EÕL reiting 2019 Võrtsjärvel

10. märts 2019, LEKK


 KOOND 

#
sek 1 tulem 1 # 1 sek 2 tulem 2 # 2 tulem 1+2 # 1+2
1 Andrusenko Alexander LEKK A 6171 1 B 6111 2 12282 3
2 Kõmmits Aivar TKSK A 5849 3 A 6354 1 12203 4
3 Saloid Nikita Kõue B 6172 1 A 5840 3 12012 4
4 Špalov Aleksei Individuaal C 5454 3 C 7060 2 12514 5
5 Pesjukov Stanislav LEKK B 4087 3 A 6330 2 10417 5
6 Veldemann Hanno EFK/Allvega C 5782 1 C 5007 5 10789 6
7 Priidel Alan EFK/Allvega A 6030 2 A 4531 4 10561 6
8 Manov Denis Angler C 5711 2 B 3492 5 9203 7
9 Ollin Margus Kõue C 3632 7 B 6288 1 9920 8
10 Tammeorg Laur EFK/Allvega C 4427 5 C 5480 3 9907 8
11 Arm Martin Individuaal B 2331 7 C 7304 1 9635 8
12 Grents Jaan EFK/Kalastussport C 4656 4 B 4138 4 8794 8
13 Mežennõi Denis EFK/Allvega B 5079 2 B 3485 6 8564 8
14 Banhard Mati TKSK B 3271 6 B 5104 3 8375 9
15 Sobolev Juri Angler A 5157 4 A 3975 6 9132 10
16 Avsjukevitš Marko EFK/Kalastussport A 5135 5 A 3486 7 8621 12
17 Silm Aare Kõue B 3958 5 B 2858 7 6816 12
18 Turbin Andrey Angler B 2093 9 C 5134 4 7227 13
19 Müür Riivo EFK/Kalastussport B 4050 4 C 2725 9 6775 13
20 Albert Gerli KSK Tartu C 3432 8 C 4632 6 8064 14
21 Sarapuu Veljo KSK Tartu A 4741 6 A 3067 8 7808 14
22 Nurme Andrus Kõue A 2615 7 C 4294 7 6909 14
23 Liias Viivi KSK2 Tartu B 1839 10 A 4121 5 5960 15
24 Kase Kerli Individuaal C 3706 6 A 1843 10 5549 16
25 Mähar Madis KSK Tartu B 2241 8 B 1940 8 4181 16
26 Leetsaar Lehar LEKK C 2479 10 C 3482 8 5961 18
27 Venig Ivo KSK2 Tartu C 2511 9 B 1598 10 4109 19
28 Sarapuu Serena Individuaal A 1770 10 B 1712 9 3482 19
29 Kirsis Jürgen KSK Tartu A 1006 11 A 2753 9 3759 20
30 Semenovski Georg LEKK A 2305 9 B 1442 11 3747 20
31 Urbanik Sten EFK/Kalastussport C 1664 11 C 1768 10 3432 21
32 Meite Gevert Individuaal B 1362 11 A 1724 11 3086 22
33 Liias Tarmo KSK2 Tartu A 2398 12 (DQ) C 1190 11 3588 23

