04.-05. märts 2017
Põhivõistlusel osales 62 võistlejat, s.h. 4 juuniori (alla 21) ja 5 naist
Harrastajate ja noorte sektoris osales 11 võistlejat, s.h. 7 noort

Osales 19 2016top20 võistlejat (EMV TaLi konkurentsikoefitsient alati 2.0)

Taliliiga punktide arvestus vaata selle lehe lõpus

Ivo Kraus fotod: https://www.facebook.com/pg/EestiFeederdajateKlubi/photos/?tab=album&album_id=1260081327380410

EMV (Ivo Kraus) - Google Photos: https://drive.google.com/drive/folders/0By3c4Jm2VR6kUmJ0WmQ5TmdFMlU

INDIVIDUAALNE LÕPPTULEM

# võistleja võistkond klass tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
1 Aivar Kõmmits TKSK Me 1028 1 3754 2 4782 3
2 Nikita Saloid Pelikan Me 1030 1 1508 2 2538 3
3 Denis Manov Lekk I Me 1130 1 2488 3 3618 4
4 Kenno Rohioja Rävala I Me 1450 2 1502 3 2952 5
5 Konstantin Voznjuk TimKos & MosKa/EFK Me 654 4 3128 2 3782 6
6 Villu Kahar Rävala I Me 702 3 2370 4 3072 7
7 Kaido Olev Efk/Tubertini Me 580 6 1694 1 2274 7
8 Jaak Kask TimKos & MosKa/EFK Me 294 7 3862 1 4156 8
9 Lehar Leetsaar Lekk I Me 510 4 1334 5 1844 9
10 Alexander Andrusenko Lekk I Me 708 6 3326 4 4034 10
11 Stanislav Pesjukov Lekk I Me 662 4 3350 6 4012 10
 12Jaan GrentsEfk/Tubertini
 Me 232 8.5 4126 2 4358 10.5
13 Tarmo Kürsa Rävala II Me 732 5 2564 6 3296 11
14 Andrey Turbin Angler Me 412 6 1594 5 2006 11
15 Tiit Peetsalu Kõue II Me 942 2 806 9 1748 11
16 Denis Mežennõi Efk/Tubertini Me 222 11 4426 1 4648 12
17 Sten Urbanik Efk/Tubertini Me 1600 1 1614 11 3214 12
18 Olev Praats Kõue II Me 308 7 2634 5 2942 12
19 Margus Mosov TimKos & MosKa/EFK Me 698 8 1368 4 2066 12
20 Ranel Kõmmits TKSK Me 754 4 810 8 1564 12
21 Andrus Nurme Kõue I Me 404 5 714 7 1118 12
22 Matis Miller EFK III Me 594 2 466 11 1060 13
23 Timo Roos TimKos & MosKa/EFK Me 154 13 5852 1 6006 14
24 Vjaceslav Lukshys Pelikan Me 628 5 2782 9 3410 14
25 Riho Rootslane Tartu Kalaspordi Klubi Me 548 11 3664 4 4212 15
26 Mati Banhard TKSK Me 826 2 1990 13 2816 15
27 Riivo Müür EFK III Me 614 9 1208 6 1822 15
28 Viljar Grossthal Me 586 5 800 10 1386 15
29 Agneriin Heinmäe Rävala II Na 538 3 276 12 814 15
30 Denis Zigadlo Kõue II Me 168 13 4082 3 4250 16
31 Margus Ollin Kõue I Me 88 13 3678 3 3766 16
32 Dmitri Sofjin Pelikan Me 706 7 2284 9 2990 16
33 Tauno Tuul Me 292 9 2552 7 2844 16
34 Juri Sobolev Angler Me 204 11 3042 7 3246 18
35 Valmar Lilleoja EFK III Me 288 10 2370 8 2658 18
36 Kalvi Laasalu Kõue II Me 606 10 644 8 1250 18
37 Gennadi Rootsi Lekk II Me 802 3 382 15 1184 18
38 Jaak Visnapuu TKSK Me 318 9 640 9 958 18
 39 Marko AbramLekk IIMe 232 8.5 576 10 808 18.5
40 Laur Tammeorg Lekk II Ju 214 14 3652 5 3866 19
41 Argo Valdma Kõue I Me 366 12 2906 8 3272 20
42 Reino Laas EFK IV Me 218 10 2720 10 2938 20
43 Laivi Taavits EFK III Na 426 8 2328 12 2754 20
44 Madis Mähar Tartu Kalaspordi Klubi Me 300 8 614 12 914 20
45 Viivi Liias Rävala II Na 538 7 1372 14 1910 21
46 Aleksei Špalov Pelikan Me 356 6 54 15 410 21
47 Gerli Albert Tartu Kalaspordi Klubi Na 180 12 2108 10 2288 22
48 Georg Semenovski Lekk II Ju 274 10 1274 12 1548 22
49 Johannes Aab Rävala I Ju 170 12 2622 11 2792 23
50 Elmar Talbonen EFK IV Me 48 16 876 7 924 23
51 Vladimir Morozov Angler Me 52 15 652 11 704 26
52 Teet Aavik Rävala II Me 216 12 436 14 652 26
53 Madis Pärn EFK IV Me 200 11 332 15 532 26
54 Meelis Viikmann Me 232 13 156 13 388 26
55 Martin Arm Rävala I Ju 150 14 574 14 724 28
56 Jaanus Viitkin Kõue I Me 56 15 560 13 616 28
57 Jürgen Kirsis Tartu Kalaspordi Klubi Me 100 14 72 14 172 28
58 Margarita Gratšjova Na 92 15 1278 15 1370 30
59 Tarmo Liias Me 76 14 108 16 184 30
60 Endel Mägedik Me 26 16 668 16 694 32
DQ Hanno Veldemann EFK IV Me 1392 17 814 16 2206 33
DQ Oleg Nepomnjaštši Angler Me 202 17 1170 16 1372 33

