Taliliiga 2013 lõplik tulemus

Esitatud top 100
Järjestus iga võistleja individuaalselt 6 parima võistluse punktide summa alusel. 

NB! Taliliiga arvestust hakati pidama 2013 aasta märtsist - s.t. 2013 hooaeg on osaliselt retrospektiivne.

Üldarvestus
#võistlejaPA1VRTVOKVOOPA2VUDEMVMAAVAGULJLOOPA3PHJKADTOT
1Marko Abram94111801308780581
2Sven Michelson13595200323667565
3Stanislav Pesjukov9517068588384558
4Aivar Kõmmits49140917157150557
5Enno Toomla7188731758436527
6Andrus Nurme6116579984468515
7Jaanus Viitkin7067877713080512
8Alexander Andrusenko6137791724892489
9Ranel Kõmmits10440594416276484
10Denis Zigadlo14047110496076482
11Margus Ollin8769625514067480
12Gennadi Rootsi6793263119534446
13Jaak Visnapuu827937318585400
14Jaak Kask658152786456395
15Kalvi Laasalu497040829150381
16Tauno Tuul4935461235361365
17Harri Nurk1083472366946365
18Meelis Viikmann1155447761347353
19Märt Aab742940646862338
20Rauno Tomson9811963938326
21Johannes Aab963636296450312
22Georg Semenovski414846716046312
23Margus Mosov698820651631289
24Mati Banhard667747314610277
25Sten Urbanik46289923752264
26Kenno Rohioja405741554122257
27Argo Valdma344225662235224
28Marko Liukonen654620611613222
29Laur Tammeorg706655125217
30Sven-Erik Tomson6737581924204
31Sergei Alipjev64139203
32Argo Arendi7216414413186
33Kaido Olev2069817647185
34Timo Roos181181
35Jaanus Luks4230342251179
36Lehar Leetsaar585457169
37Tiit Peetsalu9473722160
38Teet Talve282411263436158
39Sven Sommer201459152028156
40Sten Sommer292030222425151
41Sten Ormisson416841150
42Joonas Väljataga312212194418147
43Marek Reiman7668144
44Kristi Tuul243322231822142
45Aivar Rohioja14381648231140
46Toivo Reinpalu8950139
47Lauri Pever9738135
48Matis Miller12751133
49Innar Hannus345444132
50Laivi Taavits3028941617132
51Ojar Rohtla91436192131131
52Denis Manov50675131
53Gert Kase41204127129
54Ülo Johanson3426717120
55Hiljar Hannus119119
56Teet Aavik96072746112
57Gennadi Jakovlev1515418430112
58Imre Landsman3573108
59Kaspar Mooses123261105
60Rein Merioja43613483104
61Karl Kukk42611104
62Andres Vaha111234416104
63Oliver Lavits2843634102
64Ivo Ilves756129102
65Art Villem Adojaan283835101
66Patrik Voolaid17503198
67Lea Saar5339495
68Andrei Dmitrijev15146494
69Konstantin Voznjuk9292
70Janar Parm392371392
71Martin Arm425610151290
72August Turk4325389
73Simo Lillestik29253588
74Keio Kase59101584
75Tarmo Liias81294784
76Kalle Kant483684
77Leino Pever80484
78Jaanus Sommermann112239981
79Olari Otsalt8235081
80Risto Toom8181
81Hannes Maasing552681
82Ivo Tiits8080
83Urmas Bollmann7252618379
84Allan Lahi6111678
85Kirill Bilkins7878
86Tarmo Kürsa641276
87Reino Laas7474
88Kender Pallase131322874
89Kalev Kalda28182571
90Viivi Liias1616153270
91Vaido Nemvalts491968
92Alan Priidel153018467
93Sander Laks6767
94Sander Smitt6767
95Urmas Vanamb521062
96Priit Heinloo6262
97Rainer-Mart Kiolein6161
98Vadim Loženko6161
99Madis Nääs6060
100Margus Ventsel322659

Naiste arvestus

#võistlejaPA1VRTVOKVOOPA2VUDEMVMAAVAGULJLOOPA3PHJKADTOT
1Kristi Tuul243322231822142
2Laivi Taavits3028941617132
3Lea Saar5339495
4Viivi Liias1616153270

Noorte arvestus
#võistlejaPA1VRTVOKVOOPA2VUDEMVMAAVAGULJLOOPA3PHJKADTOT
1.5Johannes Aab963636296450312.82
1.5Georg Semenovski414846716046312.69
3Laur Tammeorg706655125217
4Sten Sommer292030222425151
5Joonas Väljataga312212194418147
6Oliver Lavits2843634102
7Art Villem Adojaan283835101
8Martin Arm425610151290
9Simo Lillestik29253588
10Keio Kase59101584
11Kender Pallase131322874
12Kalev Kalda28182571