EMV 2018 Tamula järvel

3.-4. märts, 2018

Echteli pildid: https://photos.app.goo.gl/DrvMjxipE7F23wXt1

Thomase pildid: https://photos.app.goo.gl/ez07uVsf3CEbPEny1


Peale arutelu otsustas kohtunikekogu EMV 2018 käigus esitatud protesti tagasi lükata ning jätta võistlustulemuste arvestamise muutmata. 

Kohtunikekogu vastu protestile ja protest ise siin: /taliliiga/voistlused/emv-2018/emv-2018-esitatud-protest-ja-vastus-sellele

Võistlusel osalesid ka külalised Venemaalt, nemad võistlesid väljaspool EMV arvestust

Võistkondlik koondtulem

# EMV # tiim / võistleja tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
1 1 TKSK 1166 18 1450 29 2616 47
Ranel Kõmmits 684 1 173 6 857 7
Enno Toomla 169 6 491 3 660 9
Mati Banhard 120 8 786 5 906 13
Aivar Kõmmits 193 3 0 15 193 18
2 2 Angler 944 18.5 795 36 1739 54.5
Juri Sobolev 264 2 277 1 541 3
Oleg Nepomnjastsi 198 3.5 279 8 477 11.5
Denis Manov 347 6 14 12 361 18
Andrey Turbin 135 7 225 15 360 22
 3 3EFK Tubertini735332044252779 58
  Hanno Veldemann3831 1050 1 1433 2
  Riivo Müür129 10 855 4 984 14
  Jaan Grents 1019 64 7 165 16
  Sten Urbanik 12213 75 13197 26
4 Fish Band (RU) 538 30 1901 28 2439 58
Dmitri Derjabin (RU) 242 1 1331 3 1573 4
Georgi Utgof (RU) 137 6 125 8 262 14
Maksim Efimov (RU) 67 9 425 6 492 15
Aleksandr Hrustsov (RU) 92 14 20 11 112 25
5 4 PELIKAN-TRITON 842 21.5 1082 37 1924 58.5
Dmitri Sofjin 249 1 763 6 1012 7
Oleg Skorkin 288 9 136 2 424 11
Vitali Tkatsuk 198 3.5 125 15 323 18.5
Aleksei Viktorov 107 8 58 14 165 22
6 5 Kõue 784 28 875 32 1659 60
Argo Valdma 136 8 453 4 589 12
Andrus Nurme 426 3 35 9 461 12
Jaanus Viitkin 63 13 226 3 289 16
Margus Ollin 159 4 161 16 320 20
7 6 LEKK 752 30 1143 32 1895 62
Alexander Andrusenko 229 2 105 3 334 5
Stanislav Pesjukov 150 4 180 5 330 9
Georg Semenovski 333 7 298 7 631 14
Nikita Saloid 40 17 560 17 600 34
8 7 Grand Total / EFK 559 42.5 3104 20 3663 62.5
Laur Tammeorg 40 10.5 2545 1 2585 11.5
Timo Roos 417 4 245 11 662 15
Denis Mežennõi 62 13 102 4 164 17
Konstantin Voznjuk 40 15 212 4 252 19
9 8 EFK Laiutajad 1036 25 928 40 1964 65
Andrei Kuznetsov (RU) 123 6 237 2 360 8
Laivi Taavits 174 5 530 10 704 15
Matis Miller 644 2 161 13 805 15
Marko Abram 95 12 0 15 95 27
10 9 EFK SENIOR TEAM 538 35 1246 34 1784 69
Margus Mosov 145 5 442 5 587 10
Valmar Lilleoja 113 7 168 7 281 14
Kaido Olev 156 12 636 7 792 19
Jaak Kask 124 11 0 15 124 26
11 10 Kaiu Kalaklubi 503 39 1083 32 1586 71
Tiit Peetsalu 197 11 141 1 338 12
Kalvi Laasalu 206 2 292 14 498 16
Kenno Rohioja 61 14 593 2 654 16
Denis Zigadlo 39 12 57 15 96 27
12 11 EFK 4 497 48 2205 38 2702 86
Rauno Suurmäe 385 5 1863 2 2248 7
Echtel-Erle Valk 26 13 251 10 277 23
Marko Avsjukevits 61 14 91 11 152 25
Alan Priidel 25 16 0 15 25 31
13 12 Rävala 2 562 41 572 46 1134 87
Aare Silm 25 14 66 6 91 20
Agneriin Heinmäe 284 10 87 12 371 22
Anton Theo Girlin 100 10 336 12 436 22
Tarmo Kürsa 153 7 83 16 236 23
14 13 Tartu KSK 320 51 903 38 1223 89
Gerli Albert 131 9 93 10 224 19
Jürgen Kirsis 98 11 495 11 593 22
Gennadi Rootsi 86 15 252 9 338 24
Madis Mähar 5 16 63 8 68 24
15 14 Rävala 1 187 59 539 51 726 110
Martin Arm 80 12 199 12 279 24
Merilin Sibul 11 15 28 10 39 25
Villu Kahar 66 16 297 13 363 29
Johannes Aab 30 16 15 16 45 32