NAISTE ARVESTUS

klass # võistleja võistkond tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
Na 1 29 Agneriin Heinmäe Rävala II 538 3 276 12 814 15
Na 2 43 Laivi Taavits EFK III 426 8 2328 12 2754 20
Na 3 45 Viivi Liias Rävala II 538 7 1372 14 1910 21
Na 4 47 Gerli Albert Tartu Kalaspordi Klubi 180 12 2108 10 2288 22
Na 5 58 Margarita Gratšjova 92 15 1278 15 1370 30


JUUNIORIDE ARVESTUS

klass # võistleja võistkond tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
Ju 1 39 Laur Tammeorg Lekk II 214 14 3652 5 3866 19
Ju 2 48 Georg Semenovski Lekk II 274 10 1274 12 1548 22
Ju 3 49 Johannes Aab Rävala I 170 12 2622 11 2792 23
Ju 4 55 Martin Arm Rävala I 150 14 574 14 724 28


VÕISTKONDLIK LÕPPTULEM

# võistkond/võistleja tulem 1 koht 1 tulem 2 koht 2 tulem sum koht sum
1 Lekk I 3010 15 10498 18 13508 33
Denis Manov 1130 1 2488 3 3618 4
Lehar Leetsaar 510 4 1334 5 1844 9
Alexander Andrusenko 708 6 3326 4 4034 10
Stanislav Pesjukov 662 4 3350 6 4012 10
2 TimKos & MosKa/EFK 1800 32 14210 8 16010 40
Konstantin Voznjuk 654 4 3128 2 3782 6
Jaak Kask 294 7 3862 1 4156 8
Margus Mosov 698 8 1368 4 2066 12
Timo Roos 154 13 5852 1 6006 14
3 Efk/Tubertini 2634 26.5 11860 15 14494 41.5
Kaido Olev 580 6 1694 1 2274 7
Jaan Grents 232 8.5 4126 2 4358 10.5
Denis Mežennõi 222 11 4426 1 4648 12
Sten Urbanik 1600 1 1614 11 3214 12
4 TKSK 2926 16 7194 32 10120 48
Aivar Kõmmits 1028 1 3754 2 4782 3
Ranel Kõmmits 754 4 810 8 1564 12
Mati Banhard 826 2 1990 13 2816 15
Jaak Visnapuu 318 9 640 9 958 18
5 Pelikan 2720 19 6628 35 9348 54
Nikita Saloid 1030 1 1508 2 2538 3
Vjaceslav Lukshys 628 5 2782 9 3410 14
Dmitri Sofjin 706 7 2284 9 2990 16
Aleksei Špalov 356 6 54 15 410 21
6 Kõue II 2024 32 8166 25 10190 57
Tiit Peetsalu 942 2 806 9 1748 11
Olev Praats 308 7 2634 5 2942 12
Denis Zigadlo 168 13 4082 3 4250 16
Kalvi Laasalu 606 10 644 8 1250 18
7 Rävala I 2472 31 7068 32 9540 63
Kenno Rohioja 1450 2 1502 3 2952 5
Villu Kahar 702 3 2370 4 3072 7
Johannes Aab 170 12 2622 11 2792 23
Martin Arm 150 14 574 14 724 28
8 EFK III 1922 29 6372 37 8294 66
Matis Miller 594 2 466 11 1060 13
Riivo Müür 614 9 1208 6 1822 15
Valmar Lilleoja 288 10 2370 8 2658 18
Laivi Taavits 426 8 2328 12 2754 20
9 Rävala II 2024 27 4648 46 6672 73
Tarmo Kürsa 732 5 2564 6 3296 11
Agneriin Heinmäe 538 3 276 12 814 15
Viivi Liias 538 7 1372 14 1910 21
Teet Aavik 216 12 436 14 652 26
10 Kõue I 914 45 7858 31 8772 76
Andrus Nurme 404 5 714 7 1118 12
Margus Ollin 88 13 3678 3 3766 16
Argo Valdma 366 12 2906 8 3272 20
Jaanus Viitkin 56 15 560 13 616 28
11 Lekk II 1522 35.5 5884 42 7406 77.5
Gennadi Rootsi 802 3 382 15 1184 18
Marko Abram 232 8.5 576 10 808 18.5
Laur Tammeorg 214 14 3652 5 3866 19
Georg Semenovski 274 10 1274 12 1548 22
12 Tartu Kalaspordi Klubi 1128 45 6458 40 7586 85
Riho Rootslane 548 11 3664 4 4212 15
Madis Mähar 300 8 614 12 914 20
Gerli Albert 180 12 2108 10 2288 22
Jürgen Kirsis 100 14 72 14 172 28
13 Angler 870 49 6458 39 7328 88
Andrey Turbin 412 6 1594 5 2006 11
Juri Sobolev 204 11 3042 7 3246 18
Vladimir Morozov 52 15 652 11 704 26
Oleg Nepomnjaštši (DQ) 202 17 1170 16 1372 33
14 EFK IV 1858 54 4742 48 6600 102
Reino Laas 218 10 2720 10 2938 20
Elmar Talbonen 48 16 876 7 924 23
Madis Pärn 200 11 332 15 532 26
Hanno Veldemann (DQ) 1392 17 814 16 2206 33

HARRASTAJATE TULEM (1 päev, harrastajate ja noorte sektor)

# võistleja tulem
1 Andrei Gratšjov 1008
2 Eve Talvet 682
3 Veljo Sarapuu 488
4 Kai Toots 282


NOORTE TULEM (1 päev, harrastajate ja noorte sektor)

# võistleja tulem
1 Oliver Lavits 1718
2 Serena Sarapuu 958
3 Tauri Täht 560
4 Gevert Meite 546
5 Aare Silm 480
6 Anton Girlin 286
7 Jonathan Elken 204



