13. märts 2016

kokku osales 53 võistlejat, neist 5 naist, 7 noort
kokku osales 11 top20 võistlejat (konkurentsi koefitsient 1.1)


Üldarvestus
# võistleja kl mark tulem, g suht tulem TL punktid
1 Margus Ollin ME 2015top20 1700 100 110
2 Timo Roos ME 2015top20 1380 81 89
3 Alan Priidel ME 1370 81 89
4 Harri Nurk ME 2015top20 1160 68 75
5.5 Georg Semenovski ME 2015top20 980 58 64
5.5 Jaanus Viitkin ME 980 58 64
7 Denis Zigadlo ME 2015top20 890 52 57
8 Tarmo Kürsa ME 860 51 56
9 Mati Banhard ME 2015top20 790 46 51
10 Valmar Lilleoja ME 750 44 48
11.5 Mihhail Taniel ME 680 40 44
11.5 Jaak Visnapuu ME 2015top20 680 40 44
13 Aivar Kõmmits ME 2015top20 660 39 43
14 Aare Silm NO 650 38 42
15.5 Jaanus Luks ME 630 37 41
15.5 Andreas Schasmin NO 630 37 41
17 Vaido Nemvalts ME 620 36 40
18.5 Sten Urbanik ME 2015top20 600 35 39
18.5 Martin Arm NO 600 35 39
20 Tiit Peetsalu ME 570 34 37
21 Heino Kõks ME 560 33 36
22 Allan Lahi ME 550 32 35
23.5 Agneriin Heinmäe NA 540 32 35
23.5 Andrus Nurme ME 2015top20 540 32 35
25 Kalvi Laasalu ME 530 31 34
26 Andrus Sildvee ME 510 30 33
27 Matis Miller ME 490 29 32
28 Tarmo Liias ME 480 28 31
29 Margus Mosov ME 460 27 30
30 Alvar Timmi ME 450 26 29
31 Valeri Virki ME 440 26 29
32 Viivi Liias NA 410 24 26
33.5 Argo Valdma ME 2015top20 400 24 26
33.5 Denis Mezennõi ME 400 24 26
35 Villu Kahar ME 390 23 25
36 Laivi Taavits NA 370 22 24
37 Rein Toots ME 360 21 23
38.5 Elmar Schasmin ME 350 21 23
38.5 Jaanus Niinemets ME 350 21 23
40 Sander Sildvee ME 280 16 18
41 Janek Aljes ME 270 16 18
42 Sten Sommer NO 240 14 15
43.5 Veljo Sarapuu ME 190 11 12
43.5 Eve Talvet NA 190 11 12
45 Rein Merioja ME 160 9 10
46.5 Teet Aavik ME 150 9 10
46.5 Anton Theo NO 150 9 10
48 Ojar Rohtla ME 140 8 9
49 Serena Sarapuu NO 110 6 7
50 Gevert Meite NO 100 6 7
51 Kai Toots NA 60 4 4
52 Teet Talve ME 10 1 1
53 Argo Viljus ME 0 0 0

Naiste arvestus
 NA# võistleja mark tulem, g suht tulem TL punktid
 123 Agneriin Heinmäe 540 32 35
 232 Viivi Liias 410 24 26
 336 Laivi Taavits 370 22 24
 444 Eve Talvet 190 11 12
 551 Kai Toots 60 4 4

Noorte arvestus
NO # võistleja mark tulem, g suht tulem TL punktid
 114 Aare Silm 650 38 42
 216 Andreas Schasmin 630 37 41
 319 Martin Arm 600 35 39
 442 Sten Sommer 240 14 15
 547 Anton Theo 150 9 10
 649 Serena Sarapuu 110 6 7
 750 Gevert Meite 100 6 7