13.03.2019 Casting Sport: Tallinn Indoor Cup 2019

 


            2 0 1 9            

12.-13.04.2019 Casting Sport: Tallinn Indoor Cup 2019

TaLi 2019

16.03.2019 Anne Karikas

10.03.2019 EÕL reiting 2019, Võrtsjärv

02.-03.03.2019 Õisu Karikas 2019

24.02.2019 TKSK Lahtised Talipüügis, Paunküla

23.02.2019 Maardu Ahven 2019

17.02.2019 Melliste Kalapüügivõistlus 2019

16.02.2019 Vudila Hõbekala 2019, Kaiavere

09.02.2019 Tartu KSK Karikas 2019 Pikkjärvel

02.-03.02.2019 EMV Võrtsjärvel

22.-28.01.2019 Kirbutamise MM Bulgaarias

26.01.2019 Tamula Talv 2019


            2 0 1 8           

Merika Karikas 2018 koondtulem

17.11.2018 Merika Karikas 2018 IV etapp

20.10.2018 Merika Karikas 2018 III etapp

13.-14.10.2018 Spinningupüügi MM, Rutland Water

Spinninguliiga 2018 koondtulem

02.09.2018 Spinninguliiga IV etapp Viljandi järvel

15.07.2018 Spinninguliiga III etapp Saadjärvel

10.06.2018 Spinninguliiga II etapp Aheru järvel

03.06.2018 Spinninguliiga I etapp Paunküla veehoidlal

19.-20.05.2018 Feedriliiga II etapp: Väike-Emajõgi, Pedeli, või Võrtsjärv (EFK)

19.05.2018 Merika Karikas 2018 II etapp

21.-22.04.2018 Feedriliiga I etapp: VOBLER CUP, Pärnu jõgi (Angler)

14.04.2018 Merika Karikas 2018 I etapp

2018 Igale oma (taline) reiting

Taliliiga 2018 koond

17.03.2018 Anne Karikas

03.-04.03.2018 EMV 2018 Tamula järvel

24.02.2018 Aidu Karikas

18.02.2018 Tamula Talv

17.02.2018 Õisu Talv

10.02.2018 Paunküla / Kalev lahtised MV

04.02.2018 Paunküla lahtised

03.02.2018 Pelikani Talikarikas 2018 (Kaiavere)

27.-28. jaanuar 2018 Võrtsjärve Karikas


            2 0 1 7           

Merika Karikas 2017 kokkuvõte

11. november 2017 Merika Karika IV etapp

21. oktoober Merika Karika III etapp

19.-20. august 2017 Pärnu Kalaspordi Festival

ESSL Spinninguliiga 2017 kvalifikatsiooni lõpptulem

15-16/07/2017 Spinninguliiga III etapp Narva veehoidlal

03-04/06/17 Spinninguliiga II etapp Õisu järvel

20-21/05/17 Spinninguliiga I etapp Soodla veehoidlal

20/05/17 Merika Karika II etapp

22/04/17 Merika Karika I etapp

01/04/2017 Casting Sport: Tallinn Indoor Cup 2017

2017 Taliliiga lõpptulem

11/03/17 Anne Karikas (Kalastussport.ee)

Täiesti suvaline tabel

04/03/17 EMV (EFK)

24/02/17 Kaisma Sõbrad (Kalastussport.ee)

18/02/17 ((Maardu Ahven))

11/02/17 Paunküla III (TKSK)

04/02/17 Õisu Talv (EFK)

28-29/01/17 Võrtsjärve Karikas (LEKK)

22/01/17 Paunküla II EKS Meistrivõistlused (TKSK)

21/01/17 Tamula Talv (Kalastussport.ee)

14/01/17 Paunküla I (TKSK)


            2 0 1 6           

2016 Taliliiga lõpptulem

2016 EÕL reiting

25/03/16 Võistre Grand Finale

19/03/16 Anne

13/03/16 Kaisma Sõbrad

12/03/16 Kaiavere

05/03/16 Paunküla III

27-28/02/16 EMV

24/02/16 Paunküla II

21/02/16 Erastvere

30/01/16 Võrtsjärve I

23/01/16 Paunküla I

16/01/16 Tamula