasalu me 108 8
37 Gerli Albert na Tartu KSK 79 6
38 Oliver Heinmäe no 73 5
39 Reino Laas me 65 5
40 Elmar Talbonen me 53 4
41 Andreas Schasmin no 39 3
42 Viivi Liias 2016top20 na Säga 35 2
43 Elmar Schasmin me 24 2
44.5 Kaido Põder me 14 1
44.5 Vladimir Bardaš me 14 1
47 Teet Talve me 0 0
47 Ojar Rohtla me 0 0
47 Jaak Eks me 0 0

Naiste arvestus

# võistleja mark klass võistkond tulem TaLi punktid
3 Agneriin Heinmäe na 1 912 65
10 Laivi Taavits na 2 EFK 3 575 41
37 Gerli Albert na 3 Tartu KSK 79 6
42 Viivi Liias 2016top20 na 4 Säga 35 2

Noorte arvestus

# võistleja mark klass võistkond tulem TaLi punktid
6 Johannes Aab no 1 SAAK 706 50
23 Aare Silm no 2 SAAK 281 20
24 Anton Theo Girlin no 3 256 18
35 Serena Sarapuu no 4 Säga 141 10
38 Oliver Heinmäe no 5 73 5
41 Andreas Schasmin no 6 39 3

Võistkondlik

# Võistkond / võistleja Kohapunktid
1 Kõue 38
Jaanus Viitkin 2
Andrus Nurme 8
Argo Valdma 12
Tiit Peetsalu 16
2 Rävala 1 53
Denis Zigadlo 1
Georg Semenovski 4
Kenno Rohioja 22
Martin Arm 26
3 EFK 3 63
Riivo Müür 5
Laivi Taavits 10
Hanno Veldemann 14
Matis Miller 34
4 SAAK 84
Johannes Aab 6
Aare Silm 23
Marko Abram 25
Aivar Kõmmits 30
5 EFK Tubertini 99
Sten Urbanik 7
Denis Mezennõi 28
Jaan Grents 31
Kaido Olev 33
6 Tartu KSK 109
Jürgen Kirsis 13
Riho Rootslane 27
Madis Mähar 32
Gerli Albert 37
7 Säga 112
Veljo Sarapuu 15
Tarmo Liias 20
Serena Sarapuu 35
Viivi Liias 42