11. märts 2017
kokku osales 51 võistlejat, neist 4 naist ja 8 noort
kokku osales 11 top20 võistlejat (konkurentsi koefitsient 1.1)

Tartu Postimehe fotod: http://tartu.postimees.ee/4042801/galerii-eesti-tippkirbutajad-vallutasid-anne-kanali
Echtel-Erle Valk fotod: https://goo.gl/photos/FYMhPSfs3SkGkRrU9

# võistleja mark klass tiim tulem TaLi
1 Juri Sobolev me Angler 3168 110
2 Ranel Kõmmits me TKSK 2968 103
3 Margus Ollin 2016top20 me 1838 64
4 Laivi Taavits na EFK 3 1654 57
5 Denis Zigadlo 2016top20 me Rävala 1 1620 56
6 Georg Semenovski me Rävala 3 1421 49
7 Andrey Turbin 2016top20 me Angler 1412 49
8 Valmar Lilleoja 2016top20 me EFK 3 1412 49
9 Oleg Nepomnjastsi me Angler 1325 46
10 Timo Roos 2016top20 me Grand Total EFK 1248 43
11 Aivar Kõmmits 2016top20 me TKSK 1204 42
12 Mati Banhard 2016top20 me TKSK 1093 38
13 Martin Arm me Rävala 2 1025 36
14 Argo Valdma me 997 35
15 Tauri Täht no 981 34
16 Villu Kahar me Rävala 2 943 33
17 Jaak Kask 2016top20 me Grand Total EFK 902 31
18 Sten Urbanik me EFK Tubertini 855 30
19 Madis Mähar me Tartu KSK 833 29
20 Johannes Aab no Rävala 1 828 29
21 Matis Miller me EFK 3 816 28
22 Tiit Peetsalu me Rävala 1 807 28
23 Jonathan Elken no 775 27
24 Hanno Veldemann me Grand Total EFK 737 26
25 Veljo Sarapuu me 731 25
26 Denis Mezennõi 2016top20 me EFK Tubertini 721 25
27 Kaido Olev 2016top20 me EFK Tubertini 617 21
28 Jürgen Kirsis 2016top20 me Tartu KSK 562 20
29 Dmitri Sofjin me Angler 545 19
30 Oliver Kappak me 538 19
31 Gerli Albert na Tartu KSK 518 18
32 Madis Pärn me Tartu KSK 509 18
33 Anton Girlin no Rävala 3 495 17
34 Merilin Sibul na Rävala 2 490 17
35 Aare Silm no Rävala 2 479 17
36 Riivo Müür me EFK 3 470 16
37 Aleksei Spalov me 467 16
38 Agneriin Heinmäe na 345 12
39 Marino Pukki me 331 11
40 Janar Parm me Grand Total EFK 298 10
41 Gevert Meite no Rävala 3 290 10
42 Jaanus Viitkin me 276 10
43 Kenno Rohioja me Rävala 1 275 10
44 Heino Kõks me 273 9
45 Jaan Grents me EFK Tubertini 235 8
46 Serena Sarapuu no Rävala 3 232 8
47 Stanislav Pesjukov me 159 6
48 Endel Mägedik me 101 4
49 Jaak Visnapuu me TKSK 56 2
50 Ahto Jürissaar me DNF
51 Arno Salla me DNF

Naised

 Na# võistleja mark klass tiim tulem TaLi
 Na14 Laivi Taavits na EFK 3 1654 57
 Na231 Gerli Albert na Tartu KSK 518 18
 Na334 Merilin Sibul na Rävala 2 490 17
 Na438 Agneriin Heinmäe na 345 12


Noored

 No# võistleja mark klass tiim tulem TaLi
 No115 Tauri Täht no 981 34
 No220  Johannes Aab no Rävala 1 828 29
 No323 Jonathan Elken no 775 27
 No433 Anton Girlin no Rävala 3 495 17
 No535 Aare Silm no Rävala 2 479 17
 No641 Gevert Meite no Rävala 3 290 10
 No746 Serena Sarapuu no Rävala 3 232 8

Võistkonnad

# tiim / võistleja kohapunktid
1 Angler 46
Juri Sobolev 1
Andrey Turbin 7
Oleg Nepomnjastsi 9
Dmitri Sofjin 29
2 EFK 3 69
Laivi Taavits 4
Valmar Lilleoja 8
Matis Miller 21
Riivo Müür 36
3 TKSK 74
Ranel Kõmmits 2
Aivar Kõmmits 11
Mati Banhard 12
Jaak Visnapuu 49
4 Rävala 1 90
Denis Zigadlo 5
Johannes Aab 20
Tiit Peetsalu 22
Kenno Rohioja 43
5 Grand Total EFK 91
Timo Roos 10
Jaak Kask 17
Hanno Veldemann 24
Janar Parm 40
6 Rävala 2 98
Martin Arm 13
Villu Kahar 16
Merilin Sibul 34
Aare Silm 35
7 Tartu KSK 110
Madis Mähar 19
Jürgen Kirsis 28
Gerli Albert 31
Madis Pärn 32
8 EFK Tubertini 116
Sten Urbanik 18
Denis Mezennõi 26
Kaido Olev 27
Jaan Grents 45
9 Rävala 3 126
Georg Semenovski 6
Anton Girlin 33
Gevert Meite 41
Serena Sarapuu 46