2. PÄEVA TULEM

sektor # võistleja võistkond klass tulem
A 1 Kaido Olev Efk/Tubertini Mehed 1694
2 Nikita Saloid Pelikan Mehed 1508
3 Kenno Rohioja Rävala I Mehed 1502
4 Margus Mosov TimKos & MosKa/EFK Mehed 1368
5 Lehar Leetsaar Lekk I Mehed 1334
6 Riivo Müür EFK III Mehed 1208
7 Elmar Talbonen EFK IV Mehed 876
8 Ranel Kõmmits TKSK Mehed 810
9 Tiit Peetsalu Kõue II Mehed 806
10 Viljar Grossthal Mehed 800
11 Vladimir Morozov Angler Mehed 652
12 Madis Mähar Tartu Kalaspordi Klubi Mehed 614
13 Jaanus Viitkin Kõue I Mehed 560
14 Teet Aavik Rävala II Mehed 436
15 Gennadi Rootsi Lekk II Mehed 382
16 Tarmo Liias Mehed 108
B 1 Denis Mežennõi Efk/Tubertini Mehed 4426
2 Konstantin Voznjuk TimKos & MosKa/EFK Mehed 3128
3 Denis Manov Lekk I Mehed 2488
4 Villu Kahar Rävala I Mehed 2370
5 Andrey Turbin Angler Mehed 1594
7 Andrus Nurme Kõue I Mehed 714
8 Kalvi Laasalu Kõue II Mehed 644
9 Jaak Visnapuu TKSK Mehed 640
10 Marko Abram Lekk II Mehed 576
11 Matis Miller EFK III Mehed 466
12 Agneriin Heinmäe Rävala II Naised 276
13 Meelis Viikmann Mehed 156
14 Jürgen Kirsis Tartu Kalaspordi Klubi Mehed 72
15 Aleksei Špalov Pelikan Mehed 54
16 Hanno Veldemann (DQ) EFK IV Mehed 814
C 1 Jaak Kask TimKos & MosKa/EFK Mehed 3862
2 Aivar Kõmmits TKSK Mehed 3754
3 Margus Ollin Kõue I Mehed 3678
4 Alexander Andrusenko Lekk I Mehed 3326
5 Olev Praats Kõue II Mehed 2634
6 Tarmo Kürsa Rävala II Mehed 2564
7 Tauno Tuul (blank) Mehed 2552
8 Valmar Lilleoja EFK III Mehed 2370
9 Dmitri Sofjin Pelikan Mehed 2284
10 Gerli Albert Tartu Kalaspordi Klubi Naised 2108
11 Sten Urbanik Efk/Tubertini Mehed 1614
12 Georg Semenovski Lekk II Juuniorid 1274
14 Martin Arm Rävala I Juuniorid 574
15 Madis Pärn EFK IV Mehed 332
16 Oleg Nepomnjaštši (DQ) Angler Mehed 1170
