Taliliiga 2012 lõplik tulemus

Esitatud top 100
Järjestus iga võistleja individuaalselt 6 parima võistluse punktide summa alusel. 

NB! Taliliiga arvestust hakati pidama 2013 aasta märtsist - s.t. 2012 hooaeg on täielikult retrospektiivne ning kokku pandud selleks, et 2013 saaks arvestada konkurentsikoefitsienti. 
2012 arvutamiseks võeti konkurentsikoefitsiendiks aluseks 2011 EMV top 20. 


Üldarvestus
#võistlejamarkklPAU1ULJVRTSPAU2VUDVOOEMVKADPAU3LOOTOT
1Margus Ollin11t20me120651614913093572
2Aivar Kõmmits11t20me353511015243110485
3Marko Abram11t20me4480193322792469
4Stanislav Pesjukov11t20me2532608020056453
5Gennadi Rootsi11t20me2859392418385418
6Enno Toomla11t20me3947421403989395
7Mati Banhard11t20me1104842783775389
8Alexander Andrusenko11t20me689644514726359
9Ranel Kõmmitsme1283503213244352
10Tauno Tuul11t20me24419166102341
11Andrus Nurmeme3733301105264327
12Denis Manov11t20me803216423298
13Julia Ivanova11t20na10184796297
14Jaanus Viitkin11t20me504329544076291
15Jaak Kaskme215145164280
16Janar Parmme25245167265
17Lehar Leetsaar11t20me65168233
18Argo Valdma11t20me3719681271206
19Meelis Viikmannme20148477195
20Johannes Aabno48513582249195
                             
21Andrey Turbinme44225564185
22Laur Tammeorg11t20no3558857185
23Harri Nurkme222447161562185
24Jaak Visnapuu11t20me62024722437182
25Allan Jaakus11t20me535391160167
26Märt Aabme43313352546164
27Andrei Dmitrijev11t20me7118442010163
28Sven Michelsonme63401343160
29Marko Kinusarme399720156
30Kalvi Laasalume6361132755147
31Edgar Kureno15196544143
32Kalle Kukkme9131140
33Georg Semenovskino111614281846133
34Kristi Tuulna65965130
35Ilja Petrovskino7546122
36Toivo Reinpalume120120
37Tanel Hromenkovme422553119
38Roland Rinkme591044113
39Arvi Suvime232363109
40Lauri Peverme104104
41Hiljar Hannusme1118092
42Kaspar Moosesme13195789
43Keio Kaseno2291643788
44Lea Saarna543085
45Anneli Rahumäena8383
46Sten Urbanikme86977
47Ahti Vangonenme7575
48Risto Toomme7373
49Teet Talveme1328273971
50Tanel Piirsalume224869
51Margus Ventselme6868
52Reimo Kukkme6262
53Ivo Laurme5757
54Jaanus Antsonme5757
55Ojar Rohtlame19182957
56Tarmo Kürsame5656
57Kristjan Berednikovme5555
58Aivar Rohiojame5555
59Sander Smittme74855
60Gert Kaseme35154
61Denis Zigadlome5353
62Vladimir Bristolme5151
63Margo Ilvesme114051
64Tarmo Vainomäeme5050
65Jaanek Budrikasme49150
66Innar Hannusme1472949
67Jaanek Taelme4949
68Rainer Kioleinme4949
69Simo Lillestikno1363049
70Peeter Rahkemame4747
71German Sayapinme4646
72Kenno Rohiojame4545
73Kalle Kantme4444
74Valeri Virkime4444
75Tiit Sassime4343
76Andre Kaharme4242
77Tanel Kikkame212242
78Art Villem Adojaanno43842
79Robert Partsme4141
80Aivo Kaljumäeme4141
81Riina Linastena4040
82Andres Suvime4040
83Jürgen Kirsisme13432040
84Indrek Jürgensonme3939
85Egon Ormusno3838
86Nikita Smirnovno122537
87Erti Suurtalume3737
88Martin Armno23436
89Allan Lahime23436
90Priit Viljasteme3636
91Raivo Rohime1062035
92Siim Pärnme122335
93Vaido Nemvaltsme3434
94Raivo Jaan Õunpuuno33134
95Jaanus Luksme4141634
96Vello Raudlame3434
97Ülo Johansonme132033
98Ivo Tiitsme3333
99Lembit Võrelme3333
100Elar Jetsme3333

Naised

#võistlejamarkklPAU1ULJVRTSPAU2VUDVOOEMVKADPAU3LOOTOT
13Julia Ivanova11t20na10184796297
34Kristi Tuulna65965130
44Lea Saarna543085
45Anneli Rahumäena8383
81Riina Linastena4040

Noored
#võistlejamarkklPAU1ULJVRTSPAU2VUDVOOEMVKADPAU3LOOTOT
20Johannes Aabno48513582249195
22Laur Tammeorg11t20no3558857185
31Edgar Kureno15196544143
33Georg Semenovskino111614281846133
35Ilja Petrovskino7546122
43Keio Kaseno2291643788
69Simo Lillestikno1363049
78Art Villem Adojaanno43842
85Egon Ormusno3838
86Nikita Smirnovno122537
88Martin Armno23436
94Raivo Jaan Õunpuuno33134