 TaLi arvestus 

# sek 1 tulem 1 # 1 suhtt 1 sek 2 tulem 2 # 2 suhtt 2 suhtt 1+2 koef = 1.0 koef suhtt
1 Alexander Andrusenko A 6171 1 100 B 6111 2 97 197 2018-07 100
2 Aivar Kõmmits A 5849 3 95 A 6354 1 100 195 2018-14 99
3 Nikita Saloid B 6172 1 100 A 5840 3 92 192 97
4 Aleksei Špalov C 5454 3 94 C 7060 2 97 191 97
7 Alan Priidel A 6030 2 98 A 4531 4 71 169 86
6 Hanno Veldemann C 5782 1 100 C 5007 5 69 169 2018-04 86
5 Stanislav Pesjukov B 4087 3 66 A 6330 2 100 166 2018-17 84
9 Margus Ollin C 3632 7 63 B 6288 1 100 163 83
8 Denis Manov C 5711 2 99 B 3492 5 56 155 2018-09 79
10 Laur Tammeorg C 4427 5 77 C 5480 3 75 152 2018-19 77
15 Juri Sobolev A 5157 4 84 A 3975 6 63 147 2018-03 75
12 Jaan Grents C 4656 4 81 B 4138 4 66 147 2018-12 75
16 Marko Avsjukevits A 5135 5 83 A 3486 7 55 138 70
11 Martin Arm B 2331 7 38 C 7304 1 100 138 70
13 Denis Mežennõi B 5079 2 82 B 3485 6 55 137 2018-10 70
14 Mati Banhard B 3271 6 53 B 5104 3 81 134 68
21 Veljo Sarapuu A 4741 6 77 A 3067 8 48 125 63
20 Gerli Albert C 3432 8 59 C 4632 6 63 122 62
17 Aare Silm B 3958 5 64 B 2858 7 45 109 55
18 Andrey Turbin B 2093 9 34 C 5134 4 70 104 53
19 Riivo Müür B 4050 4 66 C 2725 9 37 103 52
22 Andrus Nurme A 2615 7 42 C 4294 7 59 101 51
23 Viivi Liias B 1839 10 30 A 4121 5 65 95 48
24 Kerli Kase C 3706 6 64 A 1843 10 29 93 47
26 Lehar Leetsaar C 2479 10 43 C 3482 8 48 91 46
27 Ivo Venig C 2511 9 43 B 1598 10 25 68 35
25 Madis Mähar B 2241 8 36 B 1940 8 31 67 34
30 Georg Semenovski A 2305 9 37 B 1442 11 23 60 2018-16 30
29 Jürgen Kirsis A 1006 11 16 A 2753 9 43 59 30
28 Serena Sarapuu A 1770 10 29 B 1712 9 27 56 28
31 Sten Urbanik C 1664 11 29 C 1768 10 24 53 27
32 Gevert Meite B 1362 11 22 A 1724 11 27 49 25
33 Tarmo Liias A 2398 12 (DQ) C 1190 11 16 16 8


 II VOOR 

sek tulem sek #
TKSK Kõmmits Aivar A 6354 1
LEKK Pesjukov Stanislav A 6330 2
Kõue Saloid Nikita A 5840 3
EFK/Allvega Priidel Alan A 4531 4
KSK2 Tartu Liias Viivi A 4121 5
Angler Sobolev Juri A 3975 6
EFK/Kalastussport Avsjukevitš Marko A 3486 7
KSK Tartu Sarapuu Veljo A 3067 8
KSK Tartu Kirsis Jürgen A 2753 9
Individuaal Kase Kerli A 1843 10
Individuaal Meite Gevert A 1724 11
Kõue Ollin Margus B 6288 1
LEKK Andrusenko Alexander B 6111 2
TKSK Banhard Mati B 5104 3
EFK/Kalastussport Grents Jaan B 4138 4
Angler Manov Denis B 3492 5
EFK/Allvega Mežennõi Denis B 3485 6
Kõue Silm Aare B 2858 7
KSK Tartu Mähar Madis B 1940 8
Individuaal Sarapuu Serena B 1712 9
KSK2 Tartu Venig Ivo B 1598 10
LEKK Semenovski Georg B 1442 11
Individuaal Arm Martin C 7304 1
Individuaal Špalov Aleksei C 7060 2
EFK/Allvega Tammeorg Laur C 5480 3
Angler Turbin Andrey C 5134 4
EFK/Allvega Veldemann Hanno C 5007 5
KSK Tartu Albert Gerli C 4632 6
Kõue Nurme Andrus C 4294 7
LEKK Leetsaar Lehar C 3482 8
EFK/Kalastussport Müür Riivo C 2725 9
EFK/Kalastussport Urbanik Sten C 1768 10
KSK2 Tartu Liias Tarmo C 1190 11

 I VOOR 

sek tulem sek #
LEKK Andrusenko Alexander A 6171 1
EFK/Allvega Priidel Alan A 6030 2
TKSK Kõmmits Aivar A 5849 3
Angler Sobolev Juri A 5157 4
EFK/Kalastussport Avsjukevitš Marko A 5135 5
KSK Tartu Sarapuu Veljo A 4741 6
Kõue Nurme Andrus A 2615 7
KSK2 Tartu Liias Tarmo A 2398 DQ
LEKK Semenovski Georg A 2305 9
Individuaal Sarapuu Serena A 1770 10
KSK Tartu Kirsis Jürgen A 1006 11
Kõue Saloid Nikita B 6172 1
EFK/Allvega Mežennõi Denis B 5079 2
LEKK Pesjukov Stanislav B 4087 3
EFK/Kalastussport Müür Riivo B 4050 4
Kõue Silm Aare B 3958 5
TKSK Banhard Mati B 3271 6
Individuaal Arm Martin B 2331 7
KSK Tartu Mähar Madis B 2241 8
Angler Turbin Andrey B 2093 9
KSK2 Tartu Liias Viivi B 1839 10
Individuaal Meite Gevert B 1362 11
EFK/Allvega Veldemann Hanno C 5782 1
Angler Manov Denis C 5711 2
Individuaal Špalov Aleksei C 5454 3
EFK/Kalastussport Grents Jaan C 4656 4
EFK/Allvega Tammeorg Laur C 4427 5
Individuaal Kase Kerli C 3706 6
Kõue Ollin Margus C 3632 7
KSK Tartu Albert Gerli C 3432 8
KSK2 Tartu Venig Ivo C 2511 9
LEKK Leetsaar Lehar C 2479 10
EFK/Kalastussport Urbanik Sten C 1664 11