D 1 Timo Roos TimKos & MosKa/EFK Mehed 5852
2 Jaan Grents Efk/Tubertini Mehed 4126
3 Denis Zigadlo Kõue II Mehed 4082
4 Riho Rootslane Tartu Kalaspordi Klubi Mehed 3664
5 Laur Tammeorg Lekk II Juuniorid 3652
6 Stanislav Pesjukov Lekk I Mehed 3350
7 Juri Sobolev Angler Mehed 3042
8 Argo Valdma Kõue I Mehed 2906
9 Vjaceslav Lukshys Pelikan Mehed 2782
10 Reino Laas EFK IV Mehed 2720
11 Johannes Aab Rävala I Juuniorid 2622
12 Laivi Taavits EFK III Naised 2328
13 Mati Banhard TKSK Mehed 1990
14 Viivi Liias Rävala II Naised 1372
15 Margarita Gratšjova Naised 1278
16 Endel Mägedik Mehed 668

2. PÄEVA VÕISTKONDLIK TULEM

# võistkond / võistleja kohapunktid
1 TimKos & MosKa/EFK 8
Timo Roos 1
Jaak Kask 1
Konstantin Voznjuk 2
Margus Mosov 4
2 Efk/Tubertini 15
Kaido Olev 1
Denis Mežennõi 1
Jaan Grents 2
Sten Urbanik 11
3 Lekk I 18
Denis Manov 3
Alexander Andrusenko 4
Lehar Leetsaar 5
Stanislav Pesjukov 6
4 Kõue II 25
Denis Zigadlo 3
Olev Praats 5
Kalvi Laasalu 8
Tiit Peetsalu 9
5 Kõue I 31
Margus Ollin 3
Andrus Nurme 7
Argo Valdma 8
Jaanus Viitkin 13
6 TKSK 32
Aivar Kõmmits 2
Ranel Kõmmits 8
Jaak Visnapuu 9
Mati Banhard 13
7 Rävala I 32
Kenno Rohioja 3
Villu Kahar 4
Johannes Aab 11
Martin Arm 14
8 Pelikan 35
Nikita Saloid 2
Dmitri Sofjin 9
Vjaceslav Lukshys 9
Aleksei Špalov 15
9 EFK III 37
Riivo Müür 6
Valmar Lilleoja 8
Matis Miller 11
Laivi Taavits 12
10 Angler 39
Andrey Turbin 5
Juri Sobolev 7
Vladimir Morozov 11
Oleg Nepomnjaštši 16
11 Tartu Kalaspordi Klubi 40
Riho Rootslane 4
Gerli Albert 10
Madis Mähar 12
Jürgen Kirsis 14
12 Lekk II 42
Laur Tammeorg 5
Marko Abram 10
Georg Semenovski 12
Gennadi Rootsi 15
13 Rävala II 46
Tarmo Kürsa 6
Agneriin Heinmäe 12
Teet Aavik 14
Viivi Liias 14
14 EFK IV 48
Elmar Talbonen 7
Reino Laas 10
Madis Pärn 15
Hanno Veldemann 16


