Esimest päeva kokkuvõttev videoreportaaž, montaaž staarmontöörilt Millerilt: https://youtu.be/fmfl5isa3wY

Teise päeva videokokkuvõte: https://www.youtube.com/watch?v=M1vs6rlENoY

Thomas Kaldmaa fotod: https://goo.gl/photos/EvUVRy9SvhLWSnMT9

MÄ fotod: 
esimene päev: https://goo.gl/photos/GnzwiPJQ1WCJo9528
teine päev: https://goo.gl/photos/m7DqU2jzqavGLuPX7

Villu Kahar
fotod: http://www.snap.ee/user/WilsonTheOne/album/emv_2016_erastveres
video: https://www.youtube.com/watch?v=FICBu-YFtfI

päevade kaupa tulemused leiab siit: http://taliliiga.kalastajateselts.ee/voistlused/emv-2016/emv-2016-koond

EMV 2016 kokkuvõte


Võistkondlik arvestus

 # Võistkond 1. päev 2. päev Kokku
 1EFKI 5 18 23
 2LEKK 20 9 29
 3TKSK 23 19 42
 4Angler 25 26 51
 5KÕU 22 31 53
 6EFKII 27 30 57
 7Rävala I 34 33 67
 8EÕL 51 20 71
 9Pelikan 38 34 72
 10Nuustaku 38 35 73
 11TKK 42 37 79
 12EFKIII 43 38 81
 13Rävala II 35 55 90
 14Titaanid 56 53 109

Individuaalarvestus


1. päev 2. päev Kokku
# nimi Võistkond Koht Tulem Koht Tulem Koht, sum Tulem, sum
1 Denis Manov LEKK 2 2236 2 2848 4 5084
2 Jaak Kask EFKI 1 2160 3 2224 4 4384
3 Margus Mosov EFKI 1 2404 3 1719 4 4123
4 Konstantin Voznjuk EÕL 4 1359 1 2874 5 4233
5 Alexander Andrusenko LEKK 3 1664 2 2407 5 4071
6 Andrey Turbin Angler 3 1282 3 2144 6 3426
7 Andrus Nurme KÕU 3 2105 4 1925 7 4030
8 Denis Zigadlo Rävala I 2 1891 5 1986 7 3877
9 Kaido Olev EFKI 1 2194 6 1583 7 3777
10 Aivar Kõmmits TKSK 1 1701 6 1372 7 3073
11 Mati Banhard TKSK 4 1548 4 2194 8 3742
12 Margo Ilves Nuustaku 5 1405 3 2211 8 3616
13 Laur Tammeorg EFKII 6 1159 2 2166 8 3325
14 Sten Urbanik EFKI 2 1385 6 1744 8 3129
15 Lehar Leetsaar LEKK 7 1143 1 1810 8 2953
16 Madis Mähar TKK 4 1361 5 1585 9 2946
17 Hanno Veldemann 9 1009 1 2437 10 3446
18 Dmitri Sofjin Pelikan 3 1565 7 1389 10 2954
19 Viivi Liias TKSK 10 863 1 2379 11 3242
20 Stanislav Pesjukov LEKK 8 1221 4 2104 12 3325
21 Tiit Peetsalu Rävala I 6 1256 7 1265 13 2521
22 Juri Sobolev Angler 5 1287 9 1690 14 2977
23 Denis Mezennõi EFKII 9 980 5 1740 14 2720
24 Viljar Grossthal
2 1682 12 937 14 2619
25 Margus Ollin KÕU 10 1118 4 1481 14 2599
26 Riho Väärsi Nuustaku 5 1164 9 1258 14 2422
27 Timo Roos EÕL 12 618 2 1779 14 2397
28 Vladimir Morozov Angler 7 1240 8 1306 15 2546
29 Villu Kahar KÕU 5 1339 10 1106 15 2445
30 Nikita Saloid Angler 10 1021 6 1644 16 2665
31 Jaak Visnapuu TKSK 8 1125 8 1237 16 2362
32 Reino Laas EFKIII 8 1066 8 1226 16 2292
33 Valmar Lilleoja EFKII 6 1352 11 1461 17 2813
34 Olev Praats KÕU 4 1272 13 1378 17 2650
35 Heino Kõks EÕL 8 1080 9 1129 17 2209
36 Gennadi Rootsi TKK 12 726 5 1414 17 2140
37 Matis Miller EFKII 6 1315 12 1015 18 2330
38 Tarmo Liias EFKIII 11 827 7 1369 18 2196
39 Laivi Taavits EFKIII 9 1214 10 1587 19 2801
40 Marko Abram EÕL 11 947 8 1712 19 2659
41 Aleksei Viktorov Pelikan 12 843 7 1735 19 2578
42 Arvi Suvi Pelikan 9 1033 11 1049 20 2082
43 Kalvi Laasalu Rävala II 7 1085 13 889 20 1974
44 Kenno Rohioja Rävala II 7 1282 14 1256 21 2538
45 Sven Sommer Rävala I 13 831 10 1172 23 2003
46 Elina Viktorova Pelikan 14 480 9 1210 23 1690
47 Tarmo Kürsa Rävala I 13 505 11 1025 24 1530
48 Teet Aavik Rävala II 10 970 14 444 24 1414
49 Ragnar Uustalu Titaanid 13 516 12 1417 25 1933
50 Julia Ivanova 11 944 14 827 25 1771
51 Gert Kase Rävala II 11 833 14 862 25 1695
52 Madis Margusson Nuustaku 15 195 10 658 25 853
53 Gabriel Bogdanov Nuustaku 13 726 13 908 26 1634
54 Jürgen Kirsis TKK 14 627 12 600 26 1227
55 Andres Randmäe Titaanid 15 491 11 640 26 1131
56 Riho Rootslane TKK 12 868 15 1181 27 2049
57 Elmar Talbonen EFKIII 15 0 13 574 28 574
58 Marko Ojarand Titaanid 14 720 15 797 29 1517
59 Kunnar Dunkel Titaanid 14 474 15 508 29 982
60 Toivo Reinpalu EÕL 16 1364 16 32 1364