Individuaalne lõpptulem

# EMV # võistleja tiim kl tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
1 1 Hanno Veldemann EFK Tubertini ME 383 1 1050 1 1433 2
2 2 Juri Sobolev Angler ME 264 2 277 1 541 3
3 Dmitri Derjabin (RU) Fish Band ME 242 1 1331 3 1573 4
4 3 Alexander Andrusenko LEKK ME 229 2 105 3 334 5
5 4 Rauno Suurmäe EFK 4 ME 385 5 1863 2 2248 7
6 5 Dmitri Sofjin PELIKAN-TRITON ME 249 1 763 6 1012 7
7 6 Ranel Kõmmits TKSK ME 684 1 173 6 857 7
8 Andrei Kuznetsov (RU) EFK Laiutajad ME 123 6 237 2 360 8
9 7 Enno Toomla TKSK ME 169 6 491 3 660 9
10 8 Stanislav Pesjukov LEKK ME 150 4 180 5 330 9
11 9 Margus Mosov EFK SENIOR TEAM ME 145 5 442 5 587 10
12 10 Ülo Põldma ME 153 5 74 5 227 10
13 11 Aleksei Špalov ME 156 3 628 8 784 11
14 12 Oleg Skorkin PELIKAN-TRITON ME 288 9 136 2 424 11
15 13 Laur Tammeorg Grand Total / EFK JU 40 10.5 2545 1 2585 11.5
16 14 Oleg Nepomnjastsi Angler ME 198 3.5 279 8 477 11.5
17 15 Argo Valdma Kõue ME 136 8 453 4 589 12
18 16 Andrus Nurme Kõue ME 426 3 35 9 461 12
19 17 Tiit Peetsalu Kaiu Kalaklubi ME 197 11 141 1 338 12
20 18 Mati Banhard TKSK ME 120 8 786 5 906 13
21 19 Riivo Müür EFK Tubertini ME 129 10 855 4 984 14
22 20 Georg Semenovski LEKK JU 333 7 298 7 631 14
23 21 Valmar Lilleoja EFK SENIOR TEAM ME 113 7 168 7 281 14
24 Georgi Utgof (RU) Fish Band ME 137 6 125 8 262 14
25 22 Matis Miller EFK Laiutajad ME 644 2 161 13 805 15
26 23 Laivi Taavits EFK Laiutajad NA 174 5 530 10 704 15
27 24 Timo Roos Grand Total / EFK ME 417 4 245 11 662 15
28 Maksim Efimov (RU) Fish Band ME 67 9 425 6 492 15
29 25 Kenno Rohioja Kaiu Kalaklubi ME 61 14 593 2 654 16
30 26 Kalvi Laasalu Kaiu Kalaklubi ME 206 2 292 14 498 16
31 27 Jaanus Viitkin Kõue ME 63 13 226 3 289 16
32 28 Jaan Grents EFK Tubertini ME 101 9 64 7 165 16
33 29 Teet Aavik ME 299 8 120 9 419 17
34 30 Denis Mežennõi Grand Total / EFK ME 62 13 102 4 164 17
35 31 Denis Manov Angler ME 347 6 14 12 361 18
36 32 Aivar Kõmmits TKSK ME 193 3 0 15 193 18
37 33 Vitali Tkatsuk PELIKAN-TRITON ME 198 3.5 125 15 323 18.5
38 34 Kaido Olev EFK SENIOR TEAM ME 156 12 636 7 792 19
39 35 Konstantin Voznjuk Grand Total / EFK ME 40 15 212 4 252 19
40 36 Gerli Albert Tartu KSK NA 131 9 93 10 224 19
41 37 Margus Ollin Kõue ME 159 4 161 16 320 20
42 38 Aare Silm Rävala 2 JU 25 14 66 6 91 20
43 39 Jürgen Kirsis Tartu KSK ME 98 11 495 11 593 22
44 40 Anton Theo Girlin Rävala 2 JU 100 10 336 12 436 22
45 41 Agneriin Heinmäe Rävala 2 NA 284 10 87 12 371 22
46 42 Andrey Turbin Angler ME 135 7 225 15 360 22
47 43 Aleksei Viktorov PELIKAN-TRITON ME 107 8 58 14 165 22
48 44 Echtel-Erle Valk EFK 4 NA 26 13 251 10 277 23
49 45 Tarmo Kürsa Rävala 2 ME 153 7 83 16 236 23
50 46 Gennadi Rootsi Tartu KSK ME 86 15 252 9 338 24
51 47 Martin Arm Rävala 1 JU 80 12 199 12 279 24
52 48 Madis Mähar Tartu KSK ME 5 16 63 8 68 24
53 49 Marko Avsjukevits EFK 4 ME 61 14 91 11 152 25
54 Aleksandr Hrustsov (RU) Fish Band ME 92 14 20 11 112 25
55 50 Merilin Sibul Rävala 1 NA 11 15 28 10 39 25
56 51 Sten Urbanik EFK Tubertini ME 122 13 75 13 197 26
57 52 Jaak Kask EFK SENIOR TEAM ME 124 11 0 15 124 26
58 53 Denis Zigadlo Kaiu Kalaklubi ME 39 12 57 15 96 27
59 54 Marko Abram EFK Laiutajad ME 95 12 0 15 95 27
60 55 Villu Kahar Rävala 1 ME 66 16 297 13 363 29
61 56 Nikita Smirnov JU 57 15 152 14 209 29
62 57 Alan Priidel EFK 4 ME 25 16 0 15 25 31
63 58 Johannes Aab Rävala 1 JU 30 16 15 16 45 32
64 59 Margarita Gratšjova NA 14 17 0 15 14 32
65 60 Nikita Saloid LEKK ME 40 17 560 17 600 34
Grand Total 10642 20844 31486

