EMV 2019

02.-03. veebruar 2019, Võrtsjärvel, LEKK

EMV 2019 tulemused Excelis: //media.voog.com/0000/0038/4683/files/emv-2019-koond-vg.xlsx

Märdi pildid: https://photos.app.goo.gl/rLhpvrNM2JLFeSEK6


Koondtulem

   Võistkondlik   

# tm/vstlj tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 sum tulem sum koht
1 Kõue 4345 15 2765 13 7110 28
Jaanus Viitkin 2018 1 1052 3 3070 4
Aare Silm 816 3 484 4 1300 7
Andrus Nurme 433 7 936 1 1369 8
Margus Ollin 1078 4 293 5 1371 9
2 EFK Allvega 3463 15 2145 17 5608 32
Alan Priidel 1042 2 368 5 1410 7
Hanno Veldemann 642 5 663 2 1305 7
Denis Mežennõi 962 1 289 6 1251 7
Laur Tammeorg 817 7 825 4 1642 11
3 Angler 2690 21 2369 15 5059 36
Denis Manov 839 1 813 1 1652 2
Andrey Turbin 878 2 487 3 1365 5
Juri Sobolev 404 11 525 2 929 13
Oleg Nepomnjastsi 569 7 544 9 1113 16
4 TKSK 4590 21 2654 20 7244 41
Mati Banhard 2725 1 1405 1 4130 2
Aivar Kõmmits 687 4 441 6 1128 10
Ranel Kõmmits 358 12 661 2 1019 14
Enno Toomla 820 4 147 11 967 15
5 LEKK I 2669 27 2508 16 5177 43
Lehar Leetsaar 1101 3 696 1 1797 4
Stanislav Pesjukov 416 10 1089 2 1505 12
Alexander Andrusenko 733 6 364 6 1097 12
Georg Semenovski 419 8 359 7 778 15
6 RVK tiim 2909 22 1431 35 4340 57
Teet Aavik 1104 2 184 10 1288 12
Nikita Saloid 358 10 427 4 785 14
Tarmo Kürsa 864 3 500 12 1364 15
Marino Pukki 583 7 320 9 903 16
7 Kaiu kalaklubi 1891 37 1580 29 3471 66
Tiit Peetsalu 597 6 264 7 861 13
Denis Zigadlo 450 9 473 5 923 14
Kalvi Laasalu 542 10 290 9 832 19
Kenno Rohioja 302 12 553 8 855 20
8 Tartu Kalaspordiklubi 1 2237 33 1281 34 3518 67
Madis Mähar 750 3 584 6 1334 9
Veljo Sarapuu 642 9 303 4 945 13
Gerli Albert 430 10 298 11 728 21
Gennadi Rootsi 415 11 96 13 511 24
9 EFK kalastussport.ee 2284 33 1401 36 3685 69
Jaan Grents 948 5 297 8 1245 13
Sten Urbanik 530 8 311 10 841 18
Riivo Müür 468 9 538 10 1006 19
Marko Avsjukevits 338 11 255 8 593 19
10 Pelikan 1965 39 1507 30 3472 69
Dmitri Sofjin 634 5 510 3 1144 8
Aleksei Viktorov 261 13 379 3 640 16
Martin Arm 724 8 166 11 890 19
Oleg Skorkin 346 13 452 13 798 26
11 LEKK II 2088 33 1192 40 3280 73
Aleksei Špalov 802 2 323 7 1125 9
Marko Abram 698 4 575 7 1273 11
Margarita Gratšjova 294 13 247 13 541 26
Aarika Jõgiste 294 14 47 13 341 27
12 Timmu tiim 1514 41 1093 39 2607 80
Johannes Aab 777 5 588 5 1365 10
Timo Roos 390 9 354 8 744 17
Elmar Talbonen 155 14 115 12 270 26
Reino Laas 192 13 36 14 228 27
13 Tartu Kalaspordiklubi 2 953 53 1075 46 2028 99
Jaak Visnapuu 315 12 205 9 520 21
Jürgen Kirsis 374 12 271 12 645 24
Ivo Venig 126 15 529 11 655 26
Ülo Põldma 138 14 70 14 208 28