1. PÄEVA TULEMUSED

sektor # võistleja võistkond klass tulem
A 1 Sten Urbanik Efk/Tubertini Mehed 1600
2 Kenno Rohioja Rävala I Mehed 1450
3 Hanno Veldemann EFK IV Mehed 1392
4 Ranel Kõmmits TKSK Mehed 754
5 Tarmo Kürsa Rävala II Mehed 732
6 Alexander Andrusenko Lekk I Mehed 708
7 Dmitri Sofjin Pelikan Mehed 706
8 Margus Mosov TimKos & MosKa/EFK Mehed 698
9 Riivo Müür EFK III Mehed 614
10 Kalvi Laasalu Kõue II Mehed 606
11 Riho Rootslane Tartu Kalaspordi Klubi Mehed 548
12 Argo Valdma Kõue I Mehed 366
13 Meelis Viikmann Mehed 232
14 Laur Tammeorg Lekk II Juuniorid 214
15 Oleg Nepomnjaštši Angler Mehed 202
16 Endel Mägedik Mehed 26
B 1 Denis Manov Lekk I Mehed 1130
2 Tiit Peetsalu Kõue II Mehed 942
3 Villu Kahar Rävala I Mehed 702
4 Konstantin Voznjuk TimKos & MosKa/EFK Mehed 654
5 Vjaceslav Lukshys Pelikan Mehed 628
6 Kaido Olev Efk/Tubertini Mehed 580
7 Viivi Liias Rävala II Naised 538
8 Laivi Taavits EFK III Naised 426
9 Jaak Visnapuu TKSK Mehed 318
10 Georg Semenovski Lekk II Juuniorid 274
11 Madis Pärn EFK IV Mehed 200
12 Gerli Albert Tartu Kalaspordi Klubi Naised 180
13 Margus Ollin Kõue I Mehed 88
14 Tarmo Liias Mehed 76
15 Vladimir Morozov Angler Mehed 52
C 1 Nikita Saloid Pelikan Mehed 1030
2 Mati Banhard TKSK Mehed 826
3 Gennadi Rootsi Lekk II Mehed 802
4 Stanislav Pesjukov Lekk I Mehed 662
5 Viljar Grossthal Mehed 586
6 Andrey Turbin Angler Mehed 412
7 Olev Praats Kõue II Mehed 308
8 Madis Mähar Tartu Kalaspordi Klubi Mehed 300
9 Tauno Tuul Mehed 292
10 Valmar Lilleoja EFK III Mehed 288
11 Denis Mežennõi Efk/Tubertini Mehed 222
12 Teet Aavik Rävala II Mehed 216
13 Timo Roos TimKos & MosKa/EFK Mehed 154
14 Martin Arm Rävala I Juuniorid 150
15 Jaanus Viitkin Kõue I Mehed 56
16 Elmar Talbonen EFK IV Mehed 48
D 1 Aivar Kõmmits TKSK Mehed 1028
2 Matis Miller EFK III Mehed 594
3 Agneriin Heinmäe Rävala II Naised 538
4 Lehar Leetsaar Lekk I Mehed 510
5 Andrus Nurme Kõue I Mehed 404
6 Aleksei Špalov Pelikan Mehed 356
7 Jaak Kask TimKos & MosKa/EFK Mehed 294
8 Marko Abram Lekk II Mehed 232
9 Jaan Grents Efk/Tubertini Mehed 232
10 Reino Laas EFK IV Mehed 218
11 Juri Sobolev Angler Mehed 204
12 Johannes Aab Rävala I Juuniorid 170
13 Denis Zigadlo Kõue II Mehed 168
14 Jürgen Kirsis Tartu Kalaspordi Klubi Mehed 100
15 Margarita Gratšjova Naised 92