 ALGANDMED 

voor II
Klubi Nimi Sektor Tulemus
1 Angler Manov Denis B 3492
2 Angler Sobolev Juri A 3975
3 Angler Turbin Andrey C 5134
4 EFK/Allvega Mežennõi Denis B 3485
5 EFK/Allvega Priidel Alan A 4531
6 EFK/Allvega Tammeorg Laur C 5480
7 EFK/Kalastussport Avsjukevitš Marko A 3486
8 EFK/Kalastussport Grents Jaan B 4138
9 EFK/Kalastussport Müür Riivo C 2725
10 Kõue Nurme Andrus C 4294
11 Kõue Ollin Margus B 6288
12 Kõue Saloid Nikita A 5840
13 KSK Tartu Albert Gerli C 4632
14 KSK Tartu Kirsis Jürgen A 2753
15 KSK Tartu Mähar Madis B 1940
16 KSK2 Tartu Liias Tarmo C 1190
17 KSK2 Tartu Liias Viivi A 4121
18 KSK2 Tartu Venig Ivo B 1598
19 LEKK Andrusenko Alexander B 6111
20 LEKK Leetsaar Lehar C 3482
21 LEKK Pesjukov Stanislav A 6330
22 TKSK Banhard Mati B 5104
23 TKSK Kõmmits Aivar A 634
24 TKSK Kõmmits Ranel
25 EFK/Allvega Veldemann Hanno C 5007
26 EFK/Kalastussport Urbanik Sten C 1768
27 Kõue Silm Aare B 2858
28 KSK Tartu Sarapuu Veljo A 3067
29 LEKK Semenovski Georg B 1442
30 TKSK Toomla Enno
31 Individuaal Voznjuk Konstantin
32 Individuaal Arm Martin C 7304
33 Individuaal Kase Kerli A 1843
34 Individuaal Meite Gevert A 1724
35 Individuaal Sarapuu Serena B 1712
36 Individuaal Špalov Aleksei C 7060




voor I
Klubi Nimi Sektor Tulemus
1 Angler Manov Denis C 5711
2 Angler Sobolev Juri A 5157
3 Angler Turbin Andrey B 2093
4 EFK/Allvega Mežennõi Denis B 5079
5 EFK/Allvega Priidel Alan A 6030
6 EFK/Allvega Tammeorg Laur C 4427
7 EFK/Kalastussport Avsjukevitš Marko A 5135
8 EFK/Kalastussport Grents Jaan C 4656
9 EFK/Kalastussport Müür Riivo B 4050
10 Kõue Nurme Andrus A 2615
11 Kõue Ollin Margus C 3632
12 Kõue Saloid Nikita B 6172
13 KSK Tartu Albert Gerli C 3432
14 KSK Tartu Kirsis Jürgen A 1006
15 KSK Tartu Mähar Madis B 2241
16 KSK2 Tartu Liias Tarmo A 2398
17 KSK2 Tartu Liias Viivi B 1839
18 KSK2 Tartu Venig Ivo C 2511
19 LEKK Andrusenko Alexander A 6171
20 LEKK Leetsaar Lehar C 2479
21 LEKK Pesjukov Stanislav B 4087
22 TKSK Banhard Mati B 3271
23 TKSK Kõmmits Aivar A 5849
24 TKSK Kõmmits Ranel
25 EFK/Allvega Veldemann Hanno C 5782
26 EFK/Kalastussport Urbanik Sten C 1664
27 Kõue Silm Aare B 3958
28 KSK Tartu Sarapuu Veljo A 4741
29 LEKK Semenovski Georg A 2305
30 TKSK Toomla Enno
31 Individuaal Voznjuk Konstantin
32 Individuaal Arm Martin B 2331
33 Individuaal Kase Kerli C 3706
34 Individuaal Meite Gevert B 1362
35 Individuaal Sarapuu Serena A 1770
36 Individuaal Špalov Aleksei C 5454