   Üld   

# võistleja tiim sek 1 tulem 1 koht 1 sek 2 tulem 2 koht 2sum tulem sum koht
1 Mati Banhard TKSK A 2725 1 A 1405 1 4130 2
2 Denis Manov Angler C 839 1 B 813 1 1652 2
3 Jaanus Viitkin Kõue D 2018 1 A 1052 3 3070 4
4 Lehar Leetsaar LEKK I A 1101 3 C 696 1 1797 4
5 Andrey Turbin Angler B 878 2 D 487 3 1365 5
6 Alan Priidel EFK Allvega D 1042 2 D 368 5 1410 7
7 Hanno Veldemann EFK Allvega C 642 5 B 663 2 1305 7
8 Aare Silm Kõue B 816 3 B 484 4 1300 7
9 Denis Mežennõi EFK Allvega B 962 1 C 289 6 1251 7
10 Andrus Nurme Kõue C 433 7 D 936 1 1369 8
11 Dmitri Sofjin Pelikan B 634 5 B 510 3 1144 8
12 Margus Ollin Kõue A 1078 4 C 293 5 1371 9
13 Madis Mähar Tartu Kalaspordiklubi 1 C 750 3 A 584 6 1334 9
14 Aleksei Špalov LEKK II C 802 2 D 323 7 1125 9
15 Johannes Aab Timmu tiim D 777 5 A 588 5 1365 10
16 Aivar Kõmmits TKSK C 687 4 B 441 6 1128 10
17 Laur Tammeorg EFK Allvega A 817 7 A 825 4 1642 11
18 Marko Abram LEKK II B 698 4 A 575 7 1273 11
19 Stanislav Pesjukov LEKK I B 416 10 A 1089 2 1505 12
20 Teet Aavik RVK tiim A 1104 2 C 184 10 1288 12
21 Alexander Andrusenko LEKK I D 733 6 D 364 6 1097 12
22 Jaan Grents EFK kalastussport.ee A 948 5 D 297 8 1245 13
23 Veljo Sarapuu Tartu Kalaspordiklubi 1 A 642 9 C 303 4 945 13
24 Juri Sobolev Angler A 404 11 C 525 2 929 13
25 Tiit Peetsalu Kaiu kalaklubi B 597 6 C 264 7 861 13
26 Ranel Kõmmits TKSK B 358 12 D 661 2 1019 14
27 Denis Zigadlo Kaiu kalaklubi D 450 9 B 473 5 923 14
28 Nikita Saloid RVK tiim C 358 10 D 427 4 785 14
29 Tarmo Kürsa RVK tiim D 864 3 A 500 12 1364 15
30 Enno Toomla TKSK D 820 4 C 147 11 967 15
31 Georg Semenovski LEKK I C 419 8 B 359 7 778 15
32 Oleg Nepomnjastsi Angler D 569 7 A 544 9 1113 16
33 Marino Pukki RVK tiim B 583 7 B 320 9 903 16
34 Aleksei Viktorov Pelikan C 261 13 C 379 3 640 16
35 Timo Roos Timmu tiim C 390 9 B 354 8 744 17
36 Sten Urbanik EFK kalastussport.ee D 530 8 B 311 10 841 18
37 Riivo Müür EFK kalastussport.ee B 468 9 A 538 10 1006 19
38 Martin Arm Pelikan A 724 8 D 166 11 890 19
39 Kalvi Laasalu Kaiu kalaklubi A 542 10 D 290 9 832 19
40 Marko Avsjukevits EFK kalastussport.ee C 338 11 C 255 8 593 19
41 Timo Thal individuaal A 914 6 A 169 14 1083 20
42 Kenno Rohioja Kaiu kalaklubi C 302 12 A 553 8 855 20
43 Gerli Albert Tartu Kalaspordiklubi 1 D 430 10 B 298 11 728 21
44 Olev Praats individuaal D 420 11 D 186 10 606 21
45 Konstantin Voznjuk individuaal C 595 6 0 15 595 21
46 Jaak Visnapuu Tartu Kalaspordiklubi 2 A 315 12 C 205 9 520 21
47 Carl Ülejõe individuaal B 489 8 B 235 14 724 22
48 Jürgen Kirsis Tartu Kalaspordiklubi 2 D 374 12 B 271 12 645 24
49 Gennadi Rootsi Tartu Kalaspordiklubi 1 B 415 11 D 96 13 511 24
50 Oleg Skorkin Pelikan D 346 13 A 452 13 798 26
51 Ivo Venig Tartu Kalaspordiklubi 2 B 126 15 A 529 11 655 26
52 Margarita Gratšjova LEKK II A 294 13 B 247 13 541 26
53 Elmar Talbonen Timmu tiim A 155 14 D 115 12 270 26
54 Endel Mägedik individuaal B 164 14 C 57 12 221 26
55 Aarika Jõgiste LEKK II D 294 14 C 47 13 341 27
56 Reino Laas Timmu tiim B 192 13 C 36 14 228 27
57 Ülo Põldma Tartu Kalaspordiklubi 2 C 138 14 D 70 14 208 28