Karistused

pv sektor võistleja põhjus karistus
1 B Nikita Saloid vaidlus < 5 hoiatus
1 B Maksim Efimov vaidlus < 5 hoiatus
1 D Margus Mosov enne signaali sisenemine kollane
1 D Margarita Grjatšova enne signaali sisenemine kollane
1 C Nikita Smirnov õng sektorist väljas hoiatus
1 C Oleg Nepomnjastsi keha sektorist väljas hoiatus
2 E Jonathan Elken Liputa püük kollane
2 C Agneriin Heinmäe < 5m kollane
2 A Nikita Saloid < 5m / vaidlus hoiatus
2 A Jürgen Kirsis < 5m / vaidlus hoiatus
2 A Laur Tammeorg < 5m kollane
2 A Nikita Saloid < 5m kollane
2 D Alan Priidel Puur õlal hoiatus
2 D Oleg Skorkin Telefon, õng passiivsel püügil hoiatus
2 B Argo Valdma Keha sektorist väljas hoiatus
2 B Oleg Nepomnjastsi Puur kukkus maha hoiatus
1+2 Nikita Saloid hoiatus + hoiatus + kollane punane

Juuniorid, kuni 20 k.a. (2-päevase võistluse raames)

# võistleja koht 1 koht 2 koht SUM tulem SUM
1 Laur Tammeorg 10.5 1 11.5 2585
2 Georg Semenovski 7 7 14 631
3 Aare Silm 14 6 20 91
4 Anton Theo Girlin 10 12 22 436
5 Martin Arm 12 12 24 279
6 Nikita Smirnov 15 14 29 209
7 Johannes Aab 16 16  32 45


Naised (2-päevase võistluse raames)

# Võistleja koht 1 koht 2 koht SUM tulem SUM
1 Laivi Taavits 5 10 15 704
2 Gerli Albert 9 10 19 224
3 Agneriin Heinmäe 10 12 22 371
4 Echtel-Erle Valk 13 10 23 277
5 Merilin Sibul 15 10 25 39
6 Margarita Gratšjova 17 15 32 14


Noored kuni 15 k.a. (1-päeva võistlus)

# võistleja tulem
1 Gevert Meite 789
2 Serena Sarapuu 524
3 Jonathan Elken 481
4 Kevin Esajas 298

Harrastajad (1-päevane võistlus)

