Toetab:



  MM 2018 TULEMUSED  






  SPINNINGULIIGA 2018 TULEMUSED  

   SPINNINGULIIGA 2018 KOKKUVÕTE   

(Mitteosalemine = viimane koht +1)

#
võistleja PAU AHE SAA VIL sum 3 parimat
1.5 Jaanus Jakobson 2 2 3 1 5
1.5 Martin Meier 2 2 3 1 5
3.5 Roman Jakovlev 7.5 1 4 2 7
3.5 Denis Manov 7.5 1 4 2 7
5.5 Alexander Andrusenko 5 5 1 4 10
5.5 Lehar Leetsaar 5 5 1 4 10
7.5 Meelis Lokk 4 9 2 6 12
7.5 Riho Laan 4 9 2 6 12
9.5 Roman Grünbaum 6 4 6 3 13
9.5 Valmar Lilleoja 6 4 6 3 13
11.5Aivar Kõmmits  1 6 7914
11.5Raivo Schwarz 167 1014
13.5 Andrus Käpp 3 3 8 8 14
13.5 Raigo Padar 3 3 8 8 14
15.5 Ivo Sööt 7.5 7 5 5 17
15.5 Meelis Arujõe 7.5 7 5 5 17
17.5 Marko Eensalu 8.5 8 9 7 23.5
17.5 Mart Montvila 8.5 8 9 7 23.5
19 Enno Toomla 8.5 9 11 9 26.5

#
võistleja PAU AHE SAA VIL sum 3 parimat
2.5 Agneriin Heinmäe 2 1 1 2 4
2.5 Inga Lunge 2 1 1 2 4
2.5 Aarika Jõgiste 1 2 2 1 4
2.5 Kerli Kase 1 2 2 1 4




  ESSL KVALIFIKATSIOON 2017
  

Koht Võistleja Soodla1 Soodla2 Õisu1 Õisu2 Narva1 Narva2 Kokku
(miinus halvim)
1 Aleksandr Zubov 1 3 1 7 3 2 10
  Denis Manov 1 3 1 7 3 2 10
  Jaanus Jakobson 6.5 1 3 4 1 1 10
  Martin Meier 6.5 1 3 4 1 1 10
5 Alexander Andrusenko 2 2 4 1 4 3 12
  Lehar Leetsaar 2 2 4 1 4 3 12
7 Andrus Käpp 3 6 5 8 2 4 20
  Raigo Padar 3 6 5 8 2 4 20
9 Ivo Sööt 4 7.5 2 3 7 7 23
  Meelis Arujõe 4 7.5 2 3 7 7 23
11 Roman Grünbaum 6.5 5 7.5 2 5 6 24.5
  Roman Jakovlev 6.5 5 7.5 2 5 6 24.5
13 Meelis Lokk 6.5 4 7.5 5 6 5 26.5
14 Riho Laan 6.5 4 10 10 6 5 31.5
15 Raivo Schwarz 6.5 7.5 6 6 8 8 34
16 Hans Teder 6.5 7.5 6 6 10 10 36
17 Margus Zirk 10 10 7.5 5 10 10 42.5
18 Roland Pullerits 10 10 10 10 8 8 46

  2017 toimunud võistlused  

20.-21. mai 2017
Spinninguliiga 2017 I etapp Soodla veehoidlal
I etapi tulemused

03.-04. juuni 2017
Spinninguliiga 2017 II etapp Õisu järvel
II etapi tulemused

15.-16. juuli 2017
Spinninguliiga 2017 III etapp Narva Veehoidlal
III etapi tulemused


ESSL võistlusjuhed 2017 - laadi alla.



  2016 aasta kvalifikatsioonivõistluste koondtulemus  

Koondtulemuses arvestatakse ainult võistlejaid, kes on osalenud vähemalt neljal osavõistlusel. 
Iga võistleja koondtulemus on tema nelja parima tulemuse summa.
2016 võistluste tulemused: /spinninguliiga/2016-voistlused

  Kohapunktid Paunküla
15.05.16
 Kaiu
04.06.16
 Tamula
18.06.16
 Viljandi
13.08.16
 EMV 1. pv
27.08.16
 EMV 2. pv
28.08.16
 
Koht Võistleja I etapp II etapp III etapp IV etapp V etapp VI etapp Kokku
1 Alex Zubov 6 3 1 2 3 2 8
1 Denis Manov 6 3 1 2 3 2 8
3 Raivo Schwartz 1 8 3 6 1 9 11
4 Stanislav Pesjukov 10 2 2 3 4 7 11
4 Valmar Lilleoja 10 2 2 3 4 7 11
6 Alexander Andrusenko 11 5 5 1 5 1 12
6 Lehar Leetsaar 11 5 1 5 1 12
8 Hans Teder 5 1 4 7 2 6 12
8 Martin Meier 5 1 4 7 2 6 12
10 Jaanus Jakobson 1 8 6 1 9 16
11 Andrus Käpp 2 6 10 4 9 5 17
11 Raigo Padar 2 6 10 4 9 5 17
13 Enno Toomla 4 7 10 5 7 4 20
13 Mati Banhard 4 10 5 7 4 20
15 Roman Grünbaum 7 10 6 3 26
15 Anton Sololov 7 10 6 3 26


Kuidas käisid asjad Spinna MM'il Iirimaal 2016 aasta oktoobris - loe siit.