   Juuniorid   

# võistleja tiim tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 sum tulem sum koht
1 Aare Silm Kõue 816 3 484 4 1300 7
2 Johannes Aab Timmu tiim 777 5 588 5 1365 10
3 Laur Tammeorg EFK Allvega 817 7 825 4 1642 11
4 Georg Semenovski LEKK I 419 8 359 7 778 15
5 Martin Arm Pelikan 724 8 166 11 890 19
6 Timo Thal individuaal 914 6 169 14 1083 20
7 Carl Ülejõe individuaal 489 8 235 14 724 22

   Naised   

# võistleja tiim tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 sum tulem sum koht
1 Gerli Albert Tartu Kalaspordiklubi 1 430 10 298 11 728 21
2 Margarita Gratšjova LEKK II 294 13 247 13 541 26
3 Aarika Jõgiste LEKK II 294 14 47 13 341 27


   Noored   

03. veebruar 2019 (võistlesid ühel päeval, ühes sektoris): 
 #võistleja tulem
1 Serena Sarapuu 1519
2 Gevert Meite 1513
3 Nikolas Javorski 984
4 Rene Nääs 607
5 Marten Malmre 464

   Taliliiga arvestus   

võistleja kl sektor 1 tulem 1 koht 1 sektori mark TaLi1 sektor 2 tulem 2 koht 2 sektori mark TaLi2 TaLi total
Mati Banhard ME A 2725 1 2725 100 A 1405 1 1405 100 200
Denis Manov ME C 839 1 839 100 B 813 1 813 100 200
Jaanus Viitkin ME D 2018 1 2018 100 A 1052 3 1405 75 175
Hanno Veldemann ME C 642 5 839 77 B 663 2 813 82 159
Andrus Nurme ME C 433 7 839 52 D 936 1 936 100 152
Aare Silm JU B 816 3 962 85 B 484 4 813 60 145
Andrey Turbin ME B 878 2 962 91 D 487 3 936 52 143
Denis Mežennõi ME B 962 1 962 100 C 289 6 696 42 142
Lehar Leetsaar ME A 1101 3 2725 40 C 696 1 696 100 140
Aivar Kõmmits ME C 687 4 839 82 B 441 6 813 54 136
Madis Mähar ME C 750 3 839 89 A 584 6 1405 42 131
Aleksei Špalov ME C 802 2 839 96 D 323 7 936 35 131
Dmitri Sofjin ME B 634 5 962 66 B 510 3 813 63 129
Stanislav Pesjukov ME B 416 10 962 43 A 1089 2 1405 78 121
Marko Abram ME B 698 4 962 73 A 575 7 1405 41 114
Ranel Kõmmits ME B 358 12 962 37 D 661 2 936 71 108
Marino Pukki ME B 583 7 962 61 B 320 9 813 39 100
Tiit Peetsalu ME B 597 6 962 62 C 264 7 696 38 100
Georg Semenovski JU C 419 8 839 50 B 359 7 813 44 94
Alan Priidel ME D 1042 2 2018 52 D 368 5 936 39 91
Timo Roos ME C 390 9 839 46 B 354 8 813 44 90
Juri Sobolev ME A 404 11 2725 15 C 525 2 696 75 90
Laur Tammeorg JU A 817 7 2725 30 A 825 4 1405 59 89
Nikita Saloid ME C 358 10 839 43 D 427 4 936 46 89
Riivo Müür ME B 468 9 962 49 A 538 10 1405 38 87
Aleksei Viktorov ME C 261 13 839 31 C 379 3 696 54 85
Margus Ollin ME A 1078 4 2725 40 C 293 5 696 42 82
Johannes Aab JU D 777 5 2018 39 A 588 5 1405 42 81
Denis Zigadlo ME D 450 9 2018 22 B 473 5 813 58 80
Carl Ülejõe JU B 489 8 962 51 B 235 14 813 29 80
Tarmo Kürsa ME D 864 3 2018 43 A 500 12 1405 36 79
Marko Avsjukevits ME C 338 11 839 40 C 255 8 696 37 77
Kenno Rohioja ME C 302 12 839 36 A 553 8 1405 39 75
Alexander Andrusenko ME D 733 6 2018 36 D 364 6 936 39 75
Konstantin Voznjuk ME C 595 6 839 71 0 15 936 0 71
Veljo Sarapuu ME A 642 9 2725 24 C 303 4 696 44 68
Oleg Nepomnjastsi ME D 569 7 2018 28 A 544 9 1405 39 67
Teet Aavik ME A 1104 2 2725 41 C 184 10 696 26 67
Jaan Grents ME A 948 5 2725 35 D 297 8 936 32 67
Sten Urbanik ME D 530 8 2018 26 B 311 10 813 38 64
Enno Toomla ME D 820 4 2018 41 C 147 11 696 21 62
Gerli Albert NA D 430 10 2018 21 B 298 11 813 37 58
Gennadi Rootsi ME B 415 11 962 43 D 96 13 936 10 53
Jürgen Kirsis ME D 374 12 2018 19 B 271 12 813 33 52
Ivo Venig ME B 126 15 962 13 A 529 11 1405 38 51
Kalvi Laasalu ME A 542 10 2725 20 D 290 9 936 31 51
Oleg Skorkin ME D 346 13 2018 17 A 452 13 1405 32 49
Timo Thal JU A 914 6 2725 34 A 169 14 1405 12 46
Martin Arm JU A 724 8 2725 27 D 166 11 936 18 45
Margarita Gratšjova NA A 294 13 2725 11 B 247 13 813 30 41
Jaak Visnapuu ME A 315 12 2725 12 C 205 9 696 29 41
Olev Praats ME D 420 11 2018 21 D 186 10 936 20 41
Endel Mägedik ME B 164 14 962 17 C 57 12 696 8 25
Reino Laas ME B 192 13 962 20 C 36 14 696 5 25
Ülo Põldma ME C 138 14 839 16 D 70 14 936 7 23
Aarika Jõgiste NA D 294 14 2018 15 C 47 13 696 7 22
Elmar Talbonen ME A 155 14 2725 6 D 115 12 936 12 18