# võistleja tulem
1 Ivo Venig 1305
2 Veljo Sarapuu 1271
3 Tarmo Liias 1089
4 Viivi Liias 445
5 Kai Toots 145

Taliliiga punktide arvestamine

võistleja sek 1 tulem 1 % pv 1 sek 2 tulem 2 % pv 2 % sum TaLi
Hanno Veldemann B 383 100 B 1050 100 200 200
Juri Sobolev B 264 69 C 277 100 169 169
Alexander Andrusenko C 229 95 D 105 74 169 169
Ranel Kõmmits A 684 100 C 173 62 162 162
Dmitri Derjabin C 242 100 A 1331 52 152 152
Oleg Skorkin A 288 42 D 136 96 138 138
Dmitri Sofjin D 249 100 A 763 30 130 130
Rauno Suurmäe A 385 56 A 1863 73 129 129
Tiit Peetsalu A 197 29 D 141 100 129 129
Stanislav Pesjukov D 150 60 C 180 65 125 125
Andrei Kuznetsov B 123 32 C 237 86 118 118
Enno Toomla C 169 70 B 491 47 117 117
Laur Tammeorg B 40 10 A 2545 100 110 110
Oleg Nepomnjastsi C 198 82 B 279 27 109 109
Matis Miller A 644 94 B 161 15 109 109
Jaanus Viitkin D 63 25 C 226 82 107 107
Margus Mosov D 145 58 B 442 42 100 100
Georgi Utgof D 137 55 C 125 45 100 100
Argo Valdma C 136 56 B 453 43 99 99
Denis Mežennõi C 62 26 D 102 72 98 98
Kalvi Laasalu D 206 83 A 292 11 94 94
Vitali Tkatsuk C 198 82 B 125 12 94 94
Laivi Taavits C 174 72 A 530 21 93 93
Konstantin Voznjuk D 40 16 C 212 77 93 93
Ülo Põldma B 153 40 D 74 52 92 92
Valmar Lilleoja B 113 30 C 168 61 91 91
Aleksei Špalov D 156 63 A 628 25 88 88
Gerli Albert C 131 54 C 93 34 88 88
Riivo Müür C 129 53 A 855 34 87 87
Teet Aavik A 299 44 C 120 43 87 87
Andrus Nurme A 426 62 D 35 25 87 87
Jaan Grents D 101 41 D 64 45 86 86
Timo Roos A 417 61 B 245 23 84 84
Kenno Rohioja C 61 25 B 593 56 81 81
Mati Banhard D 120 48 A 786 31 79 79
Georg Semenovski A 333 49 B 298 28 77 77
Agneriin Heinmäe A 284 42 C 87 31 73 73
Tarmo Kürsa C 153 63 B 83 8 71 71
Andrey Turbin D 135 54 A 225 9 63 63
Denis Manov A 347 51 D 14 10 61 61
Jürgen Kirsis D 98 39 A 495 19 58 58
Maksim Efimov B 67 17 B 425 40 57 57
Marko Avsjukevits D 61 24 C 91 33 57 57
Aare Silm B 25 7 D 66 47 54 54
Anton Theo Girlin D 100 40 A 336 13 53 53
Martin Arm C 80 33 B 199 19 52 52
Jaak Kask C 124 51 D 0 0 51 51
Aivar Kõmmits B 193 50 D 0 0 50 50
Aleksei Viktorov B 107 28 C 58 21 49 49
Kaido Olev A 156 23 A 636 25 48 48
Margus Ollin B 159 42 A 161 6 48 48
Madis Mähar B 5 1 D 63 45 46 46
Sten Urbanik A 122 18 C 75 27 45 45
Nikita Smirnov C 57 24 B 152 14 38 38
Marko Abram D 95 38 D 0 0 38 38
Gennadi Rootsi A 86 13 B 252 24 37 37
Nikita Saloid B 40 10 A 560 22 32 32
Echtel-Erle Valk B 26 7 B 251 24 31 31
Denis Zigadlo B 39 10 C 57 21 31 31
Aleksandr Hrustsov A 92 13 D 20 14 27 27
Merilin Sibul B 11 3 D 28 20 23 23
Villu Kahar A 66 10 A 297 12 22 22
Johannes Aab D 30 12 C 15 5 17 17
Alan Priidel C 25 10 D 0 0 10 10
Margarita Gratšjova D 14 6 D 0 0 6 6