1.PÄEVA VÕISTKONDLIK TULEM

# võistkond / võistleja kohapunktid
1 Lekk I 15
Denis Manov 1
Lehar Leetsaar 4
Stanislav Pesjukov 4
Alexander Andrusenko 6
2 TKSK 16
Aivar Kõmmits 1
Mati Banhard 2
Ranel Kõmmits 4
Jaak Visnapuu 9
3 Pelikan 19
Nikita Saloid 1
Vjaceslav Lukshys 5
Aleksei Špalov 6
Dmitri Sofjin 7
4 Efk/Tubertini 26
Sten Urbanik 1
Kaido Olev 6
Jaan Grents 8
Denis Mežennõi 11
5 Rävala II 27
Agneriin Heinmäe 3
Tarmo Kürsa 5
Viivi Liias 7
Teet Aavik 12
6 EFK III 29
Matis Miller 2
Laivi Taavits 8
Riivo Müür 9
Valmar Lilleoja 10
7 Rävala I 31
Kenno Rohioja 2
Villu Kahar 3
Johannes Aab 12
Martin Arm 14
8 Kõue II 32
Tiit Peetsalu 2
Olev Praats 7
Kalvi Laasalu 10
Denis Zigadlo 13
9 TimKos & MosKa/EFK 32
Konstantin Voznjuk 4
Jaak Kask 7
Margus Mosov 8
Timo Roos 13
10 Lekk II 36
Gennadi Rootsi 3
Marko Abram 9
Georg Semenovski 10
Laur Tammeorg 14
11 EFK IV 40
Hanno Veldemann 3
Reino Laas 10
Madis Pärn 11
Elmar Talbonen 16
12 Kõue I 45
Andrus Nurme 5
Argo Valdma 12
Margus Ollin 13
Jaanus Viitkin 15
13 Tartu Kalaspordi Klubi 45
Madis Mähar 8
Riho Rootslane 11
Gerli Albert 12
Jürgen Kirsis 14
14 Angler 47
Andrey Turbin 6
Juri Sobolev 11
Oleg Nepomnjaštši 15
Vladimir Morozov 15


Karistused

päev karistus võistleja selgitus sektor tulemus
2 KOLLANE Aare Silm sektorist väljas harrastajad/noored KOLLANE
1 HOIATUS Aleksei Špalov Puur kukkus maha D
1 KOLLANE Argo Valdman Liputa püük A KOLLANE
2 HOIATUS Denis Manov õng sektorist väljas B
2 HOIATUS Eve Talvet Puur maas harrastajad/noored
2 HOIATUS Gennadi Rootsi sööta liiast A
2 HOIATUS Gennadi Rootsi Asjad laiali, potentsiaalne passiivne püük A 2 hoiatust --> KOLLANE
1 HOIATUS Georg Semenovski Sektoris enne signaali B
2 HOIATUS Gerli Albert asjad laiali C
1 KOLLANE Hanno Veldemann Liputa püük A KOLLANE
2 KOLLANE Hanno Veldemann < 5m B 2 kollast --> PUNANE
2 HOIATUS Johannes Aab Kast sektoris enne signaali D
2 KOLLANE Kaido Olev Sektoris väljas A KOLLANE
2 HOIATUS Kalvi Laasalu Õng sektorist väljas B
2 KOLLANE Madis Mähar Puurimine enne signaali A KOLLANE
2 HOIATUS Margus Mosov Segab teisi võistlejaid A
1 KOLLANE Meelis Viikmann Liputa puurimine A KOLLANE
1 KOLLANE Oleg Nepomnjaštši Sektorist väljas A KOLLANE
2 KOLLANE Oleg Nepomnjaštši < 5m C 2 kollast --> PUNANE
1 HOIATUS Olev Praats Lippudega hooletu ümberkäimine C
2 HOIATUS Oliver Lavits Õng sektorist väljas harrastajad/noored
2 KOLLANE Valmar Lilleoja Sektorist väljas C KOLLANE

TALILIIGA PUNKTIDE ARVESTAMINE

Taliliiga punktid arvestati samat viisi, kui mullu EMV põhivõistlusel ning Võrtsjärve Karikal. 
Esmalt arvestati päevade kaupa:
* Iga sektori võitja sai 100 päevapunkti, teised samas sektoris võistelnud proportsionaalset (%) võitja tulemusest;
* Kahe päeva punktid summeeriti;
* Tulemus reastati kahanevalt ning võitja punktid konverteeriti 200'ks (EMV konkurentsi koefitsient on alati 2 --> võitja saab 200 punkti). Ülejäänud proportsionaalset.