II päeva tulemused

tiim võistleja koht 2 tulem 2
1 Kõue 13 2765
Andrus Nurme 1 936
Jaanus Viitkin 3 1052
Aare Silm 4 484
Margus Ollin 5 293
2 Angler 15 2369
Denis Manov 1 813
Juri Sobolev 2 525
Andrey Turbin 3 487
Oleg Nepomnjastsi 9 544
3 LEKK I 16 2508
Lehar Leetsaar 1 696
Stanislav Pesjukov 2 1089
Alexander Andrusenko 6 364
Georg Semenovski 7 359
4 EFK Allvega 17 2145
Hanno Veldemann 2 663
Laur Tammeorg 4 825
Alan Priidel 5 368
Denis Mežennõi 6 289
5 TKSK 20 2654
Mati Banhard 1 1405
Ranel Kõmmits 2 661
Aivar Kõmmits 6 441
Enno Toomla 11 147
6 Kaiu kalaklubi 29 1580
Denis Zigadlo 5 473
Tiit Peetsalu 7 264
Kenno Rohioja 8 553
Kalvi Laasalu 9 290
7 Pelikan 30 1507
Dmitri Sofjin 3 510
Aleksei Viktorov 3 379
Martin Arm 11 166
Oleg Skorkin 13 452
8 Tartu Kalaspordiklubi 1 34 1281
Veljo Sarapuu 4 303
Madis Mähar 6 584
Gerli Albert 11 298
Gennadi Rootsi 13 96
9 RVK tiim 35 1431
Nikita Saloid 4 427
Marino Pukki 9 320
Teet Aavik 10 184
Tarmo Kürsa 12 500
10 EFK kalastussport.ee 36 1401
Jaan Grents 8 297
Marko Avsjukevits 8 255
Riivo Müür 10 538
Sten Urbanik 10 311
11 Timmu tiim 39 1093
Johannes Aab 5 588
Timo Roos 8 354
Elmar Talbonen 12 115
Reino Laas 14 36
12 LEKK II 40 1192
Marko Abram 7 575
Aleksei Špalov 7 323
Margarita Gratšjova 13 247
Aarika Jõgiste 13 47
13 Tartu Kalaspordiklubi 2 46 1075
Jaak Visnapuu 9 205
Ivo Venig 11 529
Jürgen Kirsis 12 271
Ülo Põldma 14 70