2. päeva tulemus

# tiim / võistlejakoht 2 tulem 2
1 Grand Total / EFK 20 3104
Laur Tammeorg 1 2545
Konstantin Voznjuk 4 212
Denis Mežennõi 4 102
Timo Roos 11 245
2 EFK Tubertini 25 2044
Hanno Veldemann 1 1050
Riivo Müür 4 855
Jaan Grents 7 64
Sten Urbanik 13 75
3 Fish Band 28 1901
Dmitri Derjabin 3 1331
Maksim Efimov 6 425
Georgi Utgof 8 125
Aleksandr Hrustsov 11 20
4 TKSK 29 1450
Enno Toomla 3 491
Mati Banhard 5 786
Ranel Kõmmits 6 173
Aivar Kõmmits 15 0
5 Kaiu Kalaklubi 32 1083
Tiit Peetsalu 1 141
Kenno Rohioja 2 593
Kalvi Laasalu 14 292
Denis Zigadlo 15 57
6 Kõue 32 875
Jaanus Viitkin 3 226
Argo Valdma 4 453
Andrus Nurme 9 35
Margus Ollin 16 161
7 LEKK 32 1143
Alexander Andrusenko 3 105
Stanislav Pesjukov 5 180
Georg Semenovski 7 298
Nikita Saloid 17 560
8 EFK SENIOR TEAM 34 1246
Margus Mosov 5 442
Kaido Olev 7 636
Valmar Lilleoja 7 168
Jaak Kask 15 0
9 Angler 36 795
Juri Sobolev 1 277
Oleg Nepomnjastsi 8 279
Denis Manov 12 14
Andrey Turbin 15 225
10 PELIKAN-TRITON 37 1082
Oleg Skorkin 2 136
Dmitri Sofjin 6 763
Aleksei Viktorov 14 58
Vitali Tkatsuk 15 125
11 Tartu KSK 38 903
Madis Mähar 8 63
Gennadi Rootsi 9 252
Gerli Albert 10 93
Jürgen Kirsis 11 495
12 EFK 4 38 2205
Rauno Suurmäe 2 1863
Echtel-Erle Valk 10 251
Marko Avsjukevits 11 91
Alan Priidel 15 0
13 EFK Laiutajad 40 928
Andrei Kuznetsov 2 237
Laivi Taavits 10 530
Matis Miller 13 161
Marko Abram 15 0
14 Rävala 2 46 572
Aare Silm 6 66
Agneriin Heinmäe 12 87
Anton Theo Girlin 12 336
Tarmo Kürsa 16 83
15 Rävala 1 51 539
Merilin Sibul 10 28
Martin Arm 12 199
Villu Kahar 13 297
Johannes Aab 16 15