võistleja kl sek 1 tulem 1 % pv 1 sek 2 tulem 2 % pv 2 sum TaLi
Aivar Kõmmits me D 1028 100 C 3754 97 197 200
Nikita Saloid me C 1030 100 A 1508 89 189 192
Kenno Rohioja me A 1450 91 A 1502 89 180 183
Denis Manov me B 1130 100 B 2488 56 156 158
Kaido Olev me B 580 51 A 1694 100 151 153
Sten Urbanik me A 1600 100 C 1614 42 142 144
Tiit Peetsalu me B 942 83 A 806 48 131 133
Alexander Andrusenko me A 708 44 C 3326 86 130 132
Lehar Leetsaar me D 510 50 A 1334 79 129 131
Konstantin Voznjuk me B 654 58 B 3128 71 129 131
Jaak Kask me D 294 29 C 3862 100 129 131
Margus Mosov me A 698 44 A 1368 81 125 127
Denis Mezennõi me C 222 22 B 4426 100 122 124
Stanislav Pesjukov me C 662 64 D 3350 57 121 123
Villu Kahar me B 702 62 B 2370 54 116 118
Timo Roos me C 154 15 D 5852 100 115 117
Mati Banhard me C 826 80 D 1990 34 114 116
Tarmo Kürsa me A 732 46 C 2564 66 112 114
Riivo Müür me A 614 38 A 1208 71 109 111
Viljar Grossthal me C 586 57 A 800 47 104 106
Viaceslav Lukšys me B 628 56 D 2782 48 104 106
Margus Ollin me B 88 8 C 3678 95 103 105
Dmitri Sofjin me A 706 44 C 2284 59 103 105
Gennadi Rootsi me C 802 78 A 382 23 101 103
Olev Praats me C 308 30 C 2634 68 98 99
Riho Rootslane me A 548 34 D 3664 63 97 98
Ranel Kõmmits me A 754 47 A 810 48 95 96
Tauno Tuul me C 292 28 C 2552 66 94 95
Jaan Grents me D 232 23 D 4126 71 94 95
Valmar Lilleoja me C 288 28 C 2370 61 89 90
Denis Zigadlo me D 168 16 D 4082 70 86 87
Laivi Taavits na B 426 38 D 2328 40 78 79
Andrey Turbin me C 412 40 B 1594 36 76 77
Laur Tammeorg ju A 214 13 D 3652 62 75 76
Argo Valdma me A 366 23 D 2906 50 73 74
Juri Sobolev me D 204 20 D 3042 52 72 73
Gerli Albert na B 180 16 C 2108 55 71 72
Viivi Liias na B 538 48 D 1372 23 71 72
Matis Miller me D 594 58 B 466 11 69 70
Reino Laas me D 218 21 D 2720 46 67 68
Madis Mähar me C 300 29 A 614 36 65 66
Johannes Aab no D 170 17 D 2622 45 62 63
Agneriin Heinmäe na D 538 52 B 276 6 58 59
Elmar Talbonen me C 48 5 A 876 52 57 58
Georg Semenovski ju B 274 24 C 1274 33 57 58
Andrus Nurme me D 404 39 B 714 16 55 56
Kalvi Laasalu me A 606 38 B 644 15 53 54
Teet Aavik me C 216 21 A 436 26 47 48
Vladimir Morozov me B 52 5 A 652 38 43 44
Jaak Visnapuu me B 318 28 B 640 14 42 43
Jaanus Viitkin me C 56 5 A 560 33 38 39
Marko Abram me D 232 23 B 576 13 36 37
Aleksei Špalov me D 356 35 B 54 1 36 37
Margarita Gratšjova na D 92 9 D 1278 22 31 31
Martin Arm ju C 150 15 C 574 15 30 30
Madis Pärn me B 200 18 C 332 9 27 27
Meelis Viikmann me A 232 15 B 156 4 19 19
Tarmo Liias me B 76 7 A 108 6 13 13
Endel Mägedik me A 26 2 D 668 11 13 13
Jürgen Kirsis me D 100 10 B 72 2 12 12
Hanno Veldemann (DQ) me A 1392 0 B 814 0 0 0
Oleg Nepomnjastsi (DQ) me A 202 0 C 1170 0 0 0