võistleja tiim # 2 sektor tulem 2
< A >
Mati Banhard TKSK 1 1405
Stanislav Pesjukov LEKK I 2 1089
Jaanus Viitkin Kõue 3 1052
Laur Tammeorg EFK Allvega 4 825
Johannes Aab Timmu tiim 5 588
Madis Mähar Tartu Kalaspordiklubi 1 6 584
Marko Abram LEKK II 7 575
Kenno Rohioja Kaiu kalaklubi 8 553
Oleg Nepomnjastsi Angler 9 544
Riivo Müür EFK kalastussport.ee 10 538
Ivo Venig Tartu Kalaspordiklubi 2 11 529
Tarmo Kürsa RVK tiim 12 500
Oleg Skorkin Pelikan 13 452
Timo Thal individuaal 14 169
< B >
Denis Manov Angler 1 813
Hanno Veldemann EFK Allvega 2 663
Dmitri Sofjin Pelikan 3 510
Aare Silm Kõue 4 484
Denis Zigadlo Kaiu kalaklubi 5 473
Aivar Kõmmits TKSK 6 441
Georg Semenovski LEKK I 7 359
Timo Roos Timmu tiim 8 354
Marino Pukki RVK tiim 9 320
Sten Urbanik EFK kalastussport.ee 10 311
Gerli Albert Tartu Kalaspordiklubi 1 11 298
Jürgen Kirsis Tartu Kalaspordiklubi 2 12 271
Margarita Gratšjova LEKK II 13 247
Carl Ülejõe individuaal 14 235
< C >
Lehar Leetsaar LEKK I 1 696
Juri Sobolev Angler 2 525
Aleksei Viktorov Pelikan 3 379
Veljo Sarapuu Tartu Kalaspordiklubi 1 4 303
Margus Ollin Kõue 5 293
Denis Mežennõi EFK Allvega 6 289
Tiit Peetsalu Kaiu kalaklubi 7 264
Marko Avsjukevits EFK kalastussport.ee 8 255
Jaak Visnapuu Tartu Kalaspordiklubi 2 9 205
Teet Aavik RVK tiim 10 184
Enno Toomla TKSK 11 147
Endel Mägedik individuaal 12 57
Aarika Jõgiste LEKK II 13 47
Reino Laas Timmu tiim 14 36
< D >
Andrus Nurme Kõue 1 936
Ranel Kõmmits TKSK 2 661
Andrey Turbin Angler 3 487
Nikita Saloid RVK tiim 4 427
Alan Priidel EFK Allvega 5 368
Alexander Andrusenko LEKK I 6 364
Aleksei Špalov LEKK II 7 323
Jaan Grents EFK kalastussport.ee 8 297
Kalvi Laasalu Kaiu kalaklubi 9 290
Olev Praats individuaal 10 186
Martin Arm Pelikan 11 166
Elmar Talbonen Timmu tiim 12 115
Gennadi Rootsi Tartu Kalaspordiklubi 1 13 96
Ülo Põldma Tartu Kalaspordiklubi 2 14 70