Taliliiga punktid

#
1. päev 2. päev kokku TL punktid
1 Margus Mosov 100 95 195 200
2 Denis Manov 93 99 192 197
3 Jaak Kask 100 77 177 182
4 Aivar Kõmmits 100 76 176 181
5 Alexander Andrusenko 77 99 176 181
6 Denis Zigadlo 88 81 169 173
7 Lehar Leetsaar 67 100 167 171
8 Kaido Olev 100 67 167 171
9 Andrey Turbin 75 90 165 169
10 Konstantin Voznjuk 63 100 163 167
11 Mati Banhard 71 90 161 165
12 Hanno Veldemann 59 100 159 163
13 Laur Tammeorg 68 91 159 163
14 Andrus Nurme 88 67 155 159
15 Margo Ilves 64 91 155 159
16 Sten Urbanik 81 72 153 157
17 Stanislav Pesjukov 56 88 144 148
18 Riho Väärsi 68 70 138 142
19 Viivi Liias 36 100 136 139
20 Margus Ollin 51 82 133 136
21 Olev Praats 75 57 132 135
22 Dmitri Sofjin 71 58 129 132
23 Vladimir Morozov 57 72 129 132
24 Marko Abram 56 70 126 129
25 Madis Mähar 57 67 124 127
26 Timo Roos 26 98 124 127
27 Juri Sobolev 54 69 123 126
28 Valmar Lilleoja 62 60 122 125
29 Aleksei Viktorov 50 71 121 124
30 Laivi Taavits 55 65 120 123
31 Matis Miller 61 56 117 120
32 Viljar Grossthal 77 39 116 119
33 Reino Laas 63 52 115 118
34 Sven Sommer 49 65 114 117
35 Gennadi Rootsi 33 78 111 114
36 Kenno Rohioja 59 52 111 114
37 Tarmo Liias 34 76 110 113
38 Villu Kahar 62 46 108 111
39 Arvi Suvi 48 58 106 109
40 Nikita Saloid 47 57 104 107
41 Denis Mezennõi 41 61 102 105
42 Tiit Peetsalu 52 44 96 98
43 Jaak Visnapuu 52 43 95 97
44 Kalvi Laasalu 45 49 94 96
45 Heino Kõks 45 47 92 94
46 Julia Ivanova 44 46 90 92
47 Riho Rootslane 40 48 88 90
48 Ragnar Uustalu 21 58 79 81
49 Gert Kase 38 36 74 76
50 Gabriel Bogdanov 34 38 72 74
51 Teet Aavik 57 15 72 74
52 Marko Ojarand 33 34 67 69
53 Tarmo Kürsa 23 43 66 68
54 Elina Viktorova 20 42 62 64
55 Jürgen Kirsis 37 21 58 59
56 Andres Randmäe 29 22 51 52
57 Kunnar Dunkel 22 28 50 51
58 Madis Margusson 8 23 31 32
59 Elmar Talbonen 0 20 20 21



Naiste arvestus
(28. veebruar)
# nimi tulemus Taliliiga punktid
1Gerli Albert 2459 100
2 Merit Schmidt 1252 51
3 Eve Talvet 1210 49
4 Agneriin Heinmäe 1042 42
5 Merilin Sibul 822 33
 6 Kersti Kamm370  15

Noorte arvestus 
(28. veebruar)
# Nimi Tulem Taliliiga punktid
1 Johannes Aab 1824 74
2 Aare Silm 1748 71
3 Martin Arm 913 37
4 Sten Sommer 764 31
5 Oliver Lavits 711 29
6 Gevert Meite 298 12
7 Klaara Käämer 204 8

...


