SPINNINGULIIGA 2019   

05.05.2019 Spinninguliiga 1. etapp, Võrtsjärv

02.06.2019 Spinninguliiga 2. etapp, Ermistu

24.08.2019 Spinninguliiga 3. etapp, Narva veehoidla

22.09.2019 Spinninguliiga 4. etapp, Soodla veehoidla

13.10.2019 Eesti Meistrivõistlused spinningupüügis, Emajõgi


VÕRTSJÄRV ERMISTU NARVA SOODLA KOKKU 3
Jarko Jaadla 4 1 5
Janno Jaadla 4 1 5
Alexander Andrusenko 3 2 5
Lehar Leetsaar 3 2 5
Ivo Sööt 2 4 6
Meelis Arujõe 2 4 6
Jaanus Jakobson 1 6 7
Martin Meier 1 6 7
Roman Jakovlev 6 5 11
Denis Manov 6 5 11
Aivar Jalg 9 3 12
Raigo Padar 9 3 12
Roman Grünbaum 7 7 14
Anton Solovov 7 7 14
Ruslan Alejev 5 9 14
Deniss Nikitin 5 9 14
Meelis Lokk 8 8 16
Riho Laan 8 8 16

Agneriin Heinmäe 1 2
3
Inga Lunge 1 2 3
Aarika Jõgiste 2 1 3
Kerli Kase 2 1 3



   MM 2018 TULEMUSED   






  SPINNINGULIIGA 2018 TULEMUSED  

   SPINNINGULIIGA 2018 KOKKUVÕTE   

(Mitteosalemine = viimane koht +1)

#
võistleja PAU AHE SAA VIL sum 3 parimat
1.5 Jaanus Jakobson 2 2 3 1 5
1.5 Martin Meier 2 2 3 1 5
3.5 Roman Jakovlev 7.5 1 4 2 7
3.5 Denis Manov 7.5 1 4 2 7
5.5 Alexander Andrusenko 5 5 1 4 10
5.5 Lehar Leetsaar 5 5 1 4 10
7.5 Meelis Lokk 4 9 2 6 12
7.5 Riho Laan 4 9 2 6 12
9.5 Roman Grünbaum 6 4 6 3 13
9.5 Valmar Lilleoja 6 4 6 3 13
11.5Aivar Kõmmits  1 6 7914
11.5Raivo Schwarz 167 1014
13.5 Andrus Käpp 3 3 8 8 14
13.5 Raigo Padar 3 3 8 8 14
15.5 Ivo Sööt 7.5 7 5 5 17
15.5 Meelis Arujõe 7.5 7 5 5 17
17.5 Marko Eensalu 8.5 8 9 7 23.5
17.5 Mart Montvila 8.5 8 9 7 23.5
19 Enno Toomla 8.5 9 11 9 26.5

#
võistleja PAU AHE SAA VIL sum 3 parimat
2.5 Agneriin Heinmäe 2 1 1 2 4
2.5 Inga Lunge 2 1 1 2 4
2.5 Aarika Jõgiste 1 2 2 1 4
2.5 Kerli Kase 1 2 2 1 4




  ESSL KVALIFIKATSIOON 2017
  

Koht Võistleja Soodla1 Soodla2 Õisu1 Õisu2 Narva1 Narva2 Kokku
(miinus halvim)
1 Aleksandr Zubov 1 3 1 7 3 2 10
  Denis Manov 1 3 1 7 3 2 10
  Jaanus Jakobson 6.5 1 3 4 1 1 10
  Martin Meier 6.5 1 3 4 1 1 10
5 Alexander Andrusenko 2 2 4 1 4 3 12
  Lehar Leetsaar 2 2 4 1 4 3 12
7 Andrus Käpp 3 6 5 8 2 4 20
  Raigo Padar 3 6 5 8 2 4 20
9 Ivo Sööt 4 7.5 2 3 7 7 23
  Meelis Arujõe 4 7.5 2 3 7 7 23
11 Roman Grünbaum 6.5 5 7.5 2 5 6 24.5
  Roman Jakovlev 6.5 5 7.5 2 5 6 24.5
13 Meelis Lokk 6.5 4 7.5 5 6 5 26.5
14 Riho Laan 6.5 4 10 10 6 5 31.5
15 Raivo Schwarz 6.5 7.5 6 6 8 8 34
16 Hans Teder 6.5 7.5 6 6 10 10 36
17 Margus Zirk 10 10 7.5 5 10 10 42.5
18 Roland Pullerits 10 10 10 10 8 8 46

  2017 toimunud võistlused  

20.-21. mai 2017
Spinninguliiga 2017 I etapp Soodla veehoidlal
I etapi tulemused

03.-04. juuni 2017
Spinninguliiga 2017 II etapp Õisu järvel
II etapi tulemused

15.-16. juuli 2017
Spinninguliiga 2017 III etapp Narva Veehoidlal
III etapi tulemused


ESSL võistlusjuhed 2017 - laadi alla.



  2016 aasta kvalifikatsioonivõistluste koondtulemus  

Koondtulemuses arvestatakse ainult võistlejaid, kes on osalenud vähemalt neljal osavõistlusel. 
Iga võistleja koondtulemus on tema nelja parima tulemuse summa.
2016 võistluste tulemused: /spinninguliiga/2016-voistlused

  Kohapunktid Paunküla
15.05.16
 Kaiu
04.06.16
 Tamula
18.06.16
 Viljandi
13.08.16
 EMV 1. pv
27.08.16
 EMV 2. pv
28.08.16
 
Koht Võistleja I etapp II etapp III etapp IV etapp V etapp VI etapp Kokku
1 Alex Zubov 6 3 1 2 3 2 8
1 Denis Manov 6 3 1 2 3 2 8
3 Raivo Schwartz 1 8 3 6 1 9 11
4 Stanislav Pesjukov 10 2 2 3 4 7 11
4 Valmar Lilleoja 10 2 2 3 4 7 11
6 Alexander Andrusenko 11 5 5 1 5 1 12
6 Lehar Leetsaar 11 5 1 5 1 12
8 Hans Teder 5 1 4 7 2 6 12
8 Martin Meier 5 1 4 7 2 6 12
10 Jaanus Jakobson 1 8 6 1 9 16
11 Andrus Käpp 2 6 10 4 9 5 17
11 Raigo Padar 2 6 10 4 9 5 17
13 Enno Toomla 4 7 10 5 7 4 20
13 Mati Banhard 4 10 5 7 4 20
15 Roman Grünbaum 7 10 6 3 26
15 Anton Sololov 7 10 6 3 26


Kuidas käisid asjad Spinna MM'il Iirimaal 2016 aasta oktoobris - loe siit.