I päeva tulemused


võistleja tiim # tulem
 < A >
Mati Banhard TKSK 1 2725
Teet Aavik RVK tiim 2 1104
Lehar Leetsaar LEKK I 3 1101
Margus Ollin Kõue 4 1078
Jaan Grents EFK kalastussport.ee 5 948
Timo Thal individuaal 6 914
Laur Tammeorg EFK Allvega 7 817
Martin Arm Pelikan 8 724
Veljo Sarapuu Tartu Kalaspordiklubi 1 9 642
Kalvi Laasalu Kaiu kalaklubi 10 542
Juri Sobolev Angler 11 404
Jaak Visnapuu Tartu Kalaspordiklubi 2 12 315
Margarita Gratšjova LEKK II 13 294
Elmar Talbonen Timmu tiim 14 155
< B >
Denis Mežennõi EFK Allvega 1 962
Andrey Turbin Angler 2 878
Aare Silm Kõue 3 816
Marko Abram LEKK II 4 698
Dmitri Sofjin Pelikan 5 634
Tiit Peetsalu Kaiu kalaklubi 6 597
Marino Pukki RVK tiim 7 583
Carl Ülejõe individuaal 8 489
Riivo Müür EFK kalastussport.ee 9 468
Stanislav Pesjukov LEKK I 10 416
Gennadi Rootsi Tartu Kalaspordiklubi 1 11 415
Ranel Kõmmits TKSK 12 358
Reino Laas Timmu tiim 13 192
Endel Mägedik individuaal 14 164
Ivo Venig Tartu Kalaspordiklubi 2 15 126
< C >
Denis Manov Angler 1 839
Aleksei Špalov LEKK II 2 802
Madis Mähar Tartu Kalaspordiklubi 1 3 750
Aivar Kõmmits TKSK 4 687
Hanno Veldemann EFK Allvega 5 642
Konstantin Voznjuk individuaal 6 595
Andrus Nurme Kõue 7 433
Georg Semenovski LEKK I 8 419
Timo Roos Timmu tiim 9 390
Nikita Saloid RVK tiim 10 358
Marko Avsjukevits EFK kalastussport.ee 11 338
Kenno Rohioja Kaiu kalaklubi 12 302
Aleksei Viktorov Pelikan 13 261
Ülo Põldma Tartu Kalaspordiklubi 2 14 138
< D >
Jaanus Viitkin Kõue 1 2018
Alan Priidel EFK Allvega 2 1042
Tarmo Kürsa RVK tiim 3 864
Enno Toomla TKSK 4 820
Johannes Aab Timmu tiim 5 777
Alexander Andrusenko LEKK I 6 733
Oleg Nepomnjastsi Angler 7 569
Sten Urbanik EFK kalastussport.ee 8 530
Denis Zigadlo Kaiu kalaklubi 9 450
Gerli Albert Tartu Kalaspordiklubi 1 10 430
Olev Praats individuaal 11 420
Jürgen Kirsis Tartu Kalaspordiklubi 2 12 374
Oleg Skorkin Pelikan 13 346
Aarika Jõgiste LEKK II 14 294


# tm / vstl # sektor tulem
1 Kõue 15 4345
Jaanus Viitkin 1 2018
Aare Silm 3 816
Margus Ollin 4 1078
Andrus Nurme 7 433
2 EFK Allvega 15 3463
Denis Mežennõi 1 962
Alan Priidel 2 1042
Hanno Veldemann 5 642
Laur Tammeorg 7 817
3 TKSK 21 4590
Mati Banhard 1 2725
Enno Toomla 4 820
Aivar Kõmmits 4 687
Ranel Kõmmits 12 358
4 Angler 21 2690
Denis Manov 1 839
Andrey Turbin 2 878
Oleg Nepomnjastsi 7 569
Juri Sobolev 11 404
5 RVK tiim 22 2909
Teet Aavik 2 1104
Tarmo Kürsa 3 864
Marino Pukki 7 583
Nikita Saloid 10 358
6 LEKK I 27 2669
Lehar Leetsaar 3 1101
Alexander Andrusenko 6 733
Georg Semenovski 8 419
Stanislav Pesjukov 10 416
7 EFK Kalastussport.ee 33 2284
Jaan Grents 5 948
Sten Urbanik 8 530
Riivo Müür 9 468
Marko Avsjukevits 11 338
8 Tartu Kalaspordiklubi 1 33 2237
Madis Mähar 3 750
Veljo Sarapuu 9 642
Gerli Albert 10 430
Gennadi Rootsi 11 415
9 LEKK II 33 2088
Aleksei Špalov 2 802
Marko Abram 4 698
Margarita Gratšjova 13 294
Aarika Jõgiste 14 294
10 Kaiu kalaklubi 37 1891
Tiit Peetsalu 6 597
Denis Zigadlo 9 450
Kalvi Laasalu 10 542
Kenno Rohioja 12 302
11 Pelikan 39 1965
Dmitri Sofjin 5 634
Martin Arm 8 724
Aleksei Viktorov 13 261
Oleg Skorkin 13 346
12 Timmu tiim 41 1514
Johannes Aab 5 777
Timo Roos 9 390
Reino Laas 13 192
Elmar Talbonen 14 155
13 Tartu Kalaspordiklubi 2 53 953
Jaak Visnapuu 12 315
Jürgen Kirsis 12 374
Ülo Põldma 14 138
Ivo Venig 15 126