# võistleja tiim kl sektor koht 2 tulem 2
1 Laur Tammeorg Grand Total / EFK JU A 1 2545
2 Hanno Veldemann EFK Tubertini ME B 1 1050
3 Juri Sobolev Angler ME C 1 277
4 Tiit Peetsalu Kaiu Kalaklubi ME D 1 141
5 Rauno Suurmäe EFK 4 ME A 2 1863
6 Kenno Rohioja Kaiu Kalaklubi ME B 2 593
7 Andrei Kuznetsov EFK Laiutajad ME C 2 237
8 Oleg Skorkin PELIKAN-TRITON ME D 2 136
9 Dmitri Derjabin Fish Band ME A 3 1331
10 Enno Toomla TKSK ME B 3 491
11 Jaanus Viitkin Kõue ME C 3 226
12 Alexander Andrusenko LEKK ME D 3 105
13 Riivo Müür EFK Tubertini ME A 4 855
14 Argo Valdma Kõue ME B 4 453
15 Konstantin Voznjuk Grand Total / EFK ME C 4 212
16 Denis Mežennõi Grand Total / EFK ME D 4 102
17 Mati Banhard TKSK ME A 5 786
18 Margus Mosov EFK SENIOR TEAM ME B 5 442
19 Stanislav Pesjukov LEKK ME C 5 180
20 Ülo Põldma (blank) ME D 5 74
21 Dmitri Sofjin PELIKAN-TRITON ME A 6 763
22 Maksim Efimov Fish Band ME B 6 425
23 Ranel Kõmmits TKSK ME C 6 173
24 Aare Silm Rävala 2 JU D 6 66
25 Kaido Olev EFK SENIOR TEAM ME A 7 636
26 Georg Semenovski LEKK JU B 7 298
27 Valmar Lilleoja EFK SENIOR TEAM ME C 7 168
28 Jaan Grents EFK Tubertini ME D 7 64
29 Aleksei Špalov (blank) ME A 8 628
30 Oleg Nepomnjastsi Angler ME B 8 279
31 Georgi Utgof Fish Band ME C 8 125
32 Madis Mähar Tartu KSK ME D 8 63
33 Gennadi Rootsi Tartu KSK ME B 9 252
34 Teet Aavik (blank) ME C 9 120
35 Andrus Nurme Kõue ME D 9 35
36 Laivi Taavits EFK Laiutajad NA A 10 530
37 Echtel-Erle Valk EFK 4 NA B 10 251
38 Gerli Albert Tartu KSK NA C 10 93
39 Merilin Sibul Rävala 1 NA D 10 28
40 Jürgen Kirsis Tartu KSK ME A 11 495
41 Timo Roos Grand Total / EFK ME B 11 245
42 Marko Avsjukevits EFK 4 ME C 11 91
43 Aleksandr Hrustsov Fish Band ME D 11 20
44 Anton Theo Girlin Rävala 2 JU A 12 336
45 Martin Arm Rävala 1 JU B 12 199
46 Agneriin Heinmäe Rävala 2 NA C 12 87
47 Denis Manov Angler ME D 12 14
48 Villu Kahar Rävala 1 ME A 13 297
49 Matis Miller EFK Laiutajad ME B 13 161
50 Sten Urbanik EFK Tubertini ME C 13 75
51 Kalvi Laasalu Kaiu Kalaklubi ME A 14 292
52 Nikita Smirnov (blank) JU B 14 152
53 Aleksei Viktorov PELIKAN-TRITON ME C 14 58
54 Andrey Turbin Angler ME A 15 225
55 Vitali Tkatsuk PELIKAN-TRITON ME B 15 125
56 Denis Zigadlo Kaiu Kalaklubi ME C 15 57
57 Aivar Kõmmits TKSK ME D 15 0
58 Alan Priidel EFK 4 ME D 15 0
59 Margarita Gratšjova (blank) NA D 15 0
60 Jaak Kask EFK SENIOR TEAM ME D 15 0
61 Marko Abram EFK Laiutajad ME D 15 0
62 Margus Ollin Kõue ME A 16 161
63 Tarmo Kürsa Rävala 2 ME B 16 83
64 Johannes Aab Rävala 1 JU C 16 15
DQ Nikita Saloid LEKK ME A 17 560

1. päeva tulemus


# tiim / võistleja SUM koht 1 SUM tulem 1
1 TKSK 18 1166
Ranel Kõmmits 1 684
Aivar Kõmmits 3 193
Enno Toomla 6 169
Mati Banhard 8 120
2 Angler 18.5 944
Juri Sobolev 2 264
Oleg Nepomnjastsi 3.5 198
Denis Manov 6 347
Andrey Turbin 7 135
3 PELIKAN-TRITON 21.5 842
Dmitri Sofjin 1 249
Vitali Tkatsuk 3.5 198
Aleksei Viktorov 8 107
Oleg Skorkin 9 288
4 LEKK 23.5 752
Alexander Andrusenko 2 229
Stanislav Pesjukov 4 150
Georg Semenovski 7 333
Nikita Saloid 10.5 40
5 EFK Laiutajad 25 1036
Matis Miller 2 644
Laivi Taavits 5 174
Andrei Kuznetsov 6 123
Marko Abram 12 95
6 Kõue 28 784
Andrus Nurme 3 426
Margus Ollin 4 159
Argo Valdma 8 136
Jaanus Viitkin 13 63
7 Fish Band 30 538
Dmitri Derjabin 1 242
Georgi Utgof 6 137
Maksim Efimov 9 67
Aleksandr Hrustsov 14 92
8 EFK Tubertini 33 735
Hanno Veldemann 1 383
Jaan Grents 9 101
Riivo Müür 10 129
Sten Urbanik 13 122
9 EFK SENIOR TEAM 35 538
Margus Mosov 5 145
Valmar Lilleoja 7 113
Jaak Kask 11 124
Kaido Olev 12 156
10 Kaiu Kalaklubi 39 503
Kalvi Laasalu 2 206
Tiit Peetsalu 11 197
Denis Zigadlo 12 39
Kenno Rohioja 14 61
11 Rävala 2 41 562
Tarmo Kürsa 7 153
Agneriin Heinmäe 10 284
Anton Theo Girlin 10 100
Aare Silm 14 25
12 Grand Total / EFK 42.5 559
Timo Roos 4 417
Laur Tammeorg 10.5 40
Denis Mežennõi 13 62
Konstantin Voznjuk 15 40
13 EFK 4 48 497
Rauno Suurmäe 5 385
Echtel-Erle Valk 13 26
Marko Avsjukevits 14 61
Alan Priidel 16 25
14 Tartu KSK 51 320
Gerli Albert 9 131
Jürgen Kirsis 11 98
Gennadi Rootsi 15 86
Madis Mähar 16 5
15 Rävala 1 59 187
Martin Arm 12 80
Merilin Sibul 15 11
Johannes Aab 16 30
Villu Kahar  16 66


# võistleja tiim koht 1 tulem 1
1 Ranel Kõmmits TKSK 1 684
2 Hanno Veldemann EFK Tubertini 1 383
3 Dmitri Sofjin PELIKAN-TRITON 1 249
4 Dmitri Derjabin Fish Band 1 242
5 Matis Miller EFK Laiutajad 2 644
6 Juri Sobolev Angler 2 264
7 Alexander Andrusenko LEKK 2 229
8 Kalvi Laasalu Kaiu Kalaklubi 2 206
9 Andrus Nurme Kõue 3 426
10 Aivar Kõmmits TKSK 3 193
11 Aleksei Špalov 3 156
 12Oleg Nepomnjastsi
Angler3.5198
13 Vitali Tkatsuk PELIKAN-TRITON 3.5 198
 14Timo Roos Grand Total / EFK4417
15 Margus Ollin Kõue 4 159
16 Stanislav Pesjukov LEKK 4 150
17 Rauno Suurmäe EFK 4 5 385
18 Laivi Taavits EFK Laiutajad 5 174
19 Ülo Põldma 5 153
20 Margus Mosov EFK SENIOR TEAM 5 145
21 Denis Manov Angler 6 347
22 Enno Toomla TKSK 6 169
23 Georgi Utgof Fish Band 6 137
24 Andrei Kuznetsov EFK Laiutajad 6 123
25 Georg Semenovski LEKK 7 333
26 Tarmo Kürsa Rävala 2 7 153
27 Andrey Turbin Angler 7 135
28 Valmar Lilleoja EFK SENIOR TEAM 7 113
29 Teet Aavik 8 299
30 Argo Valdma Kõue 8 136
31 Mati Banhard TKSK 8 120
32 Aleksei Viktorov PELIKAN-TRITON 8 107
33 Oleg Skorkin PELIKAN-TRITON 9 288
34 Gerli Albert Tartu KSK 9 131
35 Jaan Grents EFK Tubertini 9 101
36 Maksim Efimov Fish Band 9 67
37 Agneriin Heinmäe Rävala 2 10 284
38 Riivo Müür EFK Tubertini 10 129
39 Anton Theo Girlin Rävala 2 10 100
40 Nikita Saloid LEKK 10.5 40
41Laur TammeorgGrand Total / EFK10.540
42 Tiit Peetsalu Kaiu Kalaklubi 11 197
43 Jaak Kask EFK SENIOR TEAM 11 124
44 Jürgen Kirsis Tartu KSK 11 98
45 Kaido Olev EFK SENIOR TEAM 12 156
46 Marko Abram EFK Laiutajad 12 95
47 Martin Arm Rävala 1 12 80
48 Denis Zigadlo Kaiu Kalaklubi 12 39
49 Sten Urbanik EFK Tubertini 13 122
50 Jaanus Viitkin Kõue 13 63
51 Denis Mežennõi Grand Total / EFK 13 62
52 Echtel-Erle Valk EFK 4 13 26
53 Aleksandr Hrustsov Fish Band 14 92
54 Kenno Rohioja Kaiu Kalaklubi 14 61
55 Marko Avsjukevits EFK 4 14 61
56 Aare Silm Rävala 2 14 25
57 Gennadi Rootsi Tartu KSK 15 86
58 Nikita Smirnov 15 57
59 Konstantin Voznjuk Grand Total / EFK 15 40
60 Merilin Sibul Rävala 1 15 11
61 Villu Kahar Rävala 1 16 66
62 Johannes Aab Rävala 1  16 30
63 Alan Priidel EFK 4 16 25
64 Madis Mähar Tartu KSK 16 5
65 Margarita Gratšjova 17 14


sek 1 kl võistleja tiim tulem 1 koht 1
A ME Ranel Kõmmits TKSK 684 1
A ME Matis Miller EFK Laiutajad 644 2
A ME Andrus Nurme Kõue 426 3
A ME Timo Roos Grand Total / EFK 417 4
A ME Rauno Suurmäe EFK 4 385 5
A ME Denis Manov Angler 347 6
A JU Georg Semenovski LEKK 333 7
A ME Teet Aavik 299 8
A ME Oleg Skorkin PELIKAN-TRITON 288 9
A NA Agneriin Heinmäe Rävala 2 284 10
A ME Tiit Peetsalu Kaiu Kalaklubi 197 11
A ME Kaido Olev EFK SENIOR TEAM 156 12
A ME Sten Urbanik EFK Tubertini 122 13
A ME Aleksandr Hrustsov Fish Band 92 14
A ME Gennadi Rootsi Tartu KSK 86 15
A ME Villu Kahar Rävala 1 66 16
B ME Hanno Veldemann EFK Tubertini 383 1
B ME Juri Sobolev Angler 264 2
B ME Aivar Kõmmits TKSK 193 3
B ME Margus Ollin Kõue 159 4
B ME Ülo Põldma 153 5
B ME Andrei Kuznetsov EFK Laiutajad 123 6
B ME Valmar Lilleoja EFK SENIOR TEAM 113 7
B ME Aleksei Viktorov PELIKAN-TRITON 107 8
B ME Maksim Efimov Fish Band 67 9
B ME Nikita Saloid LEKK 40 10.5
B JU Laur Tammeorg Grand Total / EFK 40 10.5
B ME Denis Zigadlo Kaiu Kalaklubi 39 12
B NA Echtel-Erle Valk EFK 4 26 13
B JU Aare Silm Rävala 2 25 14
B NA Merilin Sibul Rävala 1 11 15
B ME Madis Mähar Tartu KSK 5 16
C ME Dmitri Derjabin Fish Band 242 1
C ME Alexander Andrusenko LEKK 229 2
C ME Oleg Nepomnjastsi Angler 198 3.5
C ME Vitali Tkatsuk PELIKAN-TRITON 198 3.5
C NA Laivi Taavits EFK Laiutajad 174 5
C ME Enno Toomla TKSK 169 6
C ME Tarmo Kürsa Rävala 2 153 7
C ME Argo Valdma Kõue 136 8
C NA Gerli Albert Tartu KSK 131 9
C ME Riivo Müür EFK Tubertini 129 10
C ME Jaak Kask EFK SENIOR TEAM 124 11
C JU Martin Arm Rävala 1 80 12
C ME Denis Mežennõi Grand Total / EFK 62 13
C ME Kenno Rohioja Kaiu Kalaklubi 61 14
C JU Nikita Smirnov 57 15
C ME Alan Priidel EFK 4 25 16
D ME Dmitri Sofjin PELIKAN-TRITON 249 1
D ME Kalvi Laasalu Kaiu Kalaklubi 206 2
D ME Aleksei Špalov 156 3
D ME Stanislav Pesjukov LEKK 150 4
D ME Margus Mosov EFK SENIOR TEAM 145 5
D ME Georgi Utgof Fish Band 137 6
D ME Andrey Turbin Angler 135 7
D ME Mati Banhard TKSK 120 8
D ME Jaan Grents EFK Tubertini 101 9
D JU Anton Theo Girlin Rävala 2 100 10
D ME Jürgen Kirsis Tartu KSK 98 11
D ME Marko Abram EFK Laiutajad 95 12
D ME Jaanus Viitkin Kõue 63 13
D ME Marko Avsjukevits EFK 4 61 14
D ME Konstantin Voznjuk Grand Total / EFK 40 15
D JU Johannes Aab Rävala 1 30 16
D NA Margarita Gratšjova 14 17


KARISTUSED

pv sektor võistleja põhjus karistus
1 B Nikita Saloid 4.8m kollane
1 D Margus Mosov enne signaali sisenemine kollane
1 D Margarita Grjatšova enne signaali sisenemine kollane
1 C Nikita Smirnov õng sektorist väljas hoiatus
1 C Oleg Nepomnjastsi keha sektorist väljas  hoiatus