EMV 2016 esimese päeva tulemus

27. veebruar 2016, Erastvere

Pildid (Mä): https://goo.gl/photos/NsZ57RUsNATz6nn56

Pildid (Thomas Kaldmaa): https://photos.google.com/share/AF1QipN6Y7eblPYVE9y5adOP_Cldrtl7hwmYkFRTBGQ0zM1sgzUZjMiJpJBhGe7SlF9RZA?key=UlhKX2tPRTNDOHQ3aFNhN2hUOFgxMkFiRFhPNk9R


Võistkondlik arvestus
# Võistkond Kohapunktide summa
1 EFKI 5
2 LEKK 20
3 KÕU 22
4 TKSK 23
5 Angler 25
6 EFKII 27
7 Rävala I 34
8 Rävala II 35
9 Nuustaku 38
10 Pelikan 38
11 TKK 42
12 EÕL 42
13 EFKIII 43
14 Titaanid 56

Sektor A
sektor koht nimi võistkond tulem märkus
A 1 Aivar Kõmmits TKSK 1701
A 2 Sten Urbanik EFKI 1385
A 3 Andrey Turbin Angler 1282
A 4 Olev Praats KÕU 1272
A 5 Riho Väärsi Nuustaku 1164
A 6 Laur Tammeorg EFKII 1159
A 7 Lehar Leetsaar LEKK 1143
A 8 Reino Laas EFKIII 1066
A 9 Hanno Veldemann individuaal 1009
A 10 Teet Aavik Rävala II 970
A 11 Marko Abram EÕL 947
A 12 Aleksei Viktorov Pelikan 843
A 13 Sven Sommer Rävala I 831
A 14 Jürgen Kirsis TKK 627
A 15 Andres Randmäe Titaanid 491

Sektor B
sektor koht nimi võistkond tulem märkus
B 1 Jaak Kask EFKI 2160
B 2 Denis Zigadlo Rävala I 1891
B 3 Alexander Andrusenko LEKK 1664
B 4 Konstantin Voznjuk EÕL 1359
B 5 Villu Kahar KÕU 1339
B 6 Matis Miller EFKII 1315
B 7 Kenno Rohioja Rävala II 1282
B 8 Jaak Visnapuu TKSK 1125 kollane kaart
B 9 Arvi Suvi Pelikan 1033
B 10 Nikita Saloid Angler 1021 kollane kaart
B 11 Julia Ivanova individuaal 944
B 12 Riho Rootslane TKK 868
B 13 Gabriel Bogdanov Nuustaku 726
B 14 Marko Ojarand Titaanid 720
B 15 Elmar Talbonen EFKIII 0 võistles vales sektoris

Sektor C
sektor koht nimi võistkond tulem märkus
C 1 Kaido Olev EFKI 2194
C 2 Viljar Grossthal individuaal 1682
C 3 Dmitri Sofjin Pelikan 1565
C 4 Mati Banhard TKSK 1548
C 5 Margo Ilves Nuustaku 1405
C 6 Valmar Lilleoja EFKII 1352
C 7 Vladimir Morozov Angler 1240
C 8 Stanislav Pesjukov LEKK 1221
C 9 Laivi Taavits EFKIII 1214
C 10 Margus Ollin KÕU 1118
C 11 Gert Kase Rävala II 833 kollane kaart
C 12 Gennadi Rootsi TKK 726
C 13 Tarmo Kürsa Rävala I 505
C 14 Kunnar Dunkel Titaanid 474
C 15 Toivo Reinpalu EÕL 1364 3 kollast kaarti - disklaf

Sektor D
sektor koht nimi võistkond tulem märkus
D 1 Margus Mosov EFKI 2404
D 2 Denis Manov LEKK 2236
D 3 Andrus Nurme KÕU 2105
D 4 Madis Mähar TKK 1361
D 5 Juri Sobolev Angler 1287 kollane kaart
D 6 Tiit Peetsalu Rävala I 1256
D 7 Kalvi Laasalu Rävala II 1085
D 8 Heino Kõks individuaal 1080
D 9 Denis Mezennõi EFKII 980
D 10 Viivi Liias TKSK 863
D 11 Tarmo Liias EFKIII 827
D 12 Timo Roos EÕL 618 kollane kaart
D 13 Ragnar Uustalu Titaanid 516
D 14 Elina Viktorova Pelikan 480
D 15 Madis Margusson Nuustaku 195



Aeg
Üldklass
Naisteklass, noorteklass

Ajakava (mõlemal päeval)
Registreerimine
Loosimine
Sektorisse sisenemine
Võistlus
Supp, tulemused

27. - 28. veebruar 2016
28. veebruar 2016


09:00
10:00
10:55
11:00 - 14:00
...
AsukohtErastvere järv, Kanepi vald

Delfi / Regio kaart


Google maps
 VõistlusklassidÜldarvestus
Naised
Noored (kuni 15, k.a.)
Võistkondlik arvestus (eelregistreerimisel)
  KorraldajaLEKK
Lehar Leetsaar, leetsaar@gbd.ee
Täpsem infoJuhend: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/EMV_2016_v6istlusjuhend.pdf
Kalale.ee: http://www.kalale.ee/foorum/voistlused/8FB3
Facebook üritus: https://www.facebook.com/events